Skocz do zawartości
IGNOROWANY

Zamienniki listw drzwiowych S4 S LINE


wroclav

Rekomendowane odpowiedzi

Ja też dużo myślałem jakie listwy kupić czy nowe zamienniki czy używki Ori .Jednak wybór padł na używki ORI te zamienniki dają dużo do życzenia :facepalm:.

Co ORI to jednak jest takie jak ma być. :hi:

IMG_0548.jpg

Edytowane przez Mariusz
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

s masz może linka do nich

http://allegro.pl/audi-a4-s4-rs4-b6-b7-listwy-drzwi-dol-sedan-kombi-i5912925366.html

Ja od nich mam, nie wyglądają źle, choć przednie listwy mogłyby być bardziej wypukłe... Nie przymierzałem póki co, za kilka tygodni pójdą do malowania to dam znać co i jak po montażu.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

s masz może linka do nich

http://allegro.pl/audi-a4-s4-rs4-b6-b7-listwy-drzwi-dol-sedan-kombi-i5912925366.html

Ja od nich mam, nie wyglądają źle, choć przednie listwy mogłyby być bardziej wypukłe... Nie przymierzałem póki co, za kilka tygodni pójdą do malowania to dam znać co i jak po montażu.

daj znać bo zbieram graty przód jest teraz zostaje tył i listwy

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

s masz może linka do nich

http://allegro.pl/audi-a4-s4-rs4-b6-b7-listwy-drzwi-dol-sedan-kombi-i5912925366.html

Ja od nich mam, nie wyglądają źle, choć przednie listwy mogłyby być bardziej wypukłe... Nie przymierzałem póki co, za kilka tygodni pójdą do malowania to dam znać co i jak po montażu.

Także zamówiłem od nich , czekam na dostawę i montaż :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Także zamówiłem od nich , czekam na dostawę i montaż :)

To po montażu pochwal się fotkami, bo jeszcze nie widziałem dobrych zamienników tych listew a wszystkie które oglądałem na żywo były jakieś takie koślawe jakby były nogami robione :kwasny:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Także zamówiłem od nich , czekam na dostawę i montaż :)

To po montażu pochwal się fotkami, bo jeszcze nie widziałem dobrych zamienników tych listew a wszystkie które oglądałem na żywo były jakieś takie koślawe jakby były nogami robione :kwasny:

Pisałem jakiś czas temu mailowo ze sprzedawcą , faktycznie stwierdził że było wcześniej troche reklamacji, ale podobno poprawili formy do odlewów i teraz jest wszystko ok.

Przyjdą to się okaże czy jest wszystko ok i czy da się to sensownie zamontować.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mam pytanie do osób które montuja zamienniki. Jak zrobiliście lub skąd bierzecie uszczelke na te listwy? Chyba że montujecie je bez uszczelki tak jak jest w ori?

Wysłane z mojego SM-G920F przy użyciu Tapatalka

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Także zamówiłem od nich , czekam na dostawę i montaż :)

To po montażu pochwal się fotkami, bo jeszcze nie widziałem dobrych zamienników tych listew a wszystkie które oglądałem na żywo były jakieś takie koślawe jakby były nogami robione :kwasny:

Pisałem jakiś czas temu mailowo ze sprzedawcą , faktycznie stwierdził że było wcześniej troche reklamacji, ale podobno poprawili formy do odlewów i teraz jest wszystko ok.

Przyjdą to się okaże czy jest wszystko ok i czy da się to sensownie zamontować.

Na pewno nie przyjdzie Ci ideał. Te listwy to trochę półprodukt, będziesz musiał gdzieś lekko wyszlifować czy delikatnie szpachlą wygładzić bo są na nich różne buble no i oczywiście pomalować a to kolejny koszt. Listwy jakie forma by nie była są wykańczane w zakładzie ręcznie i tam też potrafią spie**lić, a nikt tego nie sprawdza co wysyłają.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Listwy będę miał po weekendzie, akurat lakieruję przy okazji pozostałych elementów karoserii , także tutaj lakiernik robi mi to praktycznie gratisowo do reszty auta.
Jak przyjdą to dam znać , a po montażu wrzucę u siebie w temacie na pewno jak to wyszło.

Napisałem prośbę o sprawdzenie jakości , czy nie są pofalowane itp ale czy ktoś na to zwróci uwagę okaże się niedługo ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam zastanawiam się nad kupnem zamienników, czy ma ktoś sprawdzonego sprzedawcę? Jaka opinie ma kolega wyżej?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Listwy będę miał po weekendzie, akurat lakieruję przy okazji pozostałych elementów karoserii , także tutaj lakiernik robi mi to praktycznie gratisowo do reszty auta.

Jak przyjdą to dam znać , a po montażu wrzucę u siebie w temacie na pewno jak to wyszło.

Napisałem prośbę o sprawdzenie jakości , czy nie są pofalowane itp ale czy ktoś na to zwróci uwagę okaże się niedługo ;)

I jak po montażu tych listw?

Wysłane z mojego SM-G920F przy użyciu Tapatalka

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Listwy juz w moim aucie.

W temacie mojej a4 fotki.

Przednie trochę odstawaly ale zostały zamontowane dodatkowo na taśmę dwustronna.

Przy montażu Lakiernik mówił ze jeszcze trochę je podszlifowywali aby leżały tak jak trzeba.

A dodatkowo musieli lakierowac z dwóch stron aby dobrze to wyglądało.

Ogólnie jestem jak najbardziej zadowolony.

Edytowane przez boguc
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

dodatkowo musieli lakierowac z dwóch stron aby dobrze to wyglądało.

aż tak odstają ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jak otwiera się drzwi to widać od środka Listwę.

Trzeba pomalować aby od środka tez była w kolorze a nie surowa tak jak wychodzi od nich.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jak otwiera się drzwi to widać od środka Listwę.

Trzeba pomalować aby od środka tez była w kolorze a nie surowa tak jak wychodzi od nich.

to teraz tylko liczyć na to, żeby się nie rozwartwiły i nie rozlazł, ale trzeba być dobrej myśli ;):thumbup1:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ale co ma się rozwarstwic?

Listwa jest z pianki PUR to jak się ma rozlesc?

Przecież lakier nie rozwarstwi się.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Widać bo w ori jest tam uszczelka która zakrywa listwę. Jeżeli ktoś myśli, że kupi i bez niczego założy to może się przejechać.
Listwy to "zamienniki" w stanie surowym, ale też dalej taki półprodukt. Spasowanie dziur na śruby jest takie sobie, a wystarczy kilka mm i już będą problemy.

Tylne spoko, ale przy przednich będzie się trzeba nakombinować, taśma średnio sobie z tym poradzi bo tej listwy nie ma za co chwycić (listwa styka się z drzwiami "na długości" na małej powierzchni). Bez szlifowania przed malowaniem też się nie obejdzie.

Jak kto trafi, loteria ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dokładnie tak jak kolega wyżej napisał.

Zgadzam się w 100%.

Ja jednak nie żałuję że się na te listwy zdecydowałem, może dlatego że sam ich nie montowalem ;-)

U mnie siadly uważam bardzo dobrze.

Tak listwa wygląda od środka

ef0fa416dda41.jpg

Tak jak pisałem , aby dobrze to wyglądało trzeba pomalować także z drugiej strony , w przeciwnym wypadku będzie widoczny "goły" materiał.

Edytowane przez boguc
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Koledzy, co myślicie o tym zestawie ?

http://allegro.pl/listwy-drzwiowe-audi-a4-b7-s-line-spoiler-gratis-i6305811383.html

Zamierzam kupić listwy drzwiowe + lotka i zastanawiam sie czy jest sens brać taki zestaw żebym nie był potem rozczarowany efektem końcowym

Edytowane przez Dominik93
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...