Skocz do zawartości
IGNOROWANY

Spocik Lubuski :)


Nowak_zg

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 2.9 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

dziala ten stary ... musze go wyjac dzis i sprawdzic kod jaki na nim jest zeby zamowic wylacznik z takim samym kodem[br]Dopisany: 19 Styczeń 2009, 17:32_________________________________________________dziala stary narazie ... ale i tak wymieniam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

no wymieniaj chodzi ,ale jak sie raz już przyciął to się przytnie drugi raz tylko nie wiadomo kiedy :mysli:[br]Dopisany: 19 Styczeń 2009, 17:35_________________________________________________no pany lakierek już kupiony na zderzak tylko pomalowac i będzie odlot po założeniu :kox: :kox: :naughty:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

uu ja juz mam za soba wymiane ( z 2-3 miechy temu )

8 wachaczy ori

koncowek drazkow i samych drazkow lemfordera

nowych srob do wachaczy

lozysk

klockow

amorow i sprezyn h&r

wiec na jakis czas mam spokoj ..... :gwizdanie:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

:banan1: :banan1: :banan1: :banan1: :pierdzioch: :pierdzioch: :pierdzioch::travolta:[br]Dopisany: 19 Styczeń 2009, 17:48_________________________________________________

uu ja juz mam za soba wymiane ( z 2-3 miechy temu )

8 wahaczy ori

koncowek drazkow i samych drazkow lemfordera

nowych srob do wahaczy

lozysk

klockow

amorow i sprezyn h&r

wiec na jakis czas mam spokoj ..... :gwizdanie:

no stary to troche zainwestowałeś[br]Dopisany: 19 Styczeń 2009, 17:49_________________________________________________topor jak tam fele odebrane,napewno wygladaja extra :oklaski: :oklaski: :oklaski:
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

exstra to malo powiedziane !!:) jest :kox: :kox: :kox: :kox: :kox:

dzisiaj dorezalem sobie symetryczne swiatlo przeciwmglowe;) :kox:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

no no no tylko topor,nowak,ghost i ja picujemy furki a reszta to chyba jeszcze w letargu zimowym i nie mogą sie obudzic,chyba że chcą zostać w orginale :gwizdanie: :gwizdanie: :gwizdanie: :audi::thumbup::banan: :banan:[br]Dopisany: 19 Styczeń 2009, 20:53_________________________________________________ :oops:sorki jeszcze krótki szykuje furacza :wink4::embarrassed:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

:hi: jak chce szyby przyciemniać to lepiej folia czy w piecu ?? pewnie wiecie coś na ten temat :gwizdanie:

http://www.technicolor.pl/szyby.html

folią

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

609145856 (mariusz) jak bedziesz dzwonic to mow ze od Pawla z czarnej a4 jestes.

robil on parunastu moim kolega min. krotkiemu w 2 autach, mi 5 razy gdzies ;) ( bo czesto sciagam dzieki policji ), audiii a4 z tego forum oraz paru kolega ktorzy jezdza po zg ( ogolnie chyba robi najwiecej aut w zg ... bo w roku ok 300 Aut z tego co pamietam )

Klei szyby bez wyciagania ich z drzwi i bez zdejmowania tapicerki! ( nie beda ci potem swiszczec uszczelki i nie polamie ci plastikow przez to ) docina je chyba najlepiej w zg

folie tez ma bardzo dobre bo ma duzo rodzajow oraz ma takie ktore przy sciaganiu nie pozostawiaja kleju na szybie ( jest to duzy + gdy musisz zrywac przod przy policji to nie musisz potem czyscic szyb z kleju )

szczerze polecam i ci co u niego robili to w 99% tez go polecaja.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

o prosze kolejny kontakt dla mojej furmanki,a nie orientujesz sie za ile oklei mojego avanta jasną folią tak jak ma Krótki[br]Dopisany: 20 Styczeń 2009, 18:52_________________________________________________ :notworthy: :notworthy: :mysli:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

orientuje....

300-400zl

napewno nie wiecej

zalezy czy chcesz wszystkie szyby oprocz czolowej

czy tylko te ktore dopuszczaja polskie przepisy[br]Dopisany: 20 Styczeń 2009, 19:36_________________________________________________jak dzwonicie to mowcie ze ode mnie ( jakby na to nie patrzec to moj calkiem dobry koleszka ) i jak slyszy ze ktos ode mnie a nie z numeru ktory ma na aucie to tez troche inaczej liczy

wiec pamietajcie jak cos to ..... od pawla z czarnej a4 ;]

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...