Skocz do zawartości
IGNOROWANY

Zamienniki listw drzwiowych S4 S LINE


wroclav

Rekomendowane odpowiedzi

inters jest taki, jak bys mial za 400zl szt.

to bym spokojnie przyciol 500zl za kazdej :cool1:

a X 30 = 15000zl :wink4: taki bonus :naughty:

a nawet drozej by poszly :gwizdanie: i to nie tylko w UK :wink4:

dlatego mysle, ze ta cena 400zl jest troche nie realna :cool1: nawet przy listwach s-line :gwizdanie:[br]Dopisany: 18 Styczeń 2011, 18:53_________________________________________________przy tej cenie musialbys miec centralne dojscie z zaplecza :naughty:

[br]Dopisany: 18 Styczeń 2011, 18:59_________________________________________________i tak bardzo potanialy np Niemcy - http://cgi.ebay.de/OEM-Audi-S4-Turleisten-Schutzleisten-A4-RS4-8E-01-08-/360304242120?pt=Autoteile_Zubeh%C3%B6r&hash=item53e3ce6dc8

a tu inny sprzedawca i UK - http://cgi.ebay.co.uk/OEM-Audi-A4-S4-B6-B7-01-08-Door-Blades-Fins-SET-4pcs-/260667503887?pt=UK_CarsParts_Vehicles_CarParts_SM&hash=item3cb0fe750f

prawie 450zl wiecej :polew:[br]Dopisany: 18 Styczeń 2011, 19:08_________________________________________________wiec jak widzisz i tak bym mial najtansze np. za jedyne 290 euro :wink4:

to by wychodzilo 700zl na sztuce - przyciny :naughty: x 30 = 21000 zl :> :> :>

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Sam przed zimą szukałem tych listw i niestety do tej pory na allegro nie spotkałem ori a cena w miejscowym salonie audi w opolu 500zł za sztukę (lewa przód) no ale na szczęście potrzebuje tylko jedną :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A dobre pytanie :decayed: ale raczej s-line bo pan w salonie sprawdzał po numerze VIN, a tak na marginesie to od S4 chyba się kształtem nie różnią?? Przynajmniej na moje oko

Owszem, różnią się S-line od S4. :cool1:
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

po zdjęciu wydaje mi się że to zwykła listwa, a cena niezbyt atrakcyjna bo to tylko tyły

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

http://allegro.pl/listwy-dolne-drzwiowe-audi-a4-b6-i1457683127.html jak myslicie tez laminat, czy warte zachodu bo cena ekstra(szkoda ze tylko tył)

to są chyba zwyklaki a nie s-line czy tez S4

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

na allegro trzeba uważać, wystawiają listwy z b7 te z lekkim garbem jako s-line, dodatkowo jak zdjęcie źle zrobione można się nabrać, ja jak szukałem prosiłem o nr części, wtedy wiele się wyjaśnia

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

gosc pisze ze z aso ale :shocked: róznie moze byc pozniej no tylko tył. Szukam i czekam moze jakas okazja sie trafi bo aktualne ceny za wysokie

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

listwa drzwi lewa tył S4 powinna mieć nr 8E0 953 969A 7DL ta w aukcji jest zwykła[br]Dopisany: 13 Luty 2011, 18:34_________________________________________________oto numery listw od S4

8E0-853-969-A-7DL listwa lewy tył

8E0-853-970-A-7DL listwa prawy tył

8E0-853-959-A-7DL listwa lewy przód

8E0-853-960-A-7DL listwa prawy przód

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Na aukcji z podróbami sprzedaż się rozkręca. Coraz więcej kompletów sprzedaje.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

cena kusząca ale np glinek je zakładał i żeby wyglądały ok musiał malowac w mat, u niego to jakoś wygląda ale ja np nie chciałbym w macie tylko w kolr auta a tu odpada

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Na aukcji z podróbami sprzedaż się rozkręca. Coraz więcej kompletów sprzedaje.

Ludzie się zachwycają i wystawiają pozytywy bo wiadomo, że zaraz odprysków itp. na laminacie nie będzie a cena atrakcyjna w porównaniu do ORI. :cool1: Wygląd na pierwszy rzut oka OK ale co się będzie z tym działo to możemy się domyśleć. :gwizdanie:
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Myślę, że nie ma co dramatyzować. Jak dobry lakiernik się tym zajmie to nic nie odpryśnie.

A tak w ogóle to myśląc o zakupie tych listw myślałem o tym ,żeby ich nie malować a okleić folią jak oba grille więc problem z łuszczeniem odpada.

Coraz mocniej się zastanawiam bo 700 mi szkoda na używki ori z allegro. :wallbash:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

te alminaty to wzór s4, za 700 na allegro to raczej kupisz s-liny, s4 trzeba dać ciutke więcej :tongue4:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie widzieliśmy. Wrzuciłby tu zdjęcia to temat byłby pełniejszy. Folia rozwiąże każdy problem. Nawet na zamówienie można kolor wylewanej folii kupić.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie widzieliśmy. Wrzuciłby tu zdjęcia to temat byłby pełniejszy. Folia rozwiąże każdy problem. Nawet na zamówienie można kolor wylewanej folii kupić.

http://www.a4-klub.pl/smf/index.php?topic=142776.msg2171670#msg2171670
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Właśnie chwilę temu znalazłem ale kawałek dalej w macie jest git.

Twierdzę, że po oklejeniu matową folią może być idealnie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...