Skocz do zawartości
IGNOROWANY

Zamienniki listw drzwiowych S4 S LINE


wroclav

Rekomendowane odpowiedzi

hmm ciekawe jak by przygotował tak jak była mowa wcześniej wyszlifować zaszpachlować dać podkład i obkleić albo zostaje hydrografika

To chyba taniej wyjdzie kupić ori.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

dziwna obsługa z tej firmy www.hydrografika.pl :thumbdown:

Tydzień temu wysłałem do nich maila z zapytaniem jaka cena zrobienia dekorów i termin, nawet fotkę załączyłem tych elementów

zero odpowiedzi :thumbdown:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

dziwna obsługa z tej firmy www.hydrografika.pl :thumbdown:

Tydzień temu wysłałem do nich maila z zapytaniem jaka cena zrobienia dekorów i termin, nawet fotkę załączyłem tych elementów

zero odpowiedzi :thumbdown:

ok 150 zł pisalem do nich jakiś czas temu
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja bym zaryzykował kupno szpojlera z laminatu, ale tylko lotkę :decayed:. w ostateczności

wyrzucisz kasę w błoto.lepiej przepij :polew:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja bym zaryzykował kupno szpojlera z laminatu, ale tylko lotkę :decayed:. w ostateczności

wyrzucisz kasę w błoto.lepiej przepij :polew:

ojjjj tam ojjjj tam, taka loteczka na klapie najmniej dostawałaby po pupie (kamyki itp) niż jakaś podkładka pod zderzak - a wiadomo co się dzieje z laminatem po kontakcie np. z krawężnikiem :rolleyes:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja bym zaryzykował kupno szpojlera z laminatu, ale tylko lotkę :decayed:. w ostateczności

wyrzucisz kasę w błoto.lepiej przepij :polew:

ojjjj tam ojjjj tam, taka loteczka na klapie najmniej dostawałaby po pupie (kamyki itp) niż jakaś podkładka pod zderzak - a wiadomo co się dzieje z laminatem po kontakcie np. z krawężnikiem :rolleyes:

To nie temat o lotkach :cool1:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

H4mm3R wiem, ale na temat laminatu. Co do laminatu mogę dodać że mamy spojlerowanie właśnie z laminatu (u mnie i u ojca w ciągniku siodłowym) tragedii nie ma, trzyma się i nie pęka (a to rzemiosło nie ori).

A dokładnie co do listw drzwiowych to - kupić, przed malowaniem przymierzyć, w razie konieczności podszlifować/wyrównać i pomalować (bo akurat w takich odlewach "firmę" się poprawia - może padaki nie będzie :rolleyes:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

I tak w kółko... Jedni ze swojego doświadczenia mówią, że masakra a inni twierdzą, że spoko nie mając żadnych doświadczeń z tym związanych... :cool1:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Na 9 stronie kolega pokazał fote laminatu po malowaniu i leżakowaniu. Te falowania to chyba "odparzenia" a jeżeli odparzenia to: albo hu.. podkład, albo bez podkładu, albo nie odtłuszczone miejsce ale pupa lakiernik. Ja nie jedna listę malowałem (i nie tylko):

http://lakierowanko.info/viewtopic.php?t=3571 (byłe auto kolegi z naszego forum)

http://lakierowanko.info/viewtopic.php?t=3655 (moje byłe)

to nie wszystkie auta :rolleyes:

Powiem tyle: jest różnie z malowaniem, czystej gołej blachy, laminatu, czy plastiku ABS, felg itp. Nie każdy plastik jest taki sam i czasem to :wallbash:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

główny problem to nie malowanie, a jakość tego laminatu. listwy są krzywe, nie pasują. Jak reklamowałem swoje listwy to musiałem zrobić szczegółowe zdjęcia, bo koleś się wypierał ze powinny być ok. A jak już się przyznał i powiedział, że zwróci mi kasę to porozmawiałem z nim na temat laminatu. Mówił, że to wina kiepskich form :wallbash: Wie, że ma kiepskie formy, listwy są krzywe a pomimo tego cały czas to sprzedaje.

image.jpg

image.jpg

image.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie ma co się dziwić, że cały czas sprzedaje, tu jest już 12 strona o tym jaki to badziew, a ludzie dalej kupują :polew:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie ma co się dziwić, że cały czas sprzedaje, tu jest już 12 strona o tym jaki to badziew, a ludzie dalej kupują :polew:

Wiesz to po sobie :facepalm:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No widzisz akurat nie, bo mam ori :) nie stać mnie na badziew

a wracając do hydrografika.pl - firma dość dziwna - nie odpowiedzieli na maila przez 2 tyg, a dzisiaj dzwoniłem 3 razy i nikt nie odebrał, nie wspomnę już o oddzwonieniu.

Olewka, dziwne w dzisiejszych czasach

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No widzisz akurat nie, bo mam ori :) nie stać mnie na badziew

Sorki, chodziło mi o kkam :gwizdanie:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

laguna może zamiast dzwonić to samemu coś zaszpącić :cool1:, ja po zimie coś powalczę choć wiem że walka będzie nie równa :decayed:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...