Skocz do zawartości
IGNOROWANY

Zamienniki listw drzwiowych S4 S LINE


wroclav

Rekomendowane odpowiedzi

Ja takie kupilem tylko ze od innego sprzedawcy i tylko jedna listwe musialem lekko przyciąć a tak wygladaja spoko, nic mi nie odstaje. A dac tak za ori 700 zl i jeszcze pomalować mija się z celem.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja takie kupilem tylko ze od innego sprzedawcy i tylko jedna listwe musialem lekko przyciąć a tak wygladaja spoko, nic mi nie odstaje. A dac tak za ori 700 zl i jeszcze pomalować mija się z celem.
o widzisz a jak w trwaloscia tego ? wszystko ok nie masz zastrzezen...BTW ori listwy s4 za 700 to poszly by od reki :wink:
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Chłopaki, wszyscy mówicie o laminacie a znalazłem coś takiego, sprzedawca niby pisze, że to z ABS-u ale to s-line czy s4?:

http://olx.pl/oferta/audi-a4-s4-rs4-s-line-b6-b7-listwy-na-drzwi-CID5-ID43KQX.html

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ciekawe czy ktoś już to kupował, jak rzeczywiście z ABS-u to może będzie bardziej spasowane i wytrzymałe niż laminat. Co myślicie?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kupujac laminat mozna za pomoca tasmy 3m dwustronnej podkleic jeszcze w paru miejscach i tez nie bedzie odstawac

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ja mam tez ten badziew z aledrogo..nie jestem z tego dumny...ale wywalić 700pln s-line, 1000pln s4 to trochu cena kosmos za 4 listwy... wiec ja czekam na okazje ... spoiler na klapie tez miałem z laminatu ale czekałem i się doczekałem- ori s-line z malowaniem w cenie podróbki z allegro :naughty:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Panowie jadę w piątek do łodzi i mam zamiar zobaczyć te listwy z pur i z abs bo tysiąc za listwy nie jestem w stanie dać

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Panowie kupiłem te listwy z Pur i muszę powiedziec że naprawdę warto bo pasują i wyglądają dobrze.Jedynym minusem jest to że na nich jest jakiś podkład który sie gryzie z właściwym podkładem(info od lakiernika)ale po usunięciu go i nałożeniu właściwego podkładu udało sie pomalować.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ja właśnie te też mam zamiar kupić i lotke na klapę do sedana po weekendzie dam znać co i jak

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

76marek

Jak z dopasowaniem tych listew bo pewien kolega zrezygnował z nich i odsyłał je... podobno formy poprawili

Edytowane przez aleksbend
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mi pasuja dobrze jeszcze nikt sie nie zorientował że to podróbka.Jak znajdę chwilę to zrobię foty może w weekend

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Byłem w łodzi i kupilem te listwy z PUR jedna na szybko przymierzyłem przednia pasuje idealnie i jeszcze gosciu mi za 100zł sprzedał lotke na klape do sedana z s4 b6 jak bede miał przymierzone wszystkie to napisze jak pasuje reszta :wink: Materał tez wytrzymany bo dał mi kawalek z tego co sa te listwy i ciulalem nimi o stół


Dobra Panowie ja wszystkie listwy juz przymierzylem i wszystkie pasuja idealnie :wink:

Edytowane przez egon47
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

niestety niemam zdjec bo na szybko je przymierzalem a bede je chyba dopiero na wiosne montował :wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...