Skocz do zawartości
IGNOROWANY

KOŁPAKI na zimę


MASA

Rekomendowane odpowiedzi

U mnie zima na Alu 16 ' z A6 C6 :decayed: ... Ale jak jeździć w zimie na stali to w kapslach lepszy wygląd autka :rolleyes:

raggaman Jak Ci się śmiga na tych 16'' zimą? (5cio ramienne deseczki?) Bo ja mam takie i planuję coś większego na lato kupić, a te zostawić na zimę... :wink4: Na dzień dzisiejszy paskudna czarna stal :sick3: A kołpaków nie kupię! Nawet nie ma mowy, są... :thumbdown::sick3:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

rafalekx

Jak mi sie smiga to Ci zbytnio nie powiem bo jeszcze po śniegu nie jeździłem ale w piątek w nocy był lód na ulicach ale dawało sie rade ;) Jednak myśle ze zimą jazde bede miał nie za ciekawą bo opony 225/55/16 i mało miejsca w nadkolach i stuka na dołkach ..co bedzie jak sie śnieg dostanie :wallbash:

(5cio ramienne deseczki?)

więcej ramienno -sztachetki :D

img0093gh4.jpg

[br]Dopisany: Listopad 12, 2007, 12:27:44 _________________________________________________

Na dzień dzisiejszy paskudna czarna stal :sick3

Zakup sobie Ori 15 alu i bedziesz miał kapsle z głowy :th:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja biore przyklad z niemcow i jezdze na czarnych stalowkach bez kolpakow - tam zadko ktore auto ma kolpaki zimą.. Poza tym plusem jest tez to, ze co pol roku mam "inny" samochod - mam na mysli to, ze wiosną dopiero co zalozone alusy cieszą oko. :decayed:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Czy ktos posiada juz takie kolpaki i moglby wrzucic zdjecie jak autko sie na nich prezentuje...?

Tutaj takie same lecz bez znaczka audi - pewnie dluzej zostana na kolach.... a i cena lepsza

http://moto.allegro.pl/item269113819_kolpaki_15_meridian_nowosc_maj_07_jakalusy.html

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kolpak na zime to zlo samo w sobie. Jak najdzie CI sniegu za kolpak, czy zrobi sie tam z wody lod - dziala to wtedy jak dodatkowy ciezarek i kolo staje sie w tym momencie "niedowazone", czyli zmieniaja sie wartosci wagi. Jak tak sie stanie bedzie bicie na kierownicy. Wiec wybor czy zakladac kolpak na zime czy nie jest prosty.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kolpak na zime to zlo samo w sobie. Jak najdzie CI sniegu za kolpak, czy zrobi sie tam z wody lod - dziala to wtedy jak dodatkowy ciezarek i kolo staje sie w tym momencie "niedowazone", czyli zmieniaja sie wartosci wagi. Jak tak sie stanie bedzie bicie na kierownicy. Wiec wybor czy zakladac kolpak na zime czy nie jest prosty.

Co wy z tymi kołpakami macie ja jeżdzę już od początku jak mam prawko a mam już trochę w zimę na kołpakach nie ważne jaki samochód i nic dziwnego sie nie dzieje.

Więc jeżdzić czy nie jeżdzić to rzecz gustu i tylko gustu. :chytry:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja z kolei jezdze na czarnych stalówkach bez kołpaków i nawet mi sie podoba bo taki kontrast, jasny lakier auta i czarne koła :D a druga sprawa to taka, że nie sciągając kołpaków moge umyć moje stalówy z całej tej chemii sypanej na drogi podczas zimy.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja przed zimą wypiaskowałem moje stalówki z zimówkami na nich, a potem prysnąłem podkładem i na koniec czarnym matem. efekt hardkorowy! polecam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ja mam narazie na stalowkach z ori kolpakami, ale mysle o kupnie 17 na lato wtedy na zime wrzuce moje BORBETY co mam na lato, bo nie sa rewelacyjne, a jesli chodzi o stalowki to wole z kołpakami,

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Sam robiłem. koszt 20 PLN (podkład i mat). Zwykłe spray`e... ale dobrze wyszlo :naughty:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...