Skocz do zawartości
IGNOROWANY

[B6] Listwy drzwi od Audi S4


Gość ZeeBee

Rekomendowane odpowiedzi

Dzięki pre_pl ale ta przykładowa furka to cała ogólnie prześliczna - ale listwy w kolor też ładniutko wyglądają

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja wlasnie cos takiego chcialem docelowo zrobic. Do dzis sobie pluje w brode, ze nie dalem do pomalowania tych listw od S4 razem ze zderzakami...

bugzyavantdec20051smfo3.jpg

Nie jest tak tragicznie ..ale w kolorze ładniej :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

...ale zauwaz, ze ten gosc ma zderzak w 2 kolorach. Ja mam pomalowany na 1 kolor, wiec tylko listwy wyroznialyby sie :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

...ale zauwaz, ze ten gosc ma zderzak w 2 kolorach. Ja mam pomalowany na 1 kolor, wiec tylko listwy wyroznialyby sie :)

dodatkowo relingi i odwódki szyb ma czarne więc u niego jest wszystko OK i pasuje

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

na tym zdjeciu wydaje mi sie ze to autko ma inne progi bo niższe i mają wciecie przy drzwiach jak od wersjii MTM i przedni zderzak nie jest od S bo jest z 2 częsci . najbardziej ciekawią mnie te progi

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A tutaj kolejny przykład listew zostawionych w oryginalnym kolorze :tongue4:

IMG_0869.jpg?imgmax=720

IMG_0855.jpg?imgmax=720

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

malik, ale te listwy na zdjeciach u Ciebie prezentuja sie duzo lepiej niz w rzeczywistosci z bliskiej odleglosci :) Co kolor to kolor jednak...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No nie wiem. Przejrzyj galerie na audizine i zobacz ilu ludków zostawia listwy w oryginalnym kolorze. I to nawet w sytuacjach gdzie reszta autka jest w żarówiastej żółci czy czerwieni.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tak, mam taki pilocik co każe słońcu przesunąć się trochę w prawo albo trochę w lewo :polew:

Poniżej z profilu. Bez żadnego "kombinowania światłem" :)

IMG_0893.jpg?imgmax=720

no rormalnie prawie jak pomalowane :polew:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Malik wg mnie w Twoim wydaniu te listwy jak i ten kolor wyglądają :th: zresztą szkoda słów co do Twojej furki ogólnie (wszystko z głową i przemyślanie ) co do jednego chyba jesteśmy wszyscy zgodni - listwy ogólnie są :thumbup: a kolor to kwestia gustu ( o czym się nie dyskutuje ) i myslę że na to czy lepiej w kolor czy zostawić ori duży wpływ ma ogólny wygląd samochodu a nie tylko kolor furki.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

nee... jak dla mnie tylko pomalowane, ori wygladaja jakos tak przyczepione na sile, a w kolorze moze i troche sie zlewaja ale dalej sa widoczne i podkreslaja chearakter autka

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...