Skocz do zawartości
IGNOROWANY

[b6 awx] A4 BLUE + SCHWARZ PAKIET


A4_Dominik_WAW

Rekomendowane odpowiedzi

Sam bedziesz wycinał te spryskiwacze? Jestem ciekaw, jak Ci to wyjdzie i czekam na info :) Sam jestem teraz przed montażem i jeszcze nie wiem jak sie za to zabrać :)

Pzdr

Tak sam będę wycinał miejsca na spryski - jeszcze zastanawiam się czym to będzie. Pierwsza myśl lutownica ale może macie jakieś pomysły ?

Zmieniłem sprężyny na s-line i jestem mega zadowolony jeżeli chodzi o wygląd to był podstawowy powód do wymiany ale nie sądziłem że pokonywanie zakrętów będzie w końcu przyjemne. Auto stało się bardziej stabilne, teraz do zmiany końcówki drążków kierowniczych na s-line oraz wymiana amorów z tyłu.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

łoł Dominik widze że lecisz do przodu ostro :) ja bym miniszlifierką to zrobił :) mam takie fajne urządzenie zakłada się takie tarcze 3cm. i na pewno równo i ładnie wytniesz otwory.

ja mam takie :

http://allegro.pl/miniszlifierka-wiertarka-frezarka-206-ele-eurotec-i1761274976.html

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tak sam będę wycinał miejsca na spryski - jeszcze zastanawiam się czym to będzie. Pierwsza myśl lutownica ale może macie jakieś pomysły ?

Polecam to urządzenie: http://www.bosch-professional.com:80/pl/pl/ocs/narzędzia/125964/akumulatorowe-narzedzie-wielofunkcyjne/

Jest bardzo precyzyjne - wyciąłem tym otwory w listwach na relingi w dwóch A4 :cool1:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Najpierw miałem zwykłe hidy i zakłócały radio i CB. Teraz kupiłem niby jakieś cyfrowe nie zakłócają niczego ale jak najpierw odpale silnik a później włączę światła to mam błąd abs. Najpierw na chwile musze odpalić światła a później silnik możliwe że to wina słabego aku. :hi:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To raczej nie hidy a napięcie jakie one potrzebują do wystartowania. Jak się żarnik rozgrzeje i wtedy wyłączy się światła i odpali auto ponownie włączając światłą nie wyskakują żadne błędy i wszystko jest ok. Jeżeli chodzi o zwykłe hidy nie posiadają one tych filtrów i pewnie dlatego nie powodują błędów.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeżeli masz zamiar zakładać sprężyny do -30 to mogą być oryginalne amorki. S-line mają krótszy skok ale będzie dobrze.

Doszedł nowy mod (zabudowanie Radia CB) nie ma żadnych kabli przewodów itp.

Radio CB TTI 880 w schowku

09d4942e99633700med.jpg

Włącznik CB radia (pod kierownicą w schowku)

85ed9eff2509e013med.jpg

Podłączenie pod gruszkę CB w panelu po zestawie telefonicznym (gruszka ze zmianą kanałów CB)

42cee2ddbbbd7a69med.jpg

Głośnik schowany w blende lampki

e6f2cd1e516336aamed.jpg

Antena CB President Florida (kabel puszczony w progu)

4ce3a71a2b57ad07med.jpg0e6c4ba2957d7533med.jpg

A to po zimie stał się mój ulubiony przycisk w samochodzie :) ten tylko wie kto może się o tym przekonać przy -15 stopniach

260d7b875c463a27med.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mam do Was prośbę - szykuje się sprzedaż auta powoli. Czy mogę Was prosić o jakieś sugestie w sprawie ceny ? Wiem że to właściciel wycenia swoją własność ale ja w tym gąszczu ofert allegro zaczynam się gubić.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No racja jest to kwestia gustu, mi nie przeszkadzała ale na pewno wielu wydaje się to brzydki kolor jeżeli chodzi o wnętrze chociaż uważam że z niebieskim lakierem wygląda ok. Gorzej sytuacja wygląda w srebrnych autach gdzie jest niebieskie wnętrze.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

wyplastidipowałeś te koła? :wink: Fajnie się prezentuję, jedynie wnętrze nie w moim stylu :kwasny:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Heh nie to jest normalna farba akrylowa która właśnie przypomina gumę :) a napisz jakie masz uwagi co do wnętrza ? Czy ogólnie chodzi o niebieski kolor ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...