Skocz do zawartości
IGNOROWANY

[B7 BKN] quattro by Ponior


Ponior

Rekomendowane odpowiedzi

No tak ale s3 trochę małe no chyba że mówisz o sportback :hi: Ja raczej jak już bym sprzedał padake to za jakimś rodzinnym i wiadomo że nie będzie to latało jak zmodzone mk4 no chyba że s4 :>

Fajnie że wsio pracuje jak należy i oby tak dalej powodzenia.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Golfem zawsze gdzieś poszalałem a tym autem jeżdżę jak emeryt :blink:

zestarzałeś się dziadku a nie na auto zganiaj :polew: :polew: :polew:
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zastanawiam się właśnie nad sprzedażą auta, :mysli: ale chyba jeszcze z rok polatam, no chyba, że trafi się klient :wink4:

Chce coś mniejszego i szybszego, np s3 :kox::decayed:

Teraz maluje felgi na lato BBS 18". Oponki już przyszły Yokohama 225/40/18 :evil:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Teraz maluje felgi na lato BBS 18". Oponki już przyszły Yokohama 225/40/18 :evil:

Na jaki kolor malujesz?Ja się zastanawiam nad białym albo czarnym :mysli:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Myśle nad czarnym matem albo nad grafitem w macie ale nie wiem czy grafit w macie istnieje i czy to się ładnie felgi trzyma :mysli:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

a jednak przyzwyczajenie z golfa chyba pozostało i nawet tak duże tdi jest za wolne? Czy poprostu masz już dość klekotów i chcesz benzynke?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A4 nie jest wolne (do setki jedzie podobnie jak nie lepiej niż mój golf), ale nie da sie tym autem poszaleć tak jak golfem jest za ciężkie. W zimie za to jest super quattro :evil:.

Chce coś lżejszego z 200kg o podobnej mocy i bedzie ok. :good:

Nie pali mi się jak się trafi kupiec to sprzedam, narazie nawet ogłoszenia nie dałem :cool1:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

jak chcesz cos lzejszego, to musi to byc mniejsze auto, albo japonski toi toi.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

jak chcesz cos lzejszego, to musi to byc mniejsze auto, albo japonski toi toi.

Jeździłem kolegi s3 i takie by mi pasowało. W serii 2.0T quattro 260ps a po sofcie ponad 300ps. :evil:

To i tak dalsze plany narazie zbieram na wesele bo do lipca coraz bliżej, a dzieczyna juz marudzi od dawna :gwizdanie:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ja bym sie nie przesiadl na S3, mniejsza buda, mniej miejsca, bagaznik maly, gorsze wyciszenie, materialy odczuwalnie slabsze :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

mniejsza buda, mniej miejsca,

w 8P z przodu jest tyle samo miejsca co w B6/B7, z tyłu bardzo porównywalnie (sportback) :cool1: ale tak, jak piszesz uważa wiele osób.. bo to auto segment mniejsze. co do bagażnika to się zgodzę, że mniejszy.. ale dla mnie był wystarczający (370 litrów w sportbacku). a różnicy w materiałach też nie widzę..

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeździłem 7 lat golfem IV 1.9tdi na GT2256 :evil: i był idealny dla mnie. Także taka s3 będzie w sam raz. Teraz też jest ok, jestem zadowolony z a4, ale coś nie moge przestać myśleć o tej s3 :tongue4:

Różnicy w materiale nie widziałem, a wyposażenie mała większe niż ja mam teraz w a4. :angry:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ja mam golfika 4 90PS i po mieście jeżdzi mi się nim przyjemniej niż A4 :wink4:

tez takim mi sie po miescie lepiej jezdzilo :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A do felg... praktycznie każdy lakier można zrobić matowy. Ot po prostu każdą bazę można pokryć matowym klarem zamiast błyszczącym. Podejrzewam, że już można by znaleźć sporą paletę matowych proszków ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeździłem 7 lat golfem IV 1.9tdi na GT2256 :evil: i był idealny dla mnie. Także taka s3 będzie w sam raz. Teraz też jest ok, jestem zadowolony z a4, ale coś nie moge przestać myśleć o tej s3 :tongue4:

Różnicy w materiale nie widziałem, a wyposażenie mała większe niż ja mam teraz w a4. :angry:

W sumie to mogę ciebie zrozumieć.Najlepiej s3 w sportback a te nowe wymiata tylko kto tyle monety da ;( Najlepsza opcja to jakiś dupowóz rodzinny a dla siebie właśnie jakąś zabawkę :>Pozdrawiam.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

widziałem, że Ponior udzielał się coś na A3-club, ale tematu z autem żadnego nie widziałem :mysli:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...