Skocz do zawartości
IGNOROWANY

Strefa motocyklistów


Rekomendowane odpowiedzi

Ją już chyba definitywnie rezygnuje z moto. W tym roku szukałem i nic mnie nie urzekło. pier**le bo nie mam sil....i do tego mój wzrost nie pozwala na sporta (196)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 2.2 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

Przy 196 wzrostu kupił bym coś w stylu Varadero1000 lub FJR1300. Ja też nie jestem malutki ale na 929rr czyje się super. Jest to lekki ale przy tym duży motocykl. Wszystkie nowsze plastiki zmierzały do miniaturyzacji.

Co do cb500x to na Xie nie jeździłem ale na zwykłej 2013 tak i jest to bardzo przyjazny i mały motorek. Małe spalanie, moc twina bez szału ale daje radę, ABS super. Jeśli masz A2 to może być ale jak masz pełne A i potrafisz jeździć to brał bym coś większego.

Edytowane przez grzes1150
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Varadero nie chce bo sezon jezdzilem Honda NTV i to nie mój klimat

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

grzes1150 widziałeś te folie ?

Pokaż swoją 929rr

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Damina przy tym wzroście musisz się oswoić z wyślą że na sporcie nie będzie wygodnie. Może sprzęty typu 1100xx , zx12r lub zzr14 do ciebie spasują ale to już nie przelewki i bez większego doświadczenia średnio to widzę. Na miasto też średnio bo to już lokomotywy autostradowe :D

wp20160202143002pro.jpg

Edytowane przez grzes1150
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No ja też mam blisko 2 metrów wzrostu:

- źle mi się jeździło na VFR800 (za mało zwinny na miasto), i CB600 (co bym nie robił to i tak mi było na nim niewygodnie)

- źle mi się jeździ na XJ600 (niby jest w miarę ok, ale jak się przejechałem CB500X było dużo lepiej)

Jestem za wysoki (dobrze czuję się na krosach, ale nie pasuje mi ten styl) i myślałem że tak musi być, ale ja wsiadłem na CB500X, one są podwyższone o jakieś 10cm, jest idealna dla mnie, bardzo dobrze się na nim czuje. Mi już nie zależy na mocy (już zmądrzałem po kilku upadkach na VFR), głównie jeżdżę po mieście w korkach, więc musi być zwinny i lekki w prowadzeniu biorąc pod uwagę mój wzrost to jest priorytet.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wszystko co wymieniles to malutkie motorki ☺ jesli chcesz cos duzego to zobacz Honde 954 lub starszego brata sc33.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Też mam rodzinkę i wsiadając na moto myślę czy się jeszcze spotkamy ;) co ma być to będzie.Możesz jeździć super bezpiecznie ale trafi się jakiś idiota naprzeciwko i pozamiatane.Tak jak tu krzyżówka w mojej okolicy.

https://www.youtube.com/watch?v=Cac3vdqaifY

Jestem tego samego zdania! Przez czyjas nie uwage mozna zle skonczyc. Dlatego i po czesci sam sie przenioslem na offroad i jestem jak najbardziej spelniony. Ale wiadomo kazdy ma swoje preferencje.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wesołych Świąt dla Was :)

U mnie świąteczne przeloty zaliczone prawie 200km zrobione :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Damina przy tym wzroście musisz się oswoić z wyślą że na sporcie nie będzie wygodnie. Może sprzęty typu 1100xx , zx12r lub zzr14 do ciebie spasują ale to już nie przelewki i bez większego doświadczenia średnio to widzę. Na miasto też średnio bo to już lokomotywy autostradowe :D

wp20160202143002pro.jpg

tak jak napisałeś.

te by były odpowiednie.

sam mialem CBR 1100xx a wcześniej 1000f sc24 i sc21.

wszystko lux ale motorki jednak ciezkie i problem pojawia sie podczas cofania, nie daj Boże jak jeszcze w stecz jest jakies podniesienie. brakuje nóg do odpychania.

ale kilka lat temu doszłam do wniosku ze na drogach ludzi coraz więcej czasu na takie jazdy coraz mniej i zaraziłem sie enduro.

ogień w las..... jest z kim jeździć,frajda itd. i tak juz z 8lat, zmiany raczej nie planuje.

nie mówiąc ile bezpieczniej .

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

a494e9e27c6c3bf939973e2a463b6ebc.jpg

132ade7bdfb70f42e15c57bf2ef6d8d7.jpg

z Hondy na Yamahe

jesli chodzi o bezpieczeństwo to jest tak;

ryzyko jest zawsze ale prędkości z jakimi poruszam sie po lasach sa nie wielkie. przewracamy sie non stop ale oczepujesz sie i jedziesz dalej a na scigawkach tak dobrze by nie bylo.

krótki przykład xx z 1biegu podchodził pod 130km/h wr na 5tym 140km/h.

ale rzecz jasna tyle sie nie jezdzi nawet asfaltem.

Wysłane z mojego GT-I9505 przy użyciu Tapatalka

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ten b-king wygląda średnio jak by większy gsr. A może coś w stylu Honda x11 albo Yamaha Vmax po 2009r??? :D Mi się powoli takie sprzęty podobają :/

Edytowane przez grzes1150
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Koledzy co sadzicie o quad yamaha rabtor 660

Wysłane z mojego LG-D855 przy użyciu Tapatalka

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Na stalową linkę w lesie jeszcze nie natrafiliście? :/

dzieki Bogu jeszcze ludziom w naszym terenie tak nie odwala ale i tak się uwarza.

za to po 6 latach spokojnej lesnej jazdy straż lesna sie za nas powoli bierze, no ale trzeba delikatnie podchodzic do tematu zatrzymywac sie i kary nie są wysokie☺

Edytowane przez lysy-wr400
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Koledzy co sadzicie o quad yamaha rabtor 660

Wysłane z mojego LG-D855 przy użyciu Tapatalka

Jak nie masz doświadczenia to daj sobie spokoj :)
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...