Skocz do zawartości
IGNOROWANY

Zamienniki listw drzwiowych S4 S LINE


wroclav

Rekomendowane odpowiedzi

Efekt mi się bardzo podoba, jeżeli chodzi o samo auto to tylko czarnych lampek brakuje.

A jeżeli listwy się cieszą takim powodzeniem to już niedługo nie będą robiły takiego wrażenia bo co 20 A4-ka będzie je miała zamontowane :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Koleś na razie sprzedał może z 15 kompletów. Na liczbę a4 jeżdżących po ulicach, gdyby co 20 miała te listwy to koleś dorobi się fortuny...

Innych sprzedających ten temat brak.

:kox:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wyglada na to ze teraz co chwila a4 bedzie miala te podrobki :decayed:

Ja na swoje ori polowalem 2 lata :gwizdanie:

Niestety bedzie tak jak juz ktos napisal.A4 z listwami s-line to juz nie bedzie nic ciekawego.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja kiedyś kupiłem te listwy i równie szybko się ich pozbyłem po kosztach, bo tandeta fest... Tylne jako tako podeszły ale przednie były krzywe że ja pierdziu... Na aucie wroclava wyglądają spoko, więc może gościu co to robi poprawił formę ale i tak materiał jest kiepski bo pod minimalnym naprężeniem pęka. Jak ktoś ma czas, chęci i możliwości żeby poprawiać wykonanie po sprzedawcy to może spróbować, ja osobiście odradzam :cool1:[br]Dopisany: 18 Kwiecień 2011, 11:35_________________________________________________Żeby nie być gołosłownym... Jedną mi gościu wymienił ale dostałem to samo :wallbash:

sdc102901280x768.jpg

sdc10139rozdzielczopulp.jpg

sdc10141rozdzielczopulp.jpg

Po przyłożeniu listwy do drzwi albo czegoś prostego zostawał centymetrowa luka, końców nie dało się aż tyle spiłować żeby to w końcu pasowało...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Toś się kwieciście wypowiedział, tyle, że na żywca z kilku metrów nie poznałbyś różnicy...

I tyle w temacie

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Toś się kwieciście wypowiedział, tyle, że na żywca z kilku metrów nie poznałbyś różnicy...

I tyle w temacie

Nie wiem czy to sie z czasem nie bedzie wyginac pod wplywem dzialania ostrego slonca.

Zreszta to tez kwestia tego czy nie przeszkadza mu dziadostwo na aucie.

Ja bym podziekowal za taka podrobke a juz tym bardziej widzac fotki powyzej jakie to jest krzywe

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Toś się kwieciście wypowiedział, tyle, że na żywca z kilku metrów nie poznałbyś różnicy...

I tyle w temacie

Nie wiem czy to sie z czasem nie bedzie wyginac pod wplywem dzialania ostrego slonca.

Zreszta to tez kwestia tego czy nie przeszkadza mu dziadostwo na aucie.

Ja bym podziekowal za taka podrobke a juz tym bardziej widzac fotki powyzej jakie to jest krzywe

U wroclav wyglądają na dobrze spasowane, nie wiem czy gościu poprawił formę bo mu trochę zdjęć posłałem swego czasu albo wroclav coś doszlifował. Tak czy inaczej ja już się wyleczyłem z podróbek :wink4:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Toś się kwieciście wypowiedział, tyle, że na żywca z kilku metrów nie poznałbyś różnicy...

I tyle w temacie

Nie wiem czy to sie z czasem nie bedzie wyginac pod wplywem dzialania ostrego slonca.

Zreszta to tez kwestia tego czy nie przeszkadza mu dziadostwo na aucie.

Ja bym podziekowal za taka podrobke a juz tym bardziej widzac fotki powyzej jakie to jest krzywe

U wroclav wyglądają na dobrze spasowane, nie wiem czy gościu poprawił formę bo mu trochę zdjęć posłałem swego czasu albo wroclav coś doszlifował. Tak czy inaczej ja już się wyleczyłem z podróbek :wink4:

wiesz, nie kazda podrobka jest zla-dla przykladu kupilem prawy halogen do b6 nowy za 70 zl.Wyglada identyko jak ori,swieci tak samo jak ori.Ale jest to maly element ktory nie jest bardzo widoczny a listwy na drzwiach to juz kawalek materialu jest i jesli chcemy miec idealny wyglad tych elementow to podrobki za tak male pieniadze tego nie zagwarantują

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Toś się kwieciście wypowiedział, tyle, że na żywca z kilku metrów nie poznałbyś różnicy...

I tyle w temacie

Nie wiem czy to sie z czasem nie bedzie wyginac pod wplywem dzialania ostrego slonca.

Zreszta to tez kwestia tego czy nie przeszkadza mu dziadostwo na aucie.

Ja bym podziekowal za taka podrobke a juz tym bardziej widzac fotki powyzej jakie to jest krzywe

U wroclav wyglądają na dobrze spasowane, nie wiem czy gościu poprawił formę bo mu trochę zdjęć posłałem swego czasu albo wroclav coś doszlifował. Tak czy inaczej ja już się wyleczyłem z podróbek :wink4:

wiesz, nie kazda podrobka jest zla-dla przykladu kupilem prawy halogen do b6 nowy za 70 zl.Wyglada identyko jak ori,swieci tak samo jak ori.Ale jest to maly element ktory nie jest bardzo widoczny a listwy na drzwiach to juz kawalek materialu jest i jesli chcemy miec idealny wyglad tych elementow to podrobki za tak male pieniadze tego nie zagwarantują

I nie paruje ten halogen :decayed: wiadomo, małe nie istotne rzeczy, to można pomyśleć nad zamiennikiem ale jeśli zmieniamy coś w wyglądzie auta, typu listwy, lotki, lusterka to lepiej dołożyć, kupić ori bo później jak coś się będzie z tym dziać z powodu czynników zewnętrznych (atmosferycznych) to dopłacimy do tego interesu kosztem własnych nerwów...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Toś się kwieciście wypowiedział, tyle, że na żywca z kilku metrów nie poznałbyś różnicy...

I tyle w temacie

Nie wiem czy to sie z czasem nie bedzie wyginac pod wplywem dzialania ostrego slonca.

Zreszta to tez kwestia tego czy nie przeszkadza mu dziadostwo na aucie.

Ja bym podziekowal za taka podrobke a juz tym bardziej widzac fotki powyzej jakie to jest krzywe

U wroclav wyglądają na dobrze spasowane, nie wiem czy gościu poprawił formę bo mu trochę zdjęć posłałem swego czasu albo wroclav coś doszlifował. Tak czy inaczej ja już się wyleczyłem z podróbek :wink4:

wiesz, nie kazda podrobka jest zla-dla przykladu kupilem prawy halogen do b6 nowy za 70 zl.Wyglada identyko jak ori,swieci tak samo jak ori.Ale jest to maly element ktory nie jest bardzo widoczny a listwy na drzwiach to juz kawalek materialu jest i jesli chcemy miec idealny wyglad tych elementow to podrobki za tak male pieniadze tego nie zagwarantują

I nie paruje ten halogen :decayed: wiadomo, małe nie istotne rzeczy, to można pomyśleć nad zamiennikiem ale jeśli zmieniamy coś w wyglądzie auta, typu listwy, lotki, lusterka to lepiej dołożyć, kupić ori bo później jak coś się będzie z tym dziać z powodu czynników zewnętrznych (atmosferycznych) to dopłacimy do tego interesu kosztem własnych nerwów...

wlasnie nie paruje :> a ori paruje

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Według mnie wyglądają wporzadku te zamienniki , zamierzam je kupić , choćby trzeba je doszlifować to i tak się opłaca bo cena dużo mniejsza. A jakiś dobry lakiernik powinien dać rade to pomalować ,tak aby farba się trzymała.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Hołd ORI jest bardzo silny na tym forum.

Jak to mówią każdy orze jak może .

Mnie na ori nie stać a nie widać różnicy jak już kilka osób przyznało więc wydanie dodatkowych 800 pln na allegro lub 1200 w aso to kwestia do przemyślenia.

A co do tekstu wcześniej ,co to będzie za jakiś czas i czy nie zacznie się wyginać?.

Za ile? rok, dwa a może pięć?.

Bez przesady.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Hołd ORI jest bardzo silny na tym forum.

Jak to mówią każdy orze jak może .

Mnie na ori nie stać a nie widać różnicy jak już kilka osób przyznało więc wydanie dodatkowych 800 pln na allegro lub 1200 w aso to kwestia do przemyślenia.

A co do tekstu wcześniej ,co to będzie za jakiś czas i czy nie zacznie się wyginać?.

Za ile? rok, dwa a może pięć?.

Bez przesady.

Lepiej ująć nie można. Szkoda chajsu na ori jak dla mnie :przebiegly:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zgadzam się. Każdy orze jak może.

Ja się na tych listwach sparzyłem i kupiłem ori za 1100zł ale to nie znaczy że inni też muszą, bo u Ciebie wroclav wygląda to przyzwoicie i ten kto się mało zna nie zauważy różnicy.

Wiem też że kosztem ceny jest jakość... listwy mogą być krzywe i jest problem z lakierowaniem, dlatego niech każdy będzie świadomy tego co kupuje.

Wroclav i inni co kupili te listwy, prośba taka, dajcie znać za jakiś czas jak te listwy sprawują się latem na słońcu :cool1:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Moim zdaniem należy jeszcze wziąć pod uwagę wartość auta i to ,że kupujemy listwy ozdobne (nie pełnią raczej funkcji aerodynamicznej :tongue4:)

Biorąc pod uwagę wartość mojego bolida ,zakup listew oryginalnych oscylowałby w granicach 5% wartości co jest lekką przeginką.

Oczywiście wolałbym mieć oryginalne ale jak na razie jeżdżę 10 letnim samochodem i nie ma co cwaniakować, że stać mnie na każdą zachciankę a listwy chciałem mieć i już..

Na pewno nie umywają się do ori ale efekt oczekiwany został jak dla mnie osiągnięty.

Faktycznie chwilę się nad nimi napracowałem ale efekt końcowy jest :good:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mnie tez nie stac na to zeby kupic sobie ori listwy za 1200 czy 800 zl.Dlatego szukalem okazji i kupilem komplet ori uzywek za 250 zl z allegro.Nie spieszylo mi sie z tym dlatego wolalem poczekac az cos sie znajdzie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dobrze wiesz, że cena na ten moment nie realna więc chyba tylko chciałeś się pochwalić.

Za 250 kupiłeś albo z rozebranego, ukradzionego godzinę wcześniej auta albo od idioty, który nie miał pojęcia co sprzedaje ( 1 na 10000000)

Strzały się zdarzają ale nie mów ,że mam czekać aż pojawią się za 250 bo nie widziałem od roku poniżej 1000 za komplet ori.

Tym sposobem nie kupił bym wcale.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dobrze wiesz, że cena na ten moment nie realna więc chyba tylko chciałeś się pochwalić.

Za 250 kupiłeś albo z rozebranego, ukradzionego godzinę wcześniej auta albo od idioty, który nie miał pojęcia co sprzedaje ( 1 na 10000000)

Strzały się zdarzają ale nie mów ,że mam czekać aż pojawią się za 250 bo nie widziałem od roku poniżej 1000 za komplet ori.

Tym sposobem nie kupił bym wcale.

Nie chcialem sie pochwalic tylko podkreslic ze mozna kupic ori i tanio.

Ja kupilem z anglika na czesci i to dzieki forum bo ktos wkleil link z alledrogo na forum.

Chcialem z tego samego auta kupic lotke z klapy s-line.

Gosciu mi powiedzial ze samej lotki nie sprzeda ale moze cala klape z lotka za 300 zl...obecnie sama lotka s-line to koszt najmniej 500 zl :wink4:

Wiec okazje sa tylko trzeba szukac.

Dodam jeszcze ze jesli nie widziales listw za cene ponizej 1 tys zl to zle patrzales bo ja widzialem w tym roku na alledrogo komplet za 600 zl.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Oczywiście zaglądam na allegro i cały czas szukam. Jak kupię tanio i ori to sprzedam laminaty i gites.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...