Skocz do zawartości
IGNOROWANY

Zamienniki listw drzwiowych S4 S LINE


wroclav

Rekomendowane odpowiedzi

no gdyby mi się to tak nie podobało na pewno bym nie kupił:)

to choroba!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

no gdyby mi się to tak nie podobało na pewno bym nie kupił:)

to choroba!

Mialem to szczescie i kupilem komplet listw s-line za 300 zl tylko do przemalowania.

Ale gdybym mial wybierac listwy za 1 tys zl albo kompletne webasto to wiadomo ze webasto :good:

Cena zdecydowanie za duza jak na uzywki ale zalowac nie bedziesz.Wydales duzo ale raz-z laminatem by tak nie bylo.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

no gdyby mi się to tak nie podobało na pewno bym nie kupił:)

to choroba!

Mialem to szczescie i kupilem komplet listw s-line za 300 zl tylko do przemalowania.

Ale gdybym mial wybierac listwy za 1 tys zl albo kompletne webasto to wiadomo ze webasto :good:

Cena zdecydowanie za duza jak na uzywki ale zalowac nie bedziesz.Wydales duzo ale raz-z laminatem by tak nie bylo.

dokładnie.ja już 500zł wyrzuciłem w błoto(no chyba że po powtórnym gruntowaniu i malowaniu tych laminatów będzie lepiej,w co wątpię)

ewentualnie mogę w piecu nimi napalić :kwasny: ale nie mam pieca :polew:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

dokładnie.ja już 500zł wyrzuciłem w błoto(no chyba że po powtórnym gruntowaniu i malowaniu moich laminatów będzie lepiej,w co wątpię)

ewentualnie mogę w piecu nimi napalić :kwasny:

Ja kiedyś kupiłem spojler na klapę z laminatu i... połamałem go na kolanie i wypier... do śmieci. Teraz czeka na założenie ori od Wąskiego :good:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ja laminatu nawet za darmo bym nie wziął, już kiedyś miałem lotkę w Astrze - Boże...

Teraz akurat trafiły się listwy od S4, które bardziej mi się widzą niż s-line

Trudno, raz się żyje

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ja laminatu nawet za darmo bym nie wziął, już kiedyś miałem lotkę w Astrze - Boże...

Teraz akurat trafiły się listwy od S4, które bardziej mi się widzą niż s-line

Trudno, raz się żyje

już pisałeś że kupiłeś

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tak jak było napisane wcześniej , listwy z laminatu nadają się do pomalowania tylko i wyłącznie w mat. Malowanie w kolor moim zdaniem mija się z sensem.

W macie koszt ogranicza się do zakupu listew za 300 pln plus trzy spraye, bo pomalowanie w czarny mat nie wymaga naprawdę doktoratu z lakiernictwa ( ja dodatkowo uzupełniałem ubytki szpachlą w tubce do wykończeń - chyba z 10 pln ).

Moje listwy są jakie były, nie gną się w słońcu ani nie pękają na mrozie..

Wydatek 330 a 1100 za używki Ori to różnica 800 pln.

Dla jednych mało ,dla innych dużo.

Oczywiście jak już nie raz pisałem ori to ori i dyskusji na ten temat szkoda. Chodzi tu również o hu..owe mocowanie listew.

99,9 % ludzi nie zobaczy jednak różnicy z odległości metra.

Gratuluję zakupu ORI bo naprawdę jest czego pozazdrościć ale pomyśl jaki to procent wartości Twojego auta :).

Swoją drogą zastanawiam się jak przy stłuczce i dewastacji listew wyceniłby je rzeczoznawca??.

Pozdro :hi:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zalezy jak na to patrzec.Prawdopodobnie 99,9% ludzi widzac te podrobione listwy na aucie powie "jak to mozliwe ze Audi odwalilo taka fuszerke".Ci ludzie nie beda wiedziec ze to nie ori :) co innego ludzie majacy troche pojecia o A4

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

robi sie mały offtopic. znamy opinię wszystkich na temat laminatu. Jednakże w macie są one dobra alternatywa dla ori listewek. Tymbardziej, że czarny mat pasuje ładnie do niektórych kolorów. w połysk nie da sie zrobić laminatu, bedzie widac fale

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zalezy jak na to patrzec.Prawdopodobnie 99,9% ludzi widzac te podrobione listwy na aucie powie "jak to mozliwe ze Audi odwalilo taka fuszerke".Ci ludzie nie beda wiedziec ze to nie ori :) co innego ludzie majacy troche pojecia o A4

Nie jest to możliwe i każdy co ma trochę pojęcia stwierdzi że to podróba :cool1: nie czarujmy się..[br]Dopisany: 05 Grudzień 2011, 17:44_________________________________________________Przyznać się, kto sprzedaje :gwizdanie:

http://allegro.pl/audi-s4-s-line-listwy-a4-b7-b6-sedan-avant-i2046656596.html

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zalezy jak na to patrzec.Prawdopodobnie 99,9% ludzi widzac te podrobione listwy na aucie powie "jak to mozliwe ze Audi odwalilo taka fuszerke".Ci ludzie nie beda wiedziec ze to nie ori :) co innego ludzie majacy troche pojecia o A4

Nie jest to możliwe i każdy co ma trochę pojęcia stwierdzi że to podróba :cool1: nie czarujmy się..[br]Dopisany: 05 Grudzień 2011, 17:44_________________________________________________Przyznać się, kto sprzedaje :gwizdanie:

http://allegro.pl/audi-s4-s-line-listwy-a4-b7-b6-sedan-avant-i2046656596.html

Sprzedał auto ,tia jasne , pewnie źle leżą i puszcza je :gwizdanie:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zalezy jak na to patrzec.Prawdopodobnie 99,9% ludzi widzac te podrobione listwy na aucie powie "jak to mozliwe ze Audi odwalilo taka fuszerke".Ci ludzie nie beda wiedziec ze to nie ori :) co innego ludzie majacy troche pojecia o A4

Nie jest to możliwe i każdy co ma trochę pojęcia stwierdzi że to podróba :cool1: nie czarujmy się..[br]Dopisany: 05 Grudzień 2011, 17:44_________________________________________________Przyznać się, kto sprzedaje :gwizdanie:

http://allegro.pl/audi-s4-s-line-listwy-a4-b7-b6-sedan-avant-i2046656596.html

Sprzedał auto ,tia jasne , pewnie źle leżą i puszcza je :gwizdanie:

ktoś z kielc ale żaden z klubowiczy
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

widziałem oklejone błyszcząca folia carbonową, było widać zafalowania i nierówności. Światło się dziwnie załamywało i efekt nie był najlepszy

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...