Skocz do zawartości
IGNOROWANY

Zamienniki listw drzwiowych S4 S LINE


wroclav

Rekomendowane odpowiedzi

Przykręcane :cool1:

są przykrecane ale jak sobie zrobisz dziurki :tongue4:

a co do stanu w jakim przychodza z allegro to jako lakiernik....ich stan oceniam na kiepski...malowanie tylko w mat bo inaczej wstyd na miasto wyjechac

PS. Wiem co pisze bo miałem takie cudo :naughty:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A jeszcze jedno, jak rozwiązujecie sprawe dolnej uszczelki? Bo oryginalne maja uszczelkę któa"zamyka" próg, tutaj razej jest brak tej osłony. czy ktoś ma zdjecia tyli laminatów od tyłu?

Czy są to podróby S-line czy S4.

http://nickscarblog.com/wp-content/uploads/2011/01/IMG_0720.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ja kupiłem podróby s4(330pln+kw)

a z uszczelką to mnie zagiąłeś.nie wiedziałem że takowa tam jest.trzeba będzie coś wymyślić.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja tam wole śmigać na podrobionych listwach ,których nie poznałbyś z dwóch metrów niż śmigać na Turbo podtlenku propan butan w tak zacnym silniku jak 1.8T :gwizdanie:

Pozdro i bez urazy :decayed:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja tam wole śmigać na podrobionych listwach ,których nie poznałbyś z dwóch metrów niż śmigać na Turbo podtlenku propan butan w tak zacnym silniku jak 1.8T :gwizdanie:

Pozdro i bez urazy :decayed:

Chyba mnie nie zrozumiałeś kolego... Chciałem zobaczyć jak to wygląda, bo też chciałem zamontować podróbki z racji ceny ori...

No ale jak już tak bardzo chcesz to chętnie Cię złoję na tym śmiesznym podtlenku LPG :)

Nie zakładasz gazu, bo nie lubisz oszczędzać? Czy może mieszkasz w bloku, w którym by Cię nie wpuścili na parking podziemny? :gwizdanie:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja tam wole śmigać na podrobionych listwach ,których nie poznałbyś z dwóch metrów niż śmigać na Turbo podtlenku propan butan w tak zacnym silniku jak 1.8T :gwizdanie:

Pozdro i bez urazy :decayed:

Chyba mnie nie zrozumiałeś kolego... Chciałem zobaczyć jak to wygląda, bo też chciałem zamontować podróbki z racji ceny ori...

No ale jak już tak bardzo chcesz to chętnie Cię złoję na tym śmiesznym podtlenku LPG :)

Nie zakładasz gazu, bo nie lubisz oszczędzać? Czy może mieszkasz w bloku, w którym by Cię nie wpuścili na parking podziemny? :gwizdanie:

A jednak urażony,

To taki żarcik, bo miałem już kilka aut na LPG i we wszystkich były jakieś zonki z gazem więc mam głęboki uraz.

W bloku nie mieszkam a oszczędzanie to pojęcie względne. Kupiłem podróby więc rozrzutny nie jestem.

Zapraszam do oględzin moich listew ,myślę że naprawdę w czarnym macie wyglądają :good:

Nic od dawna się z nimi nie dzieje a różnica w cenie jest kilkukrotna.

Pozdro i z chęcią się zmierzę.Potrafię nawet przegrywać :hi:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nic od dawna się z nimi nie dzieje a różnica w cenie jest kilkukrotna.

Dlatego właśnie spytałem co i jak z nimi, bo bardzo mi się podoba ten mod, ale cenowo trochę odstrasza...

Może kilka fotek byś wrzucił?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No mnie się podoba :good:

Dużo pracy nad nimi, żeby je tak spasować? I co z uszczelką? W ori chyba jest coś na styl uszczelki?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ogladalem fotki auta kolegi Wroclav i juz na pierwszy rzut oka widac ze cos z tymi listwami jest nie tak.Szczegolnie dziwnie wygladaja tylne listwy i te mocne scięcia.Jak dla mnie nie upieksza to auta a jedynie udziwnia ale co sie komu podoba.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tak jak napisałeś, co się komu podoba. Opinie jak do tej pory są raczej pozytywne a i mnie się podoba.

Uszczelki z całą pewnością nie są potrzebne, nic nie zacieka do środka a jedynie próg brudzi się 1cm dalej niż wcześniej.

Ja absolutnie nie zamierzam nikogo przekonywać ,że to jest lepsze niż ORI bo nie jest. Jak się komuś nie podoba to nie zakłada i tyle ale z tego co widzę, amatorów tych listew wciąż przybywa.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jakby Wroclav nie napisał, że są z laminatu to mało kto po zdjęciach by poznał ze to nie ori. Listwy maja identyczny kształt jak ori S4. Listwy po zakupie jedynie są lekko pofalowane, z racji tego że to laminat, ale pofalowanie można zniwelować(wystarczy wyszlifować i prysnąć szpachla natryskową.)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dokładnie tak ale jak ktoś jest na nie ,to zawsze będzie szukał dziury w całym.

Napiszę jeszcze raz.

Ori to ori ale różnica 1000 pln pozwala na dodatkowe mody

:hi:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wygląda naprawdę super na fotach igła. Jedyny minus to że laminat lubi pękać na mrozie. W poprzednim aucie miałem różne dodatki z laminatu i po max drugiej zimie śmietnik. Wszystko bez wyjątku zaczęło pękać. W moje :audi: zaryzykowałem z lotką tylnej klapy z laminatu i po pierwszej zimie pękła w dwóch miejscach. Albo mam pecha albo te laminaty to badziew...

Od tego czasu wszystko daje ori. Wolę czegoś nie zakładać niż potem się wnerwiać - tak naprawdę to tylko podwaja koszty.

Tyle w temacie moim skromnym zdaniem :hi:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ostatnio widzialem b6 z takimi listwami ale w kolorze i wygladalo to strasznie :thumbdown:

Byly nie rowne i odrazu mozna poznac ze laminat.

W przypadku kiedy sa matowe jak u kolegi wroclav to efekt jest naprawde oki :good:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

moje laminaty leżą już 1.5 miesiąca pomalowane(narazie wyglądają spoko) i nie ma kiedy założyć.jak tak dalej pójdzie nie będzie kiedy miało pęknąć na mrozie :polew: :polew:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wygląda naprawdę super na fotach igła. Jedyny minus to że laminat lubi pękać na mrozie. W poprzednim aucie miałem różne dodatki z laminatu i po max drugiej zimie śmietnik. Wszystko bez wyjątku zaczęło pękać. W moje :audi: zaryzykowałem z lotką tylnej klapy z laminatu i po pierwszej zimie pękła w dwóch miejscach. Albo mam pecha albo te laminaty to badziew...

Od tego czasu wszystko daje ori. Wolę czegoś nie zakładać niż potem się wnerwiać - tak naprawdę to tylko podwaja koszty.

Tyle w temacie moim skromnym zdaniem :hi:

Jak to się mówi - chytry dwa razy traci... :wink4: Cena przemawia za podróbkami ale nic poza tym. :wink4:
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...