Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

Spocik Lubuski :)

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Witam.

Jest ktoś z Żar lub okolic kto mógłby mi zerknąć na tą A6 ?

http://olx.pl/oferta/audi-a6-1-8t-150ps-s-line-skory-ksenon-bezwypadkowy-z-niemiec-bardzo-zadbany-CID5-IDgBBxp.html#d6d74f383f

Chwilowo nie mam jak podjechać a brat się napalił. :wink: Odwdzięczę się.

  • Odpowiedzi 2,9 tys.
  • Wyświetleń 161,5 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowano

Witam.

Jest ktoś z Żar lub okolic kto mógłby mi zerknąć na tą A6 ?

http://olx.pl/oferta/audi-a6-1-8t-150ps-s-line-skory-ksenon-bezwypadkowy-z-niemiec-bardzo-zadbany-CID5-IDgBBxp.html#d6d74f383f

Chwilowo nie mam jak podjechać a brat się napalił. :wink: Odwdzięczę się.

Chyba och*jales, ze chcesz tego oblesnego kondona kupic...

Wysłane z Note 3

Opublikowano

Krzychu nie ja tylko brat. [emoji2] Ja mam dożywocie klepniete dwaipół z multi.

Wysłane z mojego ALE-L21 przy użyciu Tapatalka

Opublikowano

Przecież to już na fotkach widać, że auto miało "ciekawą przeszłość" :facepalm: Lepiej wybij to bratu z głowy

Opublikowano

Już oglądaliśmy kolejne. Dzisiaj chyba ostatnia. :wink:

  • 3 miesiące temu...
Opublikowano

Jest ktoś w stanie z szanownego grona obejrzeć to autko albo powiedzieć coś więcej o nim? http://otomoto.pl/oferta/audi-a4-06-2012-aso-radar-bixenon-lopatki-f1-rs4-alu17-1-wlasciel-od-nowosci-ID6yFVIZ.htmlW temacie zakup kontrolowany nikt nic ciekawego nie odpisał.

Opublikowano

Jest ktoś w stanie z szanownego grona obejrzeć to autko albo powiedzieć coś więcej o nim? http://otomoto.pl/oferta/audi-a4-06-2012-aso-radar-bixenon-lopatki-f1-rs4-alu17-1-wlasciel-od-nowosci-ID6yFVIZ.htmlW temacie zakup kontrolowany nikt nic ciekawego nie odpisał.

Jak czytam takie głupoty:

model 2013 liftingowy RS4

To się zastanawiam czy ten sprzedający jest tak durny, że nie wie co pisze, czy kupujący są tak durni, że bez tego nie kupią auta :decayed:

Opublikowano

Jest ktoś w stanie z szanownego grona obejrzeć to autko albo powiedzieć coś więcej o nim? http://otomoto.pl/oferta/audi-a4-06-2012-aso-radar-bixenon-lopatki-f1-rs4-alu17-1-wlasciel-od-nowosci-ID6yFVIZ.htmlW temacie zakup kontrolowany nikt nic ciekawego nie odpisał.

Jak czytam takie głupoty:

model 2013 liftingowy RS4

To się zastanawiam czy ten sprzedający jest tak durny, że nie wie co pisze, czy kupujący są tak durni, że bez tego nie kupią auta :decayed:

pewnie taki chłit marketingowy :wink: , to tak samo jak wrzucają znaczek s-line na grila i już jest na fullu a w środku i na zewnątrz bieda

Edytowane przez waldih1979

Opublikowano

Spot Lubuskie

30 Grudzień 18:00-20:00

Zielona Góra parking Castorama

  • 2 miesiące temu...
Opublikowano

Siema , potrzebuje informacji czy ktoś z was kojarzy fajna Audi A4 b6 na takich blachach LU 8088W ? 

Edytowane przez Namiot_N1

Opublikowano

LU kolego to nie nasze strony więc ciężko będzie kojarzyć ;p Chodzi Ci pewnie o woj. lubelskie, my jesteśmy z drugiej strony Polski i jeszcze troszkę wyżej :decayed:

  • 2 tygodnie później...
Opublikowano
Wiosenny Spot Audi A4 Klub Lubuskie   
10001157_994516847299970_200612282851262
 
9 kwietnia w godzinach 16:00 - 18:00   

 Kąpielisko Miejskie Dzika Ochla Zielona Góra

 

Edytowane przez Arczi78

Opublikowano

Jeżeli nic nie stanie na przeszkodzie to będę :)

  • 3 tygodnie później...
Opublikowano

A na ostatnim spocie tak było. Jak zwykle małe zainteresowanie w lubuskim[emoji5]814811a5adb4ca61dfae945c41465dfa.jpg

Wysłane z mojego SM-G920F przy użyciu Tapatalka

  • 3 tygodnie później...
Opublikowano

Cześć, z checia dolacze sie do waszego malego grona na kolejnym spocie :)

Opublikowano

Wpadnij na spot Wro jak będziesz. :wink:

Opublikowano

jak bede akurat na miejscu to na pewno wpadnę ;)

Opublikowano

Ktoś chętny piątek/sobota/niedziela na mały spocik? ;)

Opublikowano

W niedzielę mogę podskoczyć, tylko gdzie i o której ? :wink:

Opublikowano

14 lub 19 na palmiarni w ZG mi odpowiada ;)

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.