Skocz do zawartości
IGNOROWANY

Spocik Lubuski :)


Nowak_zg

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 2.9 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

Nowak

Wygrał bo mi go zdusuło za pierwszym razem :slina:, ale drugi przejazd juz byl mój :kox:

dzisiaj zakladam nowa przepływke :polew:

Bedzie sie działo...... :shocked:

Wszystkim zycze swietnej zabawy sylwestrowej, naj naj naj najlepszego nowego roku, oby ten stary był gorszy.....

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

no to i ja bede;][br]Dopisany: 02 Styczeń 2009, 09:34_________________________________________________a teraz ide zmienic kola;) :kox::cool1:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

pany wszystkiego najlepszego w nowym roku,cholipa troche mi sie impreza wydłużyła ale już jest ok. obiecuje wam że się stawie w niedziele napewno :good::hi:[br]Dopisany: 02 Styczeń 2009, 14:44_________________________________________________a cos szykujecie na tą niedziele[br]Dopisany: 02 Styczeń 2009, 14:44_________________________________________________panowie z racji że pojawiło sie trochę śniegu musiałem sprawdzić quattro jak sie prowadzi bo nie mogłem sie powstrzymac i powiem wam żę zabawa jest przednia :good: :good: :gwizdanie: :gwizdanie: :gwizdanie:[br]Dopisany: 02 Styczeń 2009, 15:33_________________________________________________a jak fura boczkiem chodzi coś pięknego :gwizdanie: :gwizdanie: :gwizdanie: :gwizdanie: :cool1:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

no... zazdroszcze quattro. Ja mam inwalide:/

Wentyl, jak masz dostep do tanich opon to zorientuj sie ile zawolaliby za letnie 235/45 R17.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wentyl mam pytanie. Jako że jesteś z Babimostu to czy rzuciła Ci się w oczy ta Audiczka http://moto.allegro.pl/item518242930_audi_a4_wersia_s_line_1_9tdi_130km.html?

Szukam jakiegoś nowego autka bo po moim starym zostały mi tylko kluczyki, dobrze że odszkodowanie niedługo będzie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

siema lukas widziałem ją pare razy jak latała ale do niedzieli jak ją oblukam to dam ci znać co i jak a teraz wale od sąsiada ale bede ją miał na uwadze,będziesz na spocie w niedziele :hi: :hi:[br]Dopisany: 02 Styczeń 2009, 19:43_________________________________________________wentyl

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

OK. Co o się robi na spotach? mam coś wziąść np 0,7?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

OK. Co o się robi na spotach? mam coś wziąść np 0,7?

no możesz wziąść ale sądze że póżniej fury będą same jeżdzic :polew: :polew: :polew: :polew:[br]Dopisany: 02 Styczeń 2009, 20:57_________________________________________________ja chyba przyjade z sasiadem bo ma audi a4 a teraz trzeba go troche wciagnąc :good: :good: :good:[br]Dopisany: 02 Styczeń 2009, 20:59_________________________________________________a w tej kwestii licze na wasza pomoc pany :gwizdanie: :cool1:
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...