Skocz do zawartości
IGNOROWANY

[b6 awx] A4 BLUE + SCHWARZ PAKIET


A4_Dominik_WAW

Rekomendowane odpowiedzi

Policja policją ale znajomy warsztat na przeglądy wtedy też musi być bo inaczej nie podbiją :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mówisz, że ciepły chłopak jesteś to jeździsz z otwartymi szybami :D Ale nie sądzę, żeby takie coś przeszło...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Autko bardzo ładnie się prezentuje widać że chłopak dba :decayed:

ściemę szybek rób od razu na wszystkie tylko ja nie robił bym aż na taką smołę tylko tak żeby był delikatny prześwit :kox:

adela na wielki + :oklaski:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jak ja miałem ściemnione szyby z przodu w poprzednim samochodzie, to na przeglądzie po prostu mi zbadali przepuszczalność światła w tych przednich szybach, wszystko było ok czyli w normie i mi podbili bez problemu

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Najbardziej mnie denerwują wypowiedzi ludzi którzy nie mieli nigdy przyciemnianych szyb ale wszystko wiedzą :wallbash: nie ma problemu z przeglądami . To nie maluch z folią czarna jak smoła . Nie czepieją się :) nigdy mnie to nie spotkało. :hi:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Najbardziej mnie denerwują wypowiedzi ludzi którzy nie mieli nigdy przyciemnianych szyb ale wszystko wiedzą :wallbash: nie ma problemu z przeglądami . To nie maluch z folią czarna jak smoła . Nie czepieją się :) nigdy mnie to nie spotkało. :hi:

Jeżeli pijesz do mnie to akurat wiem co w trawie piszczy bo mam wujka który od 20 paru lat prowadzi stację kontroli pojazdów i właśnie jego się pytałem o takie rzeczy. Mówił że można przód przyciemnić ale z bardzo małym % po którym trzeba się dobrze przyjrzeć żeby zobaczyć efekt. Ale u nas w Polsce można gdybać na takie tematy nieskończenie. :wink4: Przyciemniane szyby z przodu i hidy to jedno i to samo jeden policjant zabierze dowód inny to oleje i tak samo dzieje się w stacjach kontroli pojazdów a czasem się przyczepią ale tylko dlatego żeby im posmarować na jakąś flaszkę :cool1:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

no to cię wujek kłamie :polew: :polew: , przyciemnie folią przodów jest tylko i wyłącznie na własną odpwoedzialność i nie przejdzie nigdy pozytywnie badania technicznego, szczególnie że szyby fabryczne audi mają już przepuszczalność 70-75%, tak na marginesie do tej pory każde auto miałem ściemnione wszystkie szyby, niejeden przegląd za sobą i kontrole :kox:

a jak ścieniać to najlepiej wszystkie folią 35

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

no to cię wujek kłamie :polew: :polew: , przyciemnie folią przodów jest tylko i wyłącznie na własną odpwoedzialność i nie przejdzie nigdy pozytywnie badania technicznego, szczególnie że szyby fabryczne audi mają już przepuszczalność 70-75%, tak na marginesie do tej pory każde auto miałem ściemnione wszystkie szyby, niejeden przegląd za sobą i kontrole :kox:

a jak ścieniać to najlepiej wszystkie folią 35

Nie kłamie jest dopuszczalna możliwość oklejenia ale tak jak piszesz to jest coś na zasadzie szybek z audi które już maja mniejszą przepuszczalność. Ale nie zaśmiecajmy już wątku Dominikowi bo jak pisałem wszystko może się dziać do czasu :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Heh możecie pisać o szybkach bo ja się na tym nie znam i warto poczytać Wasze opinie :) a zawsze będę pamiętał gdzie są Wasze rady :> ten jeszcze dało się zdać chociaż wyników jeszcze nie mam, w poniedziałek mam taki na którym 3 to świętość :shocked:

dodam że kupię sprężyny s-line

przód 8E0 411 105 CG – 0JH niebieski biały zielony 8

oraz

tył 8E0 511 115 DL – 0YK niebieski różowy różowy różowy 10 [br]Dopisany: 22 Styczeń 2011, 11:12_________________________________________________Zamiast robić u siebie to zajmuje się innymi autami, taki jest efekt regeneracji rączek u kolegi jawosz :evil:

de53d60291d2eeeem.jpgc48cf359ccf37a15m.jpgc67ea506e67843d4m.jpgf7a5b27beddebe75m.jpg788f1e8630674e59m.jpg

A tutaj już na boczku:

c6294dbdc34a2630m.jpga574617037a0d2ddm.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dominik, weź się wreszcie za swoje mody a nie cały czas komuś ;)

co do szybek i tego co wolno a co nie dodam taki tekst ze strony firmy która zajmuje się przyciemnianiem

Akty prawne dotyczące przyciemniania szyb można streścić jednym zdaniem. Przepuszczalność światła szyb znajdujących się w polu widzenia kierowcy, czyli 180 stopni nie może wynosić mniej niż 70%.

W praktyce oznacza to, że w żadnym nowoczesnym samochodzie nie wolno przyciemniać przednich szyb - te szyby już są przyciemnione w dozwolonym stopniu. Można natomiast oklejać je folią bezbarwną antywłamaniową, na co otrzymamy atest, jednak efekt końcowy trudno nazwać przyciemnieniem. Ponadto żadna z metod dostępnych na rynku także nie pozwala przyciemnić przednich bocznych szyb poniżej przepisowych 70%. Natomiast widoczne i odczuwalne dla kierowcy oraz pasażerów jest przyciemnienie odpowiadające okularom przeciwsłonecznym czyli ok. 50%, co niestety jest już niedozwolone.

Myślę że tak jak pisza koledzy 20-30% i będzie git

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...