Skocz do zawartości
IGNOROWANY

Zamienniki listw drzwiowych S4 S LINE


wroclav

Rekomendowane odpowiedzi

Kolego akjam, jeśli tak wygląda listwa s-line: http://allegro.pl/listwa-drzwi-s-line-a4-b6-67-lewy-tyl-i1423678126.html i tak jak ja patrze na fotki samochodów S4 to różnicy nie widzę, możesz wrzucić jakieś foto S4 i zaznaczyć gdzie się różni?? No chyba że się mylę i w moim mam listwę S4 a s-line to całkiem co innego... z góry dzięki za odpowiedz :wink4:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kolego akjam, jeśli tak wygląda listwa s-line: http://allegro.pl/listwa-drzwi-s-line-a4-b6-67-lewy-tyl-i1423678126.html i tak jak ja patrze na fotki samochodów S4 to różnicy nie widzę, możesz wrzucić jakieś foto S4 i zaznaczyć gdzie się różni?? No chyba że się mylę i w moim mam listwę S4 a s-line to całkiem co innego... z góry dzięki za odpowiedz :wink4:

Proszę Cię bardzo. :wink4: Zerknij na auto Naszego kolegi. Tutaj masz listwy S4... Są troszke "grubsze" od S-Line.

http://www.a4-klub.pl/smf/index.php?topic=57616.msg2176647#msg2176647

BTW Gdyby były takie same to pewnie by się jednakowo nazywały a nie S-Line i S4. :wink4:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mam pytanko czy ktoś się orientuje czy listwy z B7 pasują do B6?

:yes2:
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dzięks, kupiłem właśnie na Alledrogo komplet od B7 bo jak im dzisiaj powiedział gościu w ASO 311 zł za sztukę i to miałbym jeszcze oddać do lakierowania to myślałem że zejdę.

to jest calkiem dobra cena za nowki:cool1:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Listwy przyszły dziś pocztą. Stan prawie lux. Różnica odcieni jest niewielka tak więc nie ma potrzeby malowania. :) Do Akjam, kupiłem oczywista ori. Listwy to kolejny bubel w tym modelu. W środku jest stalowa listwa usztywniająca. Dostała wody i skorodowała. Powiem szczerze jeżdżąc stara poczciwą 80-tką dawno temu nie miałem tyle różnych drobnych usterek co w tym modelu. W jeździe jeszcze tfu, tfu nie odmówił posłuszeństwa ale... Sam gościu z serwisu mi mówił, że to nie są już takie auta jak 10 lat temu. Najgorszy zonk jaki mnie wqrw to zardzewiały mechanizm pracy wycieraczek. Rozwaliło mnie to bo przecież Audi to nie Daewoo Tico :confused4:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

i co widze ze schodza na allegro te listwy: http://allegro.pl/audi-a4-8e-s4-s-line-b6-b7-listwy-na-drzwi-nowos-i1508617904.html

z forum poza Glinkiem bral ktos to??

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No więc tak.

Miały być ori s4 ale niestety nie wyszło :wallbash: :wallbash:.

Kupiłem listwy laminaty z allegro.

Po dopracowaniu efekt przyzwoity.Oczywiście nie ma co porównywać z oryginalnym mocowaniem ale da rade.

Pomalowałem w czarny mat, sprayem pod domem.Efekt zadowalający :naughty:

SAM_1499.jpg

SAM_1501.jpg

SAM_1500.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

wroclav Na zdjęciu wyglądają jak najbardziej :good:

A co nie tak z tym mocowaniem ?

Kupiłeś te co podał ArturB6 ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dokładnie te same. Mocowane są na wkręty więc nie tak jak ori :angry:.

Myślę ,że 99% obywateli nie rozpozna ,że to podróby. A i malowanie wyszło jak na warunki przedgarażowe :cool1:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Po bokach masz w drzwiach oryginalne otwory. Ja chwyciłem jeszcze po jednej od siebie na środku, nawiercając małą dziurkę.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pomalowałem w czarny mat, sprayem pod domem.Efekt zadowalający :naughty:

obawiam się, że szybko stracą tą farbę

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Skąd takie wnioski??.

Podkład, czarny mat i na to bezbarwny matowy. Moim zdaniem będzie się trzymało...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Skąd takie wnioski??.

Podkład, czarny mat i na to bezbarwny matowy. Moim zdaniem będzie się trzymało...

aaaa sorki :notworthy:

myślałem, że tylko jedna warstwa spray'em

PS. zmień te fele :cool1:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Skąd takie wnioski??.

Podkład, czarny mat i na to bezbarwny matowy. Moim zdaniem będzie się trzymało...

Oby. :naughty::good:
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...