Skocz do zawartości
IGNOROWANY

Spocik Lubuski :)


Nowak_zg

Rekomendowane odpowiedzi

topor za tydzień bez zmian? :good: :good:[br]Dopisany: 28 Grudzień 2008, 20:59_________________________________________________ghost dog gratuluje zawiechy ciekawe jak będzie leżec[br]Dopisany: 28 Grudzień 2008, 21:00_________________________________________________ :wink4: :wink4: :wink4::hi: :hi:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 2.9 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

tak, bez zmian godzina i miejsce:) Mysle ze polaczenie 2 spotow to byl dobry pomysl:)

do zobaczenia z tydzien :good:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

spoko mucha nic sie nie stalo sie:d :polew: bylismy jeszcze z 20 min. Ja pojechalem na cwiartke z Malina, potem Konian z Malina, i do domciu:)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Bylem!

Ale...[br]Dopisany: 28 Grudzień 2008, 21:11_________________________________________________jak z Malina jechale to bylem jeszcze...[br]Dopisany: 28 Grudzień 2008, 21:13_________________________________________________Jechales-powino byc sorry...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

fotki ktos ma ?[br]Dopisany: 28 Grudzień 2008, 22:24_________________________________________________napiszcie jakie byly wyniki 1/4 mili ;]

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

:ON: Race...

do teraz nie moge wysiedziec po przejazdzce S3:D zaczalem sie powaznie zastanawiac nawet nad S4 B5. Tylko do mojej A4 przekonuje mnie jej "ogromne" spalanie na poziomi 6,3 litra:D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

tylko ja mam szerokiego papcia i butuje czesto;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

na niedzieln6y zlot n6ie wiem czy przyjade... ;(

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

chłopaki najlepsze życzenia noworoczne Wam życzę.... żeby wszystko jechało jak należy przez następny 2009r... i taniego paliwka też Wam życzę...no i różnego rodzaju wygranych....i felusi od fiata 126p rozmiar 13".....życzę żeby miłość w bambuko Was nie robiła....gejom lojalnych partnerów..... katechetom klubowiczom wiernych.....NO I za***istych SPOTÓW !!!!!!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

podejdzie podejdzie:D i to jak:D

sam taki niedlugo wciagam tylko... troszku tanszy bo koles z cena przesadzil;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

od avanta ni hu hu nie pasi;)

S4-zderzak od sedana jest strasznie trudno trafic. ja szukalem najpierw wlasnie tylnego... i po 5 miesiacach sie udalo.:) 12 min po wystaiweniu na allegro kupilem:D [br]Dopisany: 31 Grudzień 2008, 00:09_________________________________________________http://daseighty.net/gallery/main.php?g2_view=core.DownloadItem&g2_itemId=1037&g2_serialNumber=1

ja mam taki poliftowy:D

jest przedliftowy do sedana za 1090zl na allegro:)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...