Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

Spocik Lubuski :)

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

spot zajebiaszczy, aut chyba z 15 -duzo nowych autek szczegolnie VW;) fajni ludzie, fajna atmosfera.... i wszytko pieknie gdyby nie

moja przeplywka

moja zaczka do przeplywki :polew:

i policja...

ogolnie dzieki za spotkanko, do nastepnego.

  • Odpowiedzi 2,9 tys.
  • Wyświetleń 162 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowano

Dzięki za spocik było spoko :kox:

Oby było nas coraz więcej :a4fan:

Malin dzięki za sprawdzenie furki

Opublikowano

nie zdążyłem :confused4: a musiało być fajnie

Opublikowano
  • Autor

6 minuta 22 sekunda

:kox:

Opublikowano

Gdzieś ty tam zajechał? :kox::polew: :polew: :polew: :polew: Gałka jeszcze działa? :kox: Pamiętaj o kapslach. :hi:

Opublikowano
  • Autor

dziala dziala

jeszcze raz dzieki :good:

pamietam o kapslach

jak bede u kolegi to wezme :decayed:[br]Dopisany: 23 Marzec 2009, 08:53_________________________________________________http://www.a4-klub.pl/smf/all_b5_luty_najladniesza_a4_na_forum_glosujemy-t67124.0.html

Opublikowano
:hi: głos oddany wiadomo na kogo :good:
Opublikowano

poszło :> na 7

Opublikowano
  • Autor

co myslicie nad zrobieniem nie spotow a4

a spotow

audi - vw - skoda - seat ?

mysle ze bylo by duzo wiecej chetnych

lub po prostu spotow

audi ?

i jak sie ociepli nie pod kerfurem

a np. na kreamtorium lub na makro ?

tak jak to robi bmw fz team ( nie tylko seria 3 .. czy 5... a wszystkie bmw )

Opublikowano

Oddany głos na 7 :thumbup:[br]Dopisany: 24 Marzec 2009, 21:11_________________________________________________Nowaku spróbować nie zaszkodzi :kox:

Opublikowano

Co do wspólnych spotów, to myślę, że z Audi - TAK. Co do większego grona, mam obawy, że z SUPER fajnej atmosfery zrobi się "masowa" nijakość. Wspólny spot VAG moglibyśmy zrobić raz kiedyś, ale nie co tydzień.

To tylko moje zdanie :) i nie twierdzę, że mam rację.

Opublikowano

Nowak sie ubezpiecza - w razie gdyby kupil s6, zebyscie go na spot wpuscili :D:polew: :polew:

Opublikowano
  • Autor

Co do wspólnych spotów, to myślę, że z Audi - TAK. Co do większego grona, mam obawy, że z SUPER fajnej atmosfery zrobi się "masowa" nijakość. Wspólny spot VAG moglibyśmy zrobić raz kiedyś, ale nie co tydzień.

To tylko moje zdanie :) i nie twierdzę, że mam rację.

w sumie ja tez tak mysle

rzucilem tylko propozycje ale zgadzam sie z twoim zdaniem

Opublikowano

jacha.. zaczna sie zjezdzac golfy III i bedzie kupa.

jezeli nie A4 to tylko 80, 90, A2 A3 A5 :kox: A6 A8 itd.

Opublikowano

dokładnie tak samo myśle

tylko AUDI

a jeżeli chodzi o kupy, to jestem ZA pod warunkiem że będą to:

Q-pa 5

Q-pa 7

Opublikowano
  • Autor

http://www.tuningmoto.pl/forum2/viewtopic.php?t=2374&postdays=0&postorder=asc&start=0&sid=33db3269bdec6c20f6a030028cd14761 <-- 29.03 LESZNO

rozpoczecie sezonu VW

czy audi tez ? nie wiem :) jak ktos chce to niech poczyta

leci ktos :D ?[br]Dopisany: 25 Marzec 2009, 17:12_________________________________________________10:00 start

Opublikowano

ja na 90%

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.