Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

[ALL] Stary VP AFN + Tune-Up= 202KM i 415 NM

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Pompa 11mm

Wtryski 260

Turbo BRD

FMIC

Sprzęgło 240mm

Skrzynia 6 biegów

Do tego Rob555 i wszystko jasne.. :P

wykresafn202.jpg

Opublikowano

Wow prawie dwukrotny przyrost. Graty.

Opublikowano

Wow prawie dwukrotny przyrost. Graty.

...i praktycznie koniec możliwości większych przyrostów mocy , to jest właśnie bida w dizlu :thumbdown: :thumbdown:
Opublikowano

...bo diesle sa do oszczedzania, a nie upalania :tongue4:

Gratulacje, stary AFN, a wynik bardzo ladny.

Opublikowano
  • Autor

...i praktycznie koniec możliwości większych przyrostów mocy , to jest właśnie bida w dizlu :thumbdown

kolego nie tak od razu..

Powiem tak, że pierwsze hamowanie auta i pokazało 440NM ale rob555 zmniejszył na 415 NM bo to i tak za dużo jak na AFN...

I mało tego.. w aucie jest seryjny układ wydechowy i seryjny układ dolotowy... czyli jeszcze pewnie by kilka koni doszło.. :P

Opublikowano

Jaki jest koszt wtrysków .260 :mysli: ?

Opublikowano

wynik piękny :wink4: popraw wynik Nm w tytule bo zachodziłem w głowę czemu tak mało :hi:

Opublikowano

no no.... ciekawie to wyszlo :)

Opublikowano

Pięknie wyszło :good:

BTW : A ja się zastanawiam czy rezać dalej :polew:

Opublikowano

ja pierdziele takich cyferek wyrezanych z AFN'a jeszcze nie widziałem :kox:

Opublikowano

niesamowity wynik :good: :good: :good: :>

Opublikowano

BTW : A ja się zastanawiam czy rezać dalej :polew:

i w pewnym momencie dojdziesz do etapu, w ktorym auto czesciej bedzie stalo w warsztacie niz pod domem.

Opublikowano

BTW : A ja się zastanawiam czy rezać dalej :polew:

i w pewnym momencie dojdziesz do etapu, w ktorym auto czesciej bedzie stalo w warsztacie niz pod domem.

Dokładnie, PIXI doszedł do punktu, w którym jeśli chciałby iść w większą moc to lepiej byłoby zmienić auto.

Opublikowano

piękny wynik, mniej więcej jaki koszt takiego moda ?

Opublikowano

ciekaw jestem jak to jedzie :kox:

nagralbys cos

jakies 60-160 na 4

Opublikowano

ja bym jeszcze kolektor dał od awxa

kat wybity?

mniejsza pojemność to lepszy dół a góry tu zdecydowanie starczy :decayed:

Opublikowano
  • Autor

i w pewnym momencie dojdziesz do etapu, w ktorym auto czesciej bedzie stalo w warsztacie niz pod domem.

Kolego nie bądź takim pesymistą..

Każdy krok w większe moce wiąże się z krótszą żywotnością. ale bez przesady jak by każdy tak myślał to by nikt w tuning się nie bawił.. Jeżeli kogoś to pociąga to czemu nie .. niech każdy spełnia swoje marzenia..

I najważniejsze to pamiętać, że pedał gazu w samochodzie nie ma tylko dwóch położeń..

A co do filmiku postaram się nagrać ale na razie brak pogody na takie zabawy.. :(

  • 4 lata później...
Opublikowano
witajcie Koledzy
mam a6 c5 AFN
i tak założyłem już BRD
teraz myśle nad wtryskami 216 bosch lub 240 czy 230
planuje też przerobić pompe na 11 tzn
tłokorozdzielacz
fala de 143
nastawnik z reno
i uszczelniacze

sprzegło już wymienione
w planach jest FMIC i map sensor 3 bar

teraz oczekuje od autka że nie bedzie za dużego spalania i planuje jeszcze długo nim pojeździć. Leje pełen syntetyk liqy moly

jaka moc moge celować? jakie wtryski do wymogów

chodzi mi o w miare bezawaryjna jazde :D

autko chodzi bardzo ładnie. spala mi teraz 5.5-6.3
bo lubie czasem przycisnąć :)

pozdrawiam
lukasz89k1 Nowicjusz rank.gifPosty: 3 Dołączył(a): Cz cze 13, 2013 19:10
Opublikowano

witajcie Koledzy

mam a6 c5 AFN

i tak założyłem już BRD

teraz myśle nad wtryskami 216 bosch lub 240 czy 230

planuje też przerobić pompe na 11 tzn

tłokorozdzielacz

fala de 143

nastawnik z reno

i uszczelniacze

sprzegło już wymienione

w planach jest FMIC i map sensor 3 bar

teraz oczekuje od autka że nie bedzie za dużego spalania i planuje jeszcze długo nim pojeździć. Leje pełen syntetyk liqy moly

jaka moc moge celować? jakie wtryski do wymogów

chodzi mi o w miare bezawaryjna jazde :D

autko chodzi bardzo ładnie. spala mi teraz 5.5-6.3

bo lubie czasem przycisnąć :)

pozdrawiam lukasz89k1 Nowicjusz rank.gifPosty: 3 Dołączył(a): Cz cze 13, 2013 19:10

Okolice 200 PS i 400 nm przy bardzo dobrych wiatrach z tego setupu pod warunkiem ze pompa bedzie dobrze przerobiona .

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.