Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

[ALL] Zwiększenie mocy w silniku typu V6

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Mam fajnie zrobionego wizualnie :audi: c4/a6 ale 150 kucyków to niestety za mało :kox: . Co mogę zrobić żeby autko miało więcej mocy nie wrzucając żadnego turbo czy nitro. :mysli:

Opublikowano

Nic nie zrobisz co da jakiś efekt zadowalający :>

Opublikowano

sprzedaj i kup coś turbo doładowanego (1,8 T lub 1,9 TDI) bo Twój obecny silnik się nie nadaje, ewentualnie swap silnika...

Opublikowano

a moze kompresorek :) nie tak duzy koszt a konikow przybedzie :)

Opublikowano
  • Autor

Takie małe pytanko co to jest ten swap silnika i jak sie ma sprawa z tym kompresorkiem(ile +- koników przybędzie i jak to się ma do żywotności silnika.) :mysli:

Opublikowano

Takie małe pytanko co to jest ten swap silnika

Przekładka silnika

Opublikowano

Kompresor będzie Cię bardzo drogo kosztował.... ale jeżeli to Cię nie rusza to koni przybyć powinno sporo, koszty z tego co się czyta po forach to około 10000 PLN i w górę

Opublikowano

MorgothV8

to około 10000 PLN i w górę

To jego auto jest tyle warte... tak jak piszę lepiej sprzedaj i kup z innym silnikiem, bo modyfikacje tego (silnika) odpadają...

Opublikowano

Wiem, ale jak pyta to ma :P Niestety kompresor to duże koszty :P

Opublikowano

hmmm ja troche inne informacje cenowe mialem co do kompresora , ale do mojego silnika. Skoro tak mowicie to ok jak sie nie znam :) Ale mi powiedziano ok. 4-5tys za calosc.

Opublikowano

Generalnie sam kompresor może i taniej, ale wszystkie pierdoły, strojenie, regulacje + różne firmy montujące - jak widać jest rozrzut cenowy...

PS: do mojego podobno jest kompresor KIT za 10000$ - ale nie róbmy OT i tak temat mocno nieopłacalny....

Opublikowano

kiedyś rozglądałem się za tematem bodajże na Audizine - kompresorek do silnika <3000 ccm, strojenie +wydech to w przeliczeniu na złotówki 9000 (po kursie z czerwca zeszłego roku). tylko przyrostów parametrów nie pamiętam :/

Opublikowano
Piękna sprawa, tylko brać!

Znalazłem już nówkę kompletna za 3000$ :) Jak na wiosne nie znajdę ładnej eSki to się będę zastanawiał :P

Niestety żadnych dedykowanych modów do 2.6 nie widziałem :(

Opublikowano
Piękna sprawa, tylko brać!

Znalazłem już nówkę kompletna za 3000$ :) Jak na wiosne nie znajdę ładnej eSki to się będę zastanawiał :P

Niestety żadnych dedykowanych modów do 2.6 nie widziałem :(

piekny, tez sie nad tym zastanoawiam , gugas gdzie go mozna dostac za $3000? bo za tyle to bym sie chyba sam skusil..

sorry za OT,

Opublikowano

http://cgi.ebay.de/ws/eBayISAPI.dll?ViewItem&item=120181499513&ih=002&category=40182&ssPageName=WDVW&rd=1

i co nie jest możliwe ?????

oczywisce ta cena jakas dzinw aale sporo jest na necie możliwosci 25 Km wiecej tylko zawsze to cos

Opublikowano

ale my piszemy o mozliwości podniesienia mocy w tym silniku, a nie mozliwości napisana na allegro/ebay co się wymyśli...

Bo to wiadomo, że można...

;)

Opublikowano

ale my piszemy o mozliwości podniesienia mocy w tym silniku, a nie mozliwości napisana na allegro/ebay co się wymyśli...

Bo to wiadomo, że można...

;)

Dokładnie...

Ciekawe, czy ciśnienie doładowania podnieśli :D

Opublikowano
  • Autor

:decayed: panowie taki chip to piekna sprawa wlasnie o cos takiego mi chodzi(25 koni w zupelnosci wystarczy).

:mysli: tylko gdzie cos takiego wyrwe w polsce???

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.