Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

[B7 BKN] quattro by Ponior

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

o kurde Ponior, ja twoją Golfine kojarze, tez byłem w VWgolf.pl

tyle, że z MK V. No to teraz już jasne, wiem czego się spodziewać po Tobie w A4

Opublikowano
  • Autor

o kurde Ponior, ja twoją Golfine kojarze, tez byłem w VWgolf.pl

tyle, że z MK V. No to teraz już jasne, wiem czego się spodziewać po Tobie w A4

Dzieki za miłe słowa, zobaczymy co czas przyniesie, oby to było duzo gotówki na mody :decayed:

Opublikowano

Felgi na lato kupuj jakieś 19 i będzie cacy... Nie podoba mi się tylko kombi bez relingów po za tym autko super :hi:

Opublikowano
  • Autor

Felgi na lato kupuj jakieś 19 i będzie cacy... Nie podoba mi się tylko kombi bez relingów po za tym autko super :hi:

Felgi będe raczej 18" zakładał, bo chce troche pojeździc tym autam szybciej niz 40km/h. Relingów narazie mi nie brakuje także nie planuje ich zakładać.

Opublikowano

Bez relingów dobrze wygląda, tylko tej tylnej lotki brakuje

Opublikowano

Bez relingów dobrze wygląda, tylko tej tylnej lotki brakuje

dobrze mówi :good: lotka by się przydała.
Opublikowano

grzesiu a ta lotka jest taka sama co w B6 s line?

Opublikowano
  • Autor

Dajcie lina do takiej lotki, bo wszystkie klapy s-line :kox: na allegro mają lotke taką jak u mnie jest teraz.

http://allegro.pl/listing.php/search?string=klapa+avant+s-line&category=0&sg=0

Na jakiej zasadzie sie ja montuje, trzeba stara ściagać, czy sie jakos dokleja????

Opublikowano

lotka z B6 ciutke rozni sie od B7 :) Roznice sa w zaokragleniu swiatla stopu :wink4:

W B7 jest ona przykrecona dwoma srubami i na tasmie dwustronnej . Jak ktos chce zalozyc wystarczy przykleic ja na kleju do szyb i ma trzymac :decayed:

Ponior dzwon i pytaj o lotke :naughty: mozna wyrwac za 150-250 PLN a nowa w ASO 1500 PLN :blink:

Opublikowano
  • Autor

A faktycznie widziałem przeciez ja w dziale tuning i stylizacja, już nie te lata :cool1:

Będę szukał, jak się trafi w dobrych pieniądzach to będzie na aucie.

nie rozumiem czemu tylko na allegro sie niezgadzają te klapy, czy ludzie nie wiedza co sprzedają :wallbash:

Opublikowano

A faktycznie widziałem przeciez ja w dziale tuning i stylizacja, już nie te lata :cool1:

Będę szukał, jak się trafi w dobrych pieniądzach to będzie na aucie.

nie rozumiem czemu tylko na allegro sie niezgadzają te klapy, czy ludzie nie wiedza co sprzedają :wallbash:

ludzie po prostu myślą, że jak ktoś napisze "s-line" to wszyscy się na to rzucą..

Opublikowano
  • Autor

IMG_3656.jpg

IMG_3657.jpg

Dzisiaj byłem u Patryka i przywiozłem troche gratów do mojej niuni, Stabilizator od rs4 i pare filtrów i plastyków do komory silnika :decayed:.

Montaż niebawem, jak tylko mrozy puszczą :gwizdanie:

Opublikowano

Te plastyki do komory silnika to zrobisz szybko i niska temperatura nie powinna Ci przeszkodzić, wiem bo sam to robiłem. :wink4:

Opublikowano

Widzę, że Patryk stabilizatory do RS4 zamawiał "hurtowo".;)

Opublikowano
  • Autor

Te plastyki do komory silnika to zrobisz szybko i niska temperatura nie powinna Ci przeszkodzić, wiem bo sam to robiłem. :wink4:

najpierw musze wyciągnąć aku i syf posprzątać w podzsybiu :wallbash:

Widzę, że Patryk stabilizatory do RS4 zamawiał "hurtowo".;)

podobno hurtowo taniej :)

Opublikowano

Bartek Ten znaczek audi co tam leży sobie na podłodze, to znaczek z karoserii czy z osłony silnika ?

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.