Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

Strefa motocyklistów

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

E no ale zimą sie nie jeździ, powodzenia życzę i szerokiej drogi,...

tąpniete z LG g3

  • Odpowiedzi 2,2 tys.
  • Wyświetleń 203,8 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowano

Nie ma tragedii- więcej grzeje silnik w nogi niż wydech w poslady ;)

Opublikowano

Koledzy powoli mi się nudzi napierniczanie moim 929rr i myślę o lekkim turystyku co polecacie w kasie do 15k. Rozkminiałem TDM900 ale moto nie jest zbyt ładne. Może jakieś bmw? Mam 186 wzrostu więc potrzebuję coś wysokiego.

Opublikowano

Vaustrom oglądałeś , w tej kasie można już ładny sprzęt kupić. ..;)

Wysłane z mojego SM-G903F przy użyciu Tapatalka

Opublikowano

To i ja się pochwalę. Kupiony juz trochę czasu temu, czyli 3 miesiące chyba ;) Fz6n Black Edition.

404130b7da10ed8f0c41e8cc53f3e2c8.jpg

c187dba87bf3dbec355ee659ea60d4f2.jpg

69082faa1e1bcfa46c0a5fb09653d7d8.jpg

Fajny sprzęcik ja mam Red Lava

Opublikowano

Może ktoś chce fajnego kombiaka 1pc w super cenie??? Jak by co kontakt tel. z ogłoszenia bo zależy mi na czasie.



...........................................


edit. Sprzedane

Edytowane przez grzes1150

Opublikowano

Teraz coś dla początkujących...;)e3b1e9cb30d755da2c24e7639ef952c2.jpgdff34418d41fb38b9f6a8922ac48eb24.jpga03ac6ddd59b7b95e000e46fd93ff5a5.jpg

Wysłane z mojego SM-G903F przy użyciu Tapatalka

e0a89f4504e832d34d5c5a6da44c4034.jpg

Wysłane z mojego SM-G903F przy użyciu Tapatalka

  • 4 tygodnie później...
Opublikowano

Witam mam pytanie czy to normalne że w chłodnicy mam płyn po korek a w zbiorniczku wyrównawczym poniżej minimum.Motor FZ6N nie grzeje się wiatraczek załącza się w połowie skali może trochę powyżej.Co o tym sądzicie?

Opublikowano

Jest to normalnie u mnie jest tak samo w fazerze.

tąpniete z LG g3

Opublikowano

Dzięki za szybką odpowiedź :D

Opublikowano

Tez tak mam.

  • 3 tygodnie później...
Opublikowano

Ostatnio zrobione zakupu ...;)8833bbdc137f6ecc564eda0edf9760d7.jpgdf0f7a6b8f6b2a94f31f8e5287fdd1e6.jpgf31bcac7446c08c00a98f1862407d4d8.jpgbfcf6a261589ef4d7b10e5dd8671714c.jpgf7a064f79d532056c737d297f7c57f18.jpg66744d0582c858327bbe5ba1fa86d6db.jpg ....w tym tygodniu tylko tyle , zobaczymy co będzie za tydzień....;)

Wysłane z mojego SM-G903F przy użyciu Tapatalka

Dzisiaj do kolekcji doszła następna Beica...;)323d13611250c5106246b6ccc04072a3.jpg5d98de30b73dc228c46de01f311ca0ee.jpg

Wysłane z mojego SM-G903F przy użyciu Tapatalka

Opublikowano

Wypsiu kolega szuka coś ponad 150KM kasa do 9000 rocznik obojętny sport-turystyk miałbyś coś?

Opublikowano

Wypsiu pw

Opublikowano

Koledzy powoli mi się nudzi napierniczanie moim 929rr i myślę o lekkim turystyku co polecacie w kasie do 15k. Rozkminiałem TDM900 ale moto nie jest zbyt ładne. Może jakieś bmw? Mam 186 wzrostu więc potrzebuję coś wysokiego.

Hejka interesowałes się aprilia etv 1000?

Opublikowano

Wypsiu kolega szuka coś ponad 150KM kasa do 9000 rocznik obojętny sport-turystyk miałbyś coś?

Tak , podaj jakieś namiary do siebie FB , Viber lub Whtsap ...;)

Wysłane z mojego SM-G903F przy użyciu Tapatalka

Opublikowano

k**wa masakra, jak do tego doszło...:(

Wysłane z mojego SM-G903F przy użyciu Tapatalka

Damian pw....;)

Wysłane z mojego SM-G903F przy użyciu Tapatalka

Opublikowano

Koleś od dawna latał na moto a ze kasy mieli dużo to kupił sobie Hayabuse i pojechał na Zlot moto parę wiosek dalej. Po imprezie zrobili ognisko i się najebali. Wskoczył na moto i zacząl świętować więc brat chciał go zatrzymać i w tym celu podbiegł pijany do drogi żeby go zastopować a tamten w niego na pełnej k**wie wjechał.....finał był taki że urwało mu nogę i id kierownicy rozprulo mu wnętrzności na odległość 20/30m a goscia na moto zbierali po polach i rowach. Kumpel akurat był na akcji ratunkowej i mowil że masakra!!!! Policja szacuje że przed chamowaniem miał około 270 na blacie a przy zderzeniu około 220 :/

Edytowane przez Damian

Opublikowano

o ku*wa

Edytowane przez mcm

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.