Skocz do zawartości
IGNOROWANY

Zamienniki listw drzwiowych S4 S LINE


wroclav

Rekomendowane odpowiedzi

Najlepsze jest to że na aukcjach sprzedający wklejają zdjęcia ori listew na autach, a żaden nie chce zrobić szczegółowego zdjęcia towaru :whistling:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Najlepsze jest to że na aukcjach sprzedający wklejają zdjęcia ori listew na autach, a żaden nie chce zrobić szczegółowego zdjęcia towaru :whistling:

Byl jeden gosc ktory mial zdjecia od kupujących wstawione sam chcial ode mnie foty

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja też rozważałem kupno laminatów...ale jednak kupiłem ori i nie żałuje :wink: wiem że cenowo to przepaść ale trudno ma się Audi są i wydatki :decayed:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie wiem czy teraz nie będzie na hasło a4 klub rabat bo mówiłem gościowi że jak będą pasować idealnie to z klubu a4 będzie miał kilka klientów i na lotke spościl mi 50zł

Tylko że ja u niego byłem osobiście w łodzi

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Myślisz czemu gość pisze żeby ich nie lakierować bo fajnie wyglądają? Takie same co wszystkie listwy z laminatu będą się odkształcały daruj sobie....

memory five wladi i wszystko jasne :-)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Te z pierwszego linku mnie kuszą a daleko nie mam bo też z łodzi jestem więc może podjadę i zobaczę co i jak.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

tjaaaaa, widziałem te pseudolistwy s4 u Kolegi na spocie rzeszowskim. odstawały na środku drzwi około 2 mm . a kto widział ori to na pierwszy rzut oka rozpozna że to laminacik. Wujek dobra rada radzi : nie kupujcie szmiry :wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Przeglądając dziś allegro znowu wysyp pięknych zamienników s4 :D
Jakieś nowe fotkich na których listwy wyglądają dosyć ładnie ( oczywiście sprzedający się w aukcji zarzeka na wszystko co w temacie złe tj. wypatrzenie, falowanie, pękanie itp.
Poczytałem trochę komentarze i ktoś wrzucił galerię do tego co otrzymał -> http://imgur.com/a/WDrwV#0

Produkt nie od a4, ale widać jakość wykonania :facepalm:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

może szczęśliwi nabywcy zamienników wrzucą foty ale nie z 5 metrów tylko z bliska ? ja też długo biłem się z myślami zakupu tego czegoś ale jak koleś przesłał mi zdjęcia ale nie te które ma w aukcji tylko tego dokładnie co sprzedaje to odpuściłem,zdjęcia robione chyba nokjął 33100 i z daleka widać, że to syf - moim zdaniem szkoda kasy bo zapewne skończyło by się tak: kupiłbym podróby, wydupcył do kosza i kupił ORI a tak przebolałem ten zakup i jestem mega zadowolony - nie myślę czy się zdupcą, czy pofalują, co się z nimi stanie jak pomaluję itp

ale chętnie zobaczę zdjęcia tych co kupili a nóż się mylę :decayed:

to jak kto pierwszy może Egon :kox::naughty:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kiedyś miałem listwy z laminatu podróbę S4 i był to syf jakich mało :kwasny: ,nawet nie zakładałem-za darmo bym ich nie chciał, ale ponoć te obecne z tworzywa PUR z Łodzi są dużo lżejsze i lepiej spasowane.Kumpel się zastanawia i jeśli kupi to dam znać jak sprawa wygląda

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Listwy kupilem, nie pisalem ze sline. A nie mowie ze szroty, tylko koles mial 2 rozbite sztuki i na czesci opychal.

Szrot mialem na mysli gosci co maja czesci, a nie zlomownie aut co sie je prasuje

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

wczoraj widziałem na aucie te zamienniki pomalowane były w kolor auta - taki jasny beż, jak dla mnie porażka bo z odległości kilku metrów od razu rzuciło mi się to w oczy, że są pofalowane na całej długości

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Czyli na razie nie ma żadnej alternatywy dla oryginałów:/ a dobrze by było bo dawać tysiaka z 4 kawałki plastiku to nieciekawie...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Takie fajne że Goście którzy kupili już sprzedają :

http://allegro.pl/audi-a4-b6-listwy-drzwiowe-s-line-z-podrobki-i4811738274.html

Może z S4 przesiadają się na s-line? :P
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...