Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

Seat Leon ARL + Hybryda GT2256V

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Witam

Auto Seat Leon, silnik ARL 150Ps. Wymieniona turbo sprężarka na Hybryde z wirnikiem "zimnej" strony GT 2256V.

Wynik całkiem niezły jak na zadane parametry robocze !!.

Co do turbiny to powstał pomysł stworzenia takiego turbo w porozumieniu z Firmą Auto Karambol. Jest to pierwsza hybryda o takich wirnikach. Dodatkowo turbo ma obudowę strony ciepłej z TDi 150 i co najważniejsze grubą nie przewężaną oś.

Z racji tego, że parametry użytkowe jakie oferuje są na obiecującym poziomie będzie ona dostępna u Nas w ofercie.

http://img219.imageshack.us/my.php?image=leonarlhgt2256vqu2.jpg

PS. Specjalnie dla Adamooo tego zrobiłem troche słabiej :polew:

Pozdrawiam

Opublikowano

Piękny wynik :shocked: :oklaski:

Zaraziłeś mnie już myślę o nowej turbince.

Pozdrawiam.

Opublikowano

Rewelacja !

I to p&p...

Opublikowano

Gratuluję wyniku Rogal :thumbup: Parametry powalające :>

P.S Nie mogę się doczekać czwartku (chipujemy autko u Rogala :evil:)

Opublikowano

Rogal Adas będzie zły :P Niutków ma więcej :P

Opublikowano
:foch:
Opublikowano

miło ... :evil:

Opublikowano

Rogalotti gratki ! a jak wyglądała seria w tym ARLu ??

Opublikowano
  • Autor

Nie wiem jak wygladała seria w tym aucie bo przyjechało na linie :D. Oryginalna turbina się zatarła !! stała dembowo !!. Uszkodziła się przez nie drożny (zagięty) przewód doprowadzający olej. Naprawa polegała na wymianie turbiny na taką hybryde (pomysł właściciela - skoro zmieniać to na coś sensowniejszego :>), wymianie przewodu doprowadzającego olej, oleju z filtrem oraz przeróbce przewodu do IC oraz podpory pod turbo.

Strojenie całości dało ten efekt...

Co do Adamoo to był wczoraj u mnie - już przed zimą będą nowe kroki, powiem więcej w tym tygodniu będą nowe kroki postawione :polew:

Opublikowano

Co do Adamoo to był wczoraj u mnie - już przed zimą będą nowe kroki, powiem więcej w tym tygodniu będą nowe kroki postawione :polew:

a nowe kroki to przykręcenie śrubki od EGR..i mocy od razu więcej :kox: całe 2 konie :drool:

  • 4 lata później...
Opublikowano

ale odgrzany kotlet :decayed: z listopada 2007

Opublikowano

el krecik ,albo posciki chce nabic :kox:

Opublikowano

el krecik ,albo posciki chce nabic :kox:

co masz na myśli? widzę że nowym najlepiej nic nie pisać bo pada jedno podejrzenie...gratulacje :wallbash:
Opublikowano

Nie można było wrzucić 2260 ??

Tu wykres ziomka, który to garnął na 2260

cf199511a59da1bf.jpg

A tu cały wątek o turbinie :gwizdanie:

http://www.a4-klub.pl/smf/index.php?topic=216748.0

Opublikowano

hornet moze i mozna bylo, ale to bylo w 2007roku :decayed:

Opublikowano

hornet moze i mozna bylo, ale to bylo w 2007roku :decayed:

:wallbash: :wallbash: nie zerknąłem na datę.. odgrzany kotlet :disgust:

Opublikowano

w 2007 roku 200 Km diesle robiły postrach na ulicy, teraz juz szału nie ma...

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.