Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

[b6 awx] A4 BLUE + SCHWARZ PAKIET

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano
  • Autor

1399442170.jpg

chyba jednak mówimy o różnych listwach, mi chodzi o te które są z drzwiami i wydaje mi się każde podejdą z s-line, s4 i rs4 b7

Opublikowano

to są listwy s line zwykłe. Rs4 nie ma takich listw tylko progi, a S4 wystaje więcej niż s line

Opublikowano
  • Autor

I git człowiek się uczy całe życie :) dzięki za słuszną uwagę.

Opublikowano

fura :good: szkoda ze Avant :tongue4: poka jak wyglada kiera z a6 w srodku :) mody wykonane :good: mody planowane :good: :good:

Opublikowano

No i nareszcie Dominik założył wątek :good:

Co następne w planach? :mysli:

Opublikowano
  • Autor

Bartku no nadszedł czas i na mnie :) narazie muszę zakończyć te drobne zmiany które już zaplanowałem, jak mi się auto zacznie podobać to wtedy rezam coś większego chociaż rocznik już nie ten :disgust:

Opublikowano

Nie maluj dołu - pogadaj z laguną, niech Ci wyszuka jakąś okazję (zderzaki S line dla B6). Wtedy sikniesz :good:

Opublikowano

Siema Dominik.. Furka Ładna :) poka środeczek. `:) ja do swojego wątku jutro xspodam nowe fotki wnętrza.. Siedzi już wygodnie RNS-E i Kiera Multi z B7 i z Airbagiem już... Pochwal się co u Ciebie ładnegooo.. Pozdrawiam.

Opublikowano
  • Autor

Siema Dominik.. Furka Ładna :) poka środeczek. `:) ja do swojego wątku jutro xspodam nowe fotki wnętrza.. Siedzi już wygodnie RNS-E i Kiera Multi z B7 i z Airbagiem już... Pochwal się co u Ciebie ładnegooo.. Pozdrawiam.

Cześć :) dzięki ale na środek trzeba poczekać za dużo zmian się szykuje. Czekam na Twoje fotki. Kiere masz 3 ramienna ?

A co Panowie sądzicie o takiej zmianie:

Z:

dscf0028qe.jpg

NA:

dscf0028qe2.jpg

Jeszcze lampy pójdą w czarny mat

Opublikowano

kola spoko ale szyby albo calosc albo wcale

Opublikowano
  • Autor

Zastanawiam się jeszcze nad lusterkami w macie ale może to zły pomysł ?

Opublikowano

Ja bym dodał trochę kontrastu jasnego bo wszystko w ciemne kolory to nie dla mnie :)

Opublikowano

Dominiku Pytałeś 3 czy 4 ramiona Kiery ... 4 ramiona. poducha już siedzi szukam modułu z końcówką Q. żeby Multi Uruchomić. a w sumie juz stary moduł sprzedałem. ten z N i na jakiś czas znów będzie oryginał bez tempomatu "S".

Wpierniczę nowe zdjęcia do Siebie do wątku niebawem.

Opublikowano

Zastanawiam się jeszcze nad lusterkami w macie ale może to zły pomysł ?

fajnie bedzie wygladac :wink4:

Opublikowano

gratki, kolor sluszny i autko prezentuje sie git!

niech sluzy... felga spoko, lustra bym zostawil

Opublikowano

Przyciemni trochę szybki z przodu to będzie ładnie się prezentował.Bezawaryjności

Opublikowano
  • Autor

dscf0028qe4.jpg

Nad lusterkami się jeszcze zastanawiam, lampy pójdą na 100% w czarny mat. A czy zgodnie z przepisami przyciemnienie przednich szyb wogóle jest widoczne ? Gra warta świeczki ? Bo jeżeli jest tylko lekko widoczne to myślicie że to ma sens ? A procentowo jak sądzicie ile przyciemnić ?

Opublikowano

na tym vt wg mnie jest idealnie... :good:

Opublikowano

Dominik dostałeś PW? moduł potrzebny :)

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.