Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

[ALL B5] Elektrycznie składane lusterka

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

witam, mam pytanie: Czy po właczeczeniu składania lusterek powinny mi sie złożyc oba? Bo składa mi sie tylko to od strony pasażera i nie wiem czy to normalne.

Opublikowano

to cos masz nie tak bo powinny oba no chyba ze masz jakas limitowane edycje :grin:

Opublikowano

nie mam takiej opcji ale wydaje misię żepowinny się składać oba

Opublikowano
witam, mam pytanie: Czy po właczeczeniu składania lusterek powinny mi sie złożyc oba? Bo składa mi sie tylko to od strony pasażera i nie wiem czy to normalne.

Też mam ten ból, ale ja jestem pewien, że jak kupiłem samochód to składały się oba. Po pewnym czasie składa się tylko to od strony pasażera. Więc z tym od strony kierowcy jest coś nie tak. Trzeba ściągnąć tapicerkę drzwi i looknąć czy tam prąd dociera, jeżeli tak to trzeba odkręcać lusterko i tam szukać problemu. Narazie nie ma pogody ku temu więc się nie zabieram za to. Szczerze mówiąc to nawet nie wiem jak rozebrać samo lusterko. :?: :smile:

Opublikowano

małe OT do posiadamy skłądanych lusterek

pod co są podłączone lusterka

jak któs moglby pstryknąć fotke pstryczka którym się składa

gdzie on jest

bedzie dzwięczny :cool:

Opublikowano
małe OT do posiadamy skłądanych lusterek

pod co są podłączone lusterka

jak któs moglby pstryknąć fotke pstryczka którym się składa

gdzie on jest

bedzie dzwięczny :cool:

Ja również nie mam tej opcji, ale według instrukcji (w B5) do składania lustrerek służy pokrętlo wyboru regulacji lusterka (lewe - prawe). W wersji ze składanymi jest dodatkowa opcja (skrajnie w lewo) - służaca właśnie do składnia lusterek. Jest nawet napisane "składanie OBU lusterek zewnętrznych".

Opublikowano

tez nie mam ale bardzo chcial bym miec:)

Opublikowano
  • Autor

czyli jednak mam cos nie tak z lusterkami.... czyli wizyta u elektryka :P dzieki !

  • 1 miesiąc temu...
Opublikowano

mam tą opcję i po przełączeniu powinny się złożyć oba

  • 2 lata później...
Opublikowano

może ktoś zrobić fotke tego przełącznika co jest możliwość składania lusterek lub najlepiej podania numeru z niego?

Opublikowano

przełącznik jest we wszystkich b5 taki sam (od regulacji lusterek lewa i prawa strona) a w składanych lusterkach dodatkowo przełącznik można przekręcić o 180' w lewo (narysowane jest takie lustereczko ze strzałką)

Opublikowano

ale narysowane jest na rączce od drzwi tak?a jakiś numer tego przełącznika może ktoś podać?

Opublikowano

nad tym okrągłym przełącznikiem są literki lewo prawo a po jego lewej stronie te lustereczko

  • 3 tygodnie później...
Opublikowano

składaniem lusterek steruje pakiet komfort ja zaczą bym od sprawdzenia czy nie ma błędu :rolleyes:

Opublikowano

ale ja bym chciał kupić taki oryginalny przełącznik i chciałbym wiedzieć dokładnie jaki jest jego numer

Opublikowano

Do samego przełącznika vagcat podaje taki numer: 4D0959565G 01C, ale nigdzie nie jest opisane czy jest do elektrycznie składanych :disgust:

  • 9 miesięcy temu...
Opublikowano

Panowie a jak przełącznik idzie o 180 w lewo ale nie ma narysowanej szybki ze strzałką i sie nie składają ???

  • 6 miesięcy temu...
Opublikowano

Witam!

Właśnie skończyłem naprawe nieskładającego się lusterka od strony kierowcy.

W moim przypadku zawiodło uszczelnienie mechanizmu.

Rozebrałem lusterko ( nic skomlikowanego ) sprawdziłem czy dochodzi prąd, poczym stwierdziłem że jeżeli prąd jest to zpalił się silniczek .

Rozkręciłem komore gdzie znajduje się silnik z mechanizmem składającym i znalazłem przyczyne RDZA!

Ślimak i ślimacznica (przekładnia zębata) zostały "zespawane" przez rdze.

Po wyczyszczeniu i złożeniu wszystko gra!

W moim przypadku zawiodła uszczelka kopuły silniczka którą ktoś niestarannie założył, ja złożyłem na silikonie i działa bez problemu.

Zalecał bym posiadaczom wersji ze składanymi lusterkami raz na tydzień profilaktycznie złożyć i rozłożyć lusterka co zapobiegnie takim awariom.

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.