Skocz do zawartości
IGNOROWANY

Spocik Lubuski :)


Nowak_zg

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 2.9 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

no przekladnia kaput;p :gwizdanie: :cool1:[br]Dopisany: 26 Styczeń 2009, 20:11_________________________________________________Uwaga Uwaga!!:)

szukajac auta dla mojego przyjaciela natrafilem na okaz z pieknym kolorem:D http://www.otomoto.pl/index.php?sect=show&id=C7266255

po zdjeciach widac ze AUTO JEST 100% BEZWYPADKOWE jak opisuje to wlasciciel <lol2> szczegolnie mozna to wywnioskowac po lewym boku i tyle samochodu.

Z kolega Kabanem pozstanowilismy zadzwonic do wlasciciala i zapytac o auto.... Pol zartem pol serio:D (odpowiedzi wlasciciela sa autentyczne i jest przekonany swego)

-dzien dobry

-dzien dobry

-ja w sprawie audi

ono bezwypadkowe?

-tak oczywiscie mam wszystkei papiery i serwisowa ksiege

-aha no a mozemy podjechac do aso sprawdzic i gdzies na trzepaki??

-no mozemy ale pan placi

-ok zaplace jesli wyjdzie ze jest niebite i super stan zawieszenie pasuje panu??

-no ale wie pan te nasze drogi to na pewno cos sie znajdzie

-ahaaaa jeszcze jedno pytanie

-tak slucham??

-ono ma jedna lampe z tylu inna i sie zastanawiam czemu

-tak kiedys slyszalem ze to niekmcy wymyslili ze swiatla musza byc troche nizej bo pobocze jest nizej zeby to jakies tam katy zachowywac

ale nei wiedzialem ze to wprowadzili

no tak to jest wlasnei model z super wyposazeniem i ma wszystkie te bajery

-aha, a ma komputer mowiony czy pisany??

ma po polsku tzn teraz jest niemiecki ale mozna ustawic dla laikow na polski..

-a ha to dziekuje- m pan jedyne auto z polskim komputerem na calym swiecie. do widzenia

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

witam mam problem i potrzebuje pomocy, otóż odłączyłem akumulator aby wspawac ko,nc,owki wydechu i po jego podłączeniu nie działa mi pilot od samochodu, tylko mogę zamknąc go kluczykiem. Wiem że trzeba go chyba znowu zakodować tylko nie orientuje się jak i co muszę zrobić podpowiedzcie,pilne i z góry dzięki :hi: :hi: :hi: :hi: :wallbash: :wallbash:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

włóż do zamka i zamykając naciśnij przycisk zamykania i otwierając naciśnij otwieranie powinno pomóc

dzięki za podpowiedż ale już sobie poradziłem,wsadziłem do stacyjki przekręciłem zapłon nadusiłem zamykanie i otwieranie na pilocie i się zakodował :good: :good: :banan: :banan:[br]Dopisany: 27 Styczeń 2009, 16:19_________________________________________________zamontowałem te końcówki tylko się zastanawiam czy nie za bardzo wychodzą na zewnątrz ,czy je nie dać trochę głębiej, ale na ten temat oczekuje oceny i podpowiedzi na spocie w niedziele :mysli: :mysli: :mysli::hi: :hi: licze na wasze opinie :good: :good:
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wentyl!! pokazuj fote tylu:D to i ja CI cos pokaze:D :polew::kox: :kox:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

no przekladnia kaput;p :gwizdanie: :cool1:[br]Dopisany: 26 Styczeń 2009, 20:11_________________________________________________Uwaga Uwaga!!:)

szukajac auta dla mojego przyjaciela natrafilem na okaz z pieknym kolorem:D http://www.otomoto.pl/index.php?sect=show&id=C7266255

po zdjeciach widac ze AUTO JEST 100% BEZWYPADKOWE jak opisuje to wlasciciel <lol2> szczegolnie mozna to wywnioskowac po lewym boku i tyle samochodu.

Z kolega Kabanem pozstanowilismy zadzwonic do wlasciciala i zapytac o auto.... Pol zartem pol serio:D (odpowiedzi wlasciciela sa autentyczne i jest przekonany swego)

-dzien dobry

-dzien dobry

-ja w sprawie audi

ono bezwypadkowe?

-tak oczywiscie mam wszystkei papiery i serwisowa ksiege

-aha no a mozemy podjechac do aso sprawdzic i gdzies na trzepaki??

-no mozemy ale pan placi

-ok zaplace jesli wyjdzie ze jest niebite i super stan zawieszenie pasuje panu??

-no ale wie pan te nasze drogi to na pewno cos sie znajdzie

-ahaaaa jeszcze jedno pytanie

-tak slucham??

-ono ma jedna lampe z tylu inna i sie zastanawiam czemu

-tak kiedys slyszalem ze to niekmcy wymyslili ze swiatla musza byc troche nizej bo pobocze jest nizej zeby to jakies tam katy zachowywac

ale nei wiedzialem ze to wprowadzili

no tak to jest wlasnei model z super wyposazeniem i ma wszystkie te bajery

-aha, a ma komputer mowiony czy pisany??

ma po polsku tzn teraz jest niemiecki ale mozna ustawic dla laikow na polski..

-a ha to dziekuje- m pan jedyne auto z polskim komputerem na calym swiecie. do widzenia

:polew: :polew: :polew: :polew: i komputer ma na imię kid :gwizdanie:[br]Dopisany: 28 Styczeń 2009, 18:19_________________________________________________aha panowie spoty macie w każdą niedzielę? bo jestem czasowo w Słubicach więc wpadłbym do was za tydzień :naughty:
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

jasne:D co tydzien o tej samej porze w tym samym miejscu!!!:)

zapraszamy!!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...