Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

Gdzie Chipować benzyne ?

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano
wiec ile w VTG kosztuje chipsowanie Twojego silnika (razem z pomiarami??) ??

Obstawiam , że z 1400netto czyli jakieś 1708zł :grin:

kosztuje 1400 ale jak bierzesz fakture to ci dolicza vat i wyjdzie 1708

a jak tylko jedziesz robia i placisz gotowka bez rachunku to jest tylko 1400

Opublikowano
Witam.

Mam pytanie posiadam audi a4 1.8 w automacie. Czy opłaca sie go zawirusować? Na tej stronie pisze że po wirusie bedzie miało 144km czy to prawda? http://www.ttc.pl/chip_tuning/chip_tuning_audi_a4_2000.htm Może ktoś kiedyś już to robił? i czy wogóle warto sie w to bawić? Jak nie ta firma to czy w vtg zawirusują wolnossącego?

Pozdrawiam i z góry dzięki za info.

Bzdura 5 KM to na wszystko co mozesz liczyc.Pzdr.
  • 1 miesiąc temu...
Opublikowano
jak cos zapraszam do nas, na ostatnich zawodach w starachowicach było widac efekty naszej pracy w 1.8 T 14,12 na 400m

a czym był mierzony czas?? stoperem?? :P

sorki 14,12 samym softem ??

ile mocy wykrzesaliście z tego 1.8T??

Opublikowano
Witam.

Mam pytanie posiadam audi a4 1.8 w automacie. Czy opłaca sie go zawirusować? Na tej stronie pisze że po wirusie bedzie miało 144km czy to prawda? http://www.ttc.pl/chip_tuning/chip_tuning_audi_a4_2000.htm Może ktoś kiedyś już to robił? i czy wogóle warto sie w to bawić? Jak nie ta firma to czy w vtg zawirusują wolnossącego?

Pozdrawiam i z góry dzięki za info.

Bzdura 5 KM to na wszystko co mozesz liczyc.Pzdr.

20 koni przyrostu w wolnossacym 1.8 .... :lol::lol::lol:

Jakis bajkopisarz chyba wklejal te wyniki :mrgreen:

Opublikowano
jak cos zapraszam do nas, na ostatnich zawodach w starachowicach było widac efekty naszej pracy w 1.8 T 14,12 na 400m

a czym był mierzony czas?? stoperem?? :P

sorki 14,12 samym softem ??

ile mocy wykrzesaliście z tego 1.8T??

tak sam soft :wink: w przyszlym tygodniu jedziemy do wroclawia zmierzyc

Opublikowano

waga seryjna?

czy wkleisz może wykres po hamowni?

jedzcie do vtg i odejmijcie sobie 10KM od tego co pokaże ich "optymistyczna" hamownia:)

  • 2 tygodnie później...
Opublikowano

okej własnie wróciłem z prawdziwej hamowni,moc 222km (po małej korekcie zwiekszy sie o 20km) natomiast moment 380nm :)

Opublikowano
okej własnie wróciłem z prawdziwej hamowni,moc 222km (po małej korekcie zwiekszy sie o 20km) natomiast moment 380nm :)

wydruk proszę :cool:

Opublikowano
moc 222km (po małej korekcie zwiekszy sie o 20km)

no ctv to jednak udało sie cos konkretnego wyrezać przez tyle czasu :grin: pokaz jeszcze papierek :wink:

Opublikowano

to na seryjnych wtryskiwaczach ?? :twisted:

380Nm!!!!! Ludzie nic tylko rezać u CTV !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

Daj wykres jak możesz

Opublikowano

No jeśli to prawda to coś czuję, że CTV będzie miał długą kolejkę :)

Co to za 1.8T ? :P

Opublikowano
No jeśli to prawda to coś czuję, że CTV będzie miał długą kolejkę :)

Co to za 1.8T ? :P

Audi A4 B5 Avant :cool:

Opublikowano

Hugo, :shock:

Myślałem, że B6 i 180KM w serii :mrgreen:

No to myślę, że jeśli CTV samym programem osiągnął 222KM i 380Nm to ma we mnie klienta na przyszłość :twisted:

Opublikowano

ciekawi mnie jak długo auto pojeździ po takim modzie :roll: AFR sprawdzane? ;)

ten czas 14.12 to jakoś mało realny jak dla mnie. Podobne czasy na bemowie kreciły duuuzo mocniejsze leony...

Opublikowano

zaraz wybuchnie :!: ,afr :?: po co to komu :?: czas z bemowa 14.88 auto nie wypróznione z torbami w bagazniku i z gazem :lol:

wszystkie parametry sa oki,chce jeszcze dodac pare koni na koncu

jezdzi z pół roku na tym modzie

Opublikowano
afr :?: po co to komu :?:

jak to po co ? seryjne wtryski? regulator cisnienia jaki?

Opublikowano

seryjne wtryski

Opublikowano

i co na K03, seryjne wtryski, IC i wydech i 222KM i 380Nm???????? sorry nie wierze. Jeszcze jak regulator cisnienia 3 barowy ?? Jakie doładowanie ?

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.