Skocz do zawartości
IGNOROWANY

Zamienniki listw drzwiowych S4 S LINE


wroclav

Rekomendowane odpowiedzi

Moim zdaniem należy jeszcze wziąć pod uwagę wartość auta i to ,że kupujemy listwy ozdobne (nie pełnią raczej funkcji aerodynamicznej :tongue4:)

Biorąc pod uwagę wartość mojego bolida ,zakup listew oryginalnych oscylowałby w granicach 5% wartości co jest lekką przeginką.

Oczywiście wolałbym mieć oryginalne ale jak na razie jeżdżę 10 letnim samochodem i nie ma co cwaniakować, że stać mnie na każdą zachciankę a listwy chciałem mieć i już..

Na pewno nie umywają się do ori ale efekt oczekiwany został jak dla mnie osiągnięty.

Faktycznie chwilę się nad nimi napracowałem ale efekt końcowy jest :good:

Też prawda, choć ja wychodzę z założenia że jak będę sprzedawać furaka to zawsze mogę zdemontować listwy i wstawić serię. A te z S4 sprzedać na allegro bo to towar pożądany :cool1:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A czy przy demontażu tych listw można coś połamać czy odkręcam dwie skrajne śruby na końcu i na początku listwy i wszystko ładnie schodzi ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie schodzi za ladnie jesli nigdy nie byly sciagane.Sa zapieczone na swoich miejscach i jesli ciezko je zsunac z mocowan to rzeba sie troche przylozyc.Polamac raczej nic sie nie da jesli juz odkrecisz sruby.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A czy przy demontażu tych listw można coś połamać czy odkręcam dwie skrajne śruby na końcu i na początku listwy i wszystko ładnie schodzi ?

Jak się nie da ręcznie, to robisz tak...

Odkręcasz dwie śrubki, otwierasz drzwi na maxa, bierzesz jakiś kawałek drewna, wkładasz go między karoserie i drzwi, robisz "dźwignie" i listwa schodzi :wink4:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A czy przy demontażu tych listw można coś połamać czy odkręcam dwie skrajne śruby na końcu i na początku listwy i wszystko ładnie schodzi ?

Jak się nie da ręcznie, to robisz tak...

Odkręcasz dwie śrubki, otwierasz drzwi na maxa, bierzesz jakiś kawałek drewna, wkładasz go między karoserie i drzwi, robisz "dźwignie" i listwa schodzi :wink4:

ok :good: dzięki za info jak nie zejdą po dobroci to się zastosuje do Twoich wskazówek

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Hej,

zapytałem o te listwy i są wykonane z: cytat sprzedającego "Wykonane są z żywic epoksydowych dobry materiał szczerze nie miałem jeszcze zastrzeżen co do wykonania tych listw dopiero co wystawilismy je na allegro poniewaz od kilku lat mamy stałych odbiorców którzy sprzedają je w UK Pozdrawiam"

CO sądzicie?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Hej,

zapytałem o te listwy i są wykonane z: cytat sprzedającego "Wykonane są z żywic epoksydowych dobry materiał szczerze nie miałem jeszcze zastrzeżen co do wykonania tych listw dopiero co wystawilismy je na allegro poniewaz od kilku lat mamy stałych odbiorców którzy sprzedają je w UK Pozdrawiam"

CO sądzicie?

Masz napisane wyżej co o tym sądzimy :cool1:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Hej,

zapytałem o te listwy i są wykonane z: cytat sprzedającego "Wykonane są z żywic epoksydowych dobry materiał szczerze nie miałem jeszcze zastrzeżen co do wykonania tych listw dopiero co wystawilismy je na allegro poniewaz od kilku lat mamy stałych odbiorców którzy sprzedają je w UK Pozdrawiam"

CO sądzicie?

a bedziesz montowal je na wkrety i poxipol by sie trzymaly? :polew:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

wroclav

i jak te listwy laminaty po lecie? powyginały się,czy jest ok?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

to fajnie :good:w takim razie chyba je kupię,bo ceny ori trochę za duże

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

:hi: wroclav a jak ze spasowaniem listew?musiałeś docierać,czy pasowały?malowałeś w mat?
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ori to ori-ale kosztuje swoje i rzadko bywa na alledrogo.kupiłem te laminaty i po niedzieli biorę się za robotę.zobaczymy co z tego wyjdzie

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Prosimy o zdjęcia. W jakim stanie przychodzą i co z nim wyszło po obróbce.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Już po małej obróbce u lakiernika i będą się malować(więc zdjęć przed już nie wyślę)A przychodzą w stanie średnim,jak to laminat(zagruntowane na czarno).krzywe nie są ale do ori im daleko.lekko na rantach trzeba podocierać i jeszcze raz gruntować gdyż mają lekkie dziurki-niedoróbki.ogólnie jakiejś tragedii nie ma.Zobaczymy jak będzie po malunku.(czarny mat+bezbarwny mat).Postaram się wrzucić zdjęcia po malowaniu (jeśli będę umiał :decayed: ) niebawem

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...