Skocz do zawartości
IGNOROWANY

Zamienniki listw drzwiowych S4 S LINE


wroclav

Rekomendowane odpowiedzi

Koledzy, co myślicie o tym zestawie ?

http://allegro.pl/listwy-drzwiowe-audi-a4-b7-s-line-spoiler-gratis-i6305811383.html

Zamierzam kupić listwy drzwiowe + lotka i zastanawiam sie czy jest sens brać taki zestaw żebym nie był potem rozczarowany efektem końcowym

"Produkt jest nowy wykonany z żywicy poliestrowej i włókna szklanego. "

Owszem będziesz rozczarowany.....

Polecam lekturę całego tematu, potem stwierdzisz, że warto dozbierać na zestaw ori

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pare postów wstecz forumowicz wstawiał te listwy i jest zadowolony i efekt końcowy na fotach wyszedł OK.

Czyli lepiej szukać zamiennika z pianki, tak?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

lepiej szukać ori ,można wyrwać w dobrej cenie ,tylko trochę cierpliwości trzeba mieć

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Moje się trzymają i nie ma z nimi absolutnie problemu.

Jak bym miał wybierać jesCze raz ,na bank bym się zdecydował.

Z tym ze montowal i przygotowywał je lakiernik.

A cena ori listw s4 wg mnie to przegięcie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja zdecydowałem się na zamiennik firmy CETUS z Łodzi którzy robią listwy drzwiowe z Pianki PUR .

Dokładki dolne w kolor lakieru będą malowane oraz dokładane będą listwy drzwiowe które również będą pryskane w kolor lakieru.

Gdy odbiore auto od lakiernika to dam znać.

Również uważam że ori używane listwy drzwiowe oraz lotki to mega przegięciem z cenami.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Widziałem ostatnio u znajomego te listwy i ich jakość jest słaba.Ale i cena adekwatna do jakości.

Wszystko zależy kto czego oczekuje ...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja wstawiłem listwy z pianki PUR i zostało odrazu pomalowane dokładki szare w kolor oraz listwy i powiem Wam że efekt jest naprawdę mega na PLUS.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja wstawiłem listwy z pianki PUR i zostało odrazu pomalowane dokładki szare w kolor oraz listwy i powiem Wam że efekt jest naprawdę mega na PLUS.

Wstaw zdjęcia tych listw :)

Wysłane z mojego SM-G920F przy użyciu Tapatalka

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja wstawiłem listwy z pianki PUR i zostało odrazu pomalowane dokładki szare w kolor oraz listwy i powiem Wam że efekt jest naprawdę mega na PLUS.

Wstaw zdjęcia tych listw :)

Wysłane z mojego SM-G920F przy użyciu Tapatalka

podbijam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

5598c11baf0635f381d02ffe18d5693b.jpg1b24a39d585601e747e9a39cb3ada1b0.jpgde16a1e69f2491c27cf6c46ff29238b4.jpga4a75a3ac24f54038ecc5107ccb447aa.jpg

Wklejam swoje firmy cetus

Wysłane z mojego MI 5 przy użyciu Tapatalka

82d874a55c6e19ba72a1fb62b03e4fcb.jpg z dalsza

Wysłane z mojego MI 5 przy użyciu Tapatalka

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Powiem szczerze, że nie wygląda to najgorzej. Były w jakikolwiek sposób szlifowane itp czy siadły tak jak są?

Czy to są te wykonane z PURu?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pur, nie pasowały otwory.. już nie pamiętam czy góra dół czy prawo lewo ale przerobił lakiernik i na kleju do szyb zamocowal :)

Wysłane z mojego MI 5 przy użyciu Tapatalka

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Najbardziej mnie martwi spasowanie tych listw do boków drzwi. Nie wiem czy tylko na zdjęciach ale wyglądają jak by były za szerokie, a znowu do góry drzwi jak by wypukle.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ori listwy trzymają się na całej długości do drzwi, te "zamienniki" tylko na śrubach... Przednie listwy są długie i jak spasowanie jest średnie to listwy mogą się lekko wybrzuszać i odkształcić (u mnie tak było niestety)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Te zamienniki z firmy CETUS to gówno jakich mało ! po czasie puchną i się odkształcają. Nie kupujcie tych listew w zadnym wypadku o.O


a ! i nie pasują w otwory bo po zamknięciu auta odzierają się o próg ! idzie sobie z tym poradzić ale zpomnijcie, że zamontujecie to gówno i będziecie się cieszyć listwami.... po czasie nawet lekko pękają w okolicach śrub

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...