Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

Spocik Lubuski :)

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

a o kogo ci chodzi bo nie czaje stary :polew: :polew: :tongue4:

  • Odpowiedzi 2,9 tys.
  • Wyświetleń 162,3 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowano

wentyl nie znam was na tyle dobrze, by rzucac ksywami :P, Ciebie akurat zapamietałem :P Ale moj post skierowałem do kolegi z chyba zielonej b5 (był w czpeczce z daszkiem)

Wentyl a Ty byś po pierwszym spotkaniu zapamietał wszystkich ? :D

Opublikowano

Wentyl ma notes i wszystko zapisuje :polew::wink4:

Opublikowano

ten od zielonej B5 z czapka z dzaskiem to ja;p :)

Kamill tu masz link, am jest napisana procedura kodowania kluczyka,http://www.a4-klub.pl/smf/empty-t33474.0.html;highlight=programowanie+kluczyka

czytalem ze jak cos takiego nie pomaga to moglo byc cos kiedys grzebane z programem immo w kluczyku. Ale oby pomoglo :hi:

Opublikowano

dzieki topor teraz to juz Cie zapamietam :) ide juz do mojej niuni zrobic to co wyczytalem w linku od Ciebie czyli "wloz klucz do zamka i jednoczesnie zamykaj i nacisnij przycisk zamykania,otwoz i przycisk otwierania, mam nadzieje ze wroce tu zaraz z glowa podniesiona do gory, ale mam inne przeczucie :(

Opublikowano

bedzie git!!!:)

chlopaki, tak z innej beczki. za Ile mohe opchnac opony letnie Dunlop Sport 9090 225/45 Zr17

dwie po 4,5mm i dwie po 3,7mm??

Opublikowano

wrocilem, robilem tak jak we wskazowce i nic nie pomoglo!! coz mam teraz czynic?

za wszelka cene musze to miec :)

Opublikowano

Jeśli "za wszelką cene" to ASO :gwizdanie: :gwizdanie: :gwizdanie:

Opublikowano

Panowie kto z naszej LUBUSKIEJ paczki ma WAG-a?

zanudzam Was pewnie moim problemem z kluczykiem, ale otrzymałem pewna wskazówkę...

http://www.vag-com.pl/programowanie-pilotow.htm

jest ktoś w stanie to zrobić?

pomoże mi ktoś?

Opublikowano

malina ma Vaga;) dogada sie:)

Opublikowano

a ten malina byl wczoraj na spocie? kumaty jest jesli chodzi o WAG-a? bo słyszałem że można wiele namieszać gdy ktoś nieumiejętnie się nim posługuje. Ile może mi zawołać za taką naprawe?

Opublikowano

no malina byl wcoraj, (b5 avant nogaro blue) :>

w sumie namieszac mozna i to konkretnie. Udaj sie do Auto-Brum, -chlapoaki zajmuja sie tylko audi i moze cos poradza. :good:

Opublikowano

Panowie zawias juz w chatce :)

Super fajny git i wogle ma nawet Tuv.

Topor narazie kasy brak zeby zalozyc wiec kontaktu do ziomka nie porzebuje :)

Opublikowano

oki, w razie czego to wal do mnie odstaniesz dobre naamiary.

Opublikowano

Siema Malina jechles z Nowej Soli do Kozuchowa?

Opublikowano

siemka Mucha gdzie ty się podziewasz jak cie nie ma stary :mysli: :mysli:

Opublikowano

no wlasnie... gdzie Ty jestes jak CIe nie ma...:> :polew:

Opublikowano

Mucha i jak lampi przednie chcesz kupic ?

Opublikowano

topor dzieki za zaproszenie :)

jutro raano wyworze rozkrecone autko do lakiernika mam nadzieje odebrac z odnowionym lakierem do przyszlego weekendu :cool1: jak wszystko ogarne, pojawie sie na najblizszym spociku zaraz po poskladaniu wszystkiego do tzw kupy :P

Do zielonej mam okolo 30 kilometrow wiec jak juz nie bedzie wstydu wjechac pomiedzy wasze wychuchane a4 to napewno to zrobie :) pozdro :)

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.