Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

Spocik Lubuski :)

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Panowie jakimi środkami czyścicie swoje auta wewnątrz?

...no i żeby na wiosnę nie pytać. Czym czyścicie na zewnątrz :)

  • Odpowiedzi 2,9 tys.
  • Wyświetleń 162,7 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowano

Panowie jakimi środkami czyścicie swoje auta wewnątrz?

...no i żeby na wiosnę nie pytać. Czym czyścicie na zewnątrz :)

polecam kosmetyki sonax'a w miarę tanie i dobre :good:
Opublikowano

lista jest baaardzo dluga;)

srodek: konsola: najlepiej plak (odpowiada mi zapach) ladnie nablyszcza,

elementy skorzane: sciereczki autoland.

tapicerka : febreze

NIEBIESKI ALBO CZARNY WUNDERBAUM

a na zewnatrz: -szampon samochodowy z woskiem Autoland. (najlepszy jakie uzywalem i dosc tani)

-czernidlo do opon Marki PLak

- do szyb : CLin anty para

- wosk -arexons.

- do alufelg i chromow : Aluchrom.

- raz na 3 miesiace t-cut.

Opublikowano

lista jest baaardzo dluga;)

srodek: konsola: najlepiej plak (odpowiada mi zapach) ladnie nablyszcza,

elementy skorzane: sciereczki autoland.

tapicerka : febreze

NIEBIESKI ALBO CZARNY WUNDERBAUM

a na zewnatrz: -szampon samochodowy z woskiem Autoland. (najlepszy jakie uzywalem i dosc tani)

-czernidlo do opon Marki PLak

- do szyb : CLin anty para

- wosk -arexons.

- do alufelg i chromow : Aluchrom.

- raz na 3 miesiace t-cut.

a żeś liste wycedził na 3 miechy mycia :gwizdanie: :polew:
Opublikowano

ja wiem czy na 3 miechy:D;p

najlepsze preparaty do auta, ktrych ja uzywam. I auto potem wyglada za***iście;)

Opublikowano

widziałem potwierdzam :good: :good:

Opublikowano

witam Panowie, jak mi sie uda to chetnie zawitam ale nie w tym tygodniu :decayed:

Opublikowano
  • Autor

ooo nastepna v6.... zapraszamy [br]Dopisany: 22 Styczeń 2009, 16:19_________________________________________________nowy nabytek ;p

ori 19" rs6

9cali szerokosc et35

czyli juz mam dwa komplety 19" hehe

http://www.a4-klub.pl/smf/audi_a4_b5/b5_afn_s4_19_mam8_nowe_kola_19_cali_ori_rs6-t12919.0.html;msg676439#msg676439 <-- fotki tutaj

Opublikowano
:hi: nowe RS w tygodniu... a MAM-y na niedziele bedą, kumate jedne i drugie :tongue4: też mam 2 komplety :gwizdanie: ze stali szlachetnej :cool1:
Opublikowano

Czarnego Wunderbauma wlaśnie zakupiłem... A niech ma:)

Opublikowano
:good:
Opublikowano

TOPOR,GHOST i reszta panowie co jest ze zlotem ogólnopolskim w marcu jedziecie czy nie bo termin wpłacania zaliczki mija jutro ,a cholera nie widac was żebyscie wpłacili dajcie znac :confused4: :confused4: bo jak nie jedziecie to :bicz: :bicz: :bicz::polew:

Opublikowano

Panowie a takie pytanko jak sie wjezdza pod tego "Kerfura"?? bo w sumie tak sobie mysle i nei moge zlokalizowac zjazdu? Od strony wiezienia czy od castoramy??

Pozdro 657 :>

Opublikowano

Wjedziesz z każdej strony. I jadąc od Castoramy, i od więzienia.

Opublikowano

Jadac od castoramy masz lepszy wiazd zjezdrzasz z lewego pasa na pas do carefoura.

Wentyl co sie goraczkujesz ja mam pozwolenie na wplacenie calosci 2.lutego ;d

Kto bedzie?

Opublikowano

wentyl... ja odpadam:/ wypadlo mi cos, i siano musze niestety na to przeznaczyc:( przykro mi w ****

Opublikowano

No to jest nas tylko 3.

Pany kto jutro bedzie?

Opublikowano

Pany ja niestety jutro odpadam ;([br]Dopisany: 24 Styczeń 2009, 14:58_________________________________________________ale zato autko mam już naprawione

:drunk:

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.