Skocz do zawartości
IGNOROWANY

[ALL] Świece żarowe a VAG


skbart

Rekomendowane odpowiedzi

Może to banalne pytanie ale czy można skontrolować stan techniczny świec żarowych w silniku AHU za pomocą VAG-a??

Rano na zimno odpala jak dobry fiat 125 ;), muszę go trochę pokręcić - na ciepło pali jak z nut

Musze porobić Logi ale dużo pracy zawodowej i nie mam zabardzo czasu.

Pozdrawiam

skbart

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Może to banalne pytanie ale czy można skontrolować stan techniczny świec żarowych w silniku AHU za pomocą VAG-a??

Rano na zimno odpala jak dobry fiat 125 ;), muszę go trochę pokręcić - na ciepło pali jak z nut

Musze porobić Logi ale dużo pracy zawodowej i nie mam zabardzo czasu.

Pozdrawiam

skbart

1. Silnik wyłączony, właczasz na stałe lampke oświetlenia wnętrza, uruchamiasz na VAG`u test wykonawczy w bloku 01 (silnik), dochodzisz do punktu "przekaźnik świec żarowych" i obserwujesz czy lampka wnętrza przygasa.

2. Testujesz świece multimetrem , modułem omomierza. Opór równy nieskończoności źle świadczy o świecach.

3. Wykręcasz kazda po kolei i podłaczasz na krótko do AQ - najpewniejsza metoda, ale uważaj, bo można się poparzyć.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

nie .. 100% pewność tylko mechanicznie ... bardzie obstawiam zle ustawiony kat wtrysku niz swieczki ... ale to sie dopiero okaze po podpieciu Vaginy ... :naughty:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołączę sie do temtu.

Mój silnik 2,5TDI pali "bardzo ciężko" na zimnym silniku, a na ziepłym tylko pstryknąć wystarczy?

Jak sprawdzić VAGiem kąt wtrysku?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołączę sie do temtu.

Mój silnik 2,5TDI pali "bardzo ciężko" na zimnym silniku, a na ziepłym tylko pstryknąć wystarczy?

Jak sprawdzić VAGiem kąt wtrysku?

http://www.audiklub.org/phpBB2/viewtopic.php?t=53752&start=0

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...