Skocz do zawartości
IGNOROWANY

Zamienniki listw drzwiowych S4 S LINE


wroclav

Rekomendowane odpowiedzi

zrobiłbym, ale ja chcę matowe drewno - mam jasny środek

Niestety takich folii np. z 3m nie można dostać w mniejszych kawałkach, trodno będę dzwonił dalej, może w końcu odbiorą - szok! :thumbdown:

Poza tym tu temat o listwach drzwiowych, a ja pytałem o hydrografikę - bo chcę zrobić dekory

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

witam! kupiłem listwy o których mowa za te 330 + przesyłka. odradzam!!!! przymierzyłem, spasowanie tragiczne,szpary i krzywe nawet tego nie zakładam. rzuciłem w kąt i leżą, nadają się tylko na śmietnik. nigdy więcej taniochy nieorginalnej !!!!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zgadzam się z laguną Ja kupiłem ten badziew na niemieckim ebay-u myślałem że kupuje ori, do momentu rozpakowania przesyłki. Dostałem zwrot kasy z paypala a sprzedawca nie chciał zwrotu listew. Więc próbowałem je założyć na auto ale nie mogłem. Nic nie pasuje drzwi przednie nie można otworzyć szeroko bo listwa zahacza o błotnik, mocowanie jest na taśmę dwustronną ale ona nie trzyma listw bo listwy są wypaczone i nie przylegają na całej płaszczyźnie. Wyrzuciłem je do kosza i kupiłem ori po pomalowaniu na ALU MAT wyglądają supeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeer

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Panowie miałem te listwy w ręku i powiem szczerze tragediaaaaaa! co prawda były proste i można było je zakładać na samochód z tym, że były pomalowane w kolor auta i wyglądało to :thumbdown::thumbdown:

Odradzam komukolwiek zakupu listew s4 wykonanych z laminatu

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

listwa drzwi lewa tył S4 powinna mieć nr 8E0 953 969A 7DL ta w aukcji jest zwykła[br]Dopisany: 13 Luty 2011, 18:34_________________________________________________oto numery listw od S4

8E0-853-969-A-7DL listwa lewy tył

8E0-853-970-A-7DL listwa prawy tył

8E0-853-959-A-7DL listwa lewy przód

8E0-853-960-A-7DL listwa prawy przód

mam prośbę do tych z etką albo do tych z listwami na stole ;)

Poda ktoś może numerki tak jak Antonio do listw s-line ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To samo tylko zamiast A jest D

Czy to znaczy że listwy S-line są inne niż S4? Tak podejrzewałem, ale po zdjęciach nie widzę równicy :(

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To samo tylko zamiast A jest D

Czy to znaczy że listwy S-line są inne niż S4? Tak podejrzewałem, ale po zdjęciach nie widzę równicy :(

Tak są inne, S4 są masywniejsze.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To samo tylko zamiast A jest D

Czy to znaczy że listwy S-line są inne niż S4? Tak podejrzewałem, ale po zdjęciach nie widzę równicy :(

Tak są inne, S4 są masywniejsze.

i drozsze:decayed:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

raczej nie ma sensu kupowac , pewnie laminat , ori listwy sa wsuwane i przykrecane te tylko przykrecane wiec nie ma pewnosci czy nie beda odstawac

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

dlatego wlasnie zadalem pytanie ile sa warte i czy ktos juz moze takie montowal u siebie jak wygladaja jak sie sprawdzaja wiadomo co ori to ori .

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...