Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

Strefa motocyklistów

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Cześć, a gdybym potrzebowała kompletu naklejek na suzuki dl 1000 to gdzie polecacie szukać?

  • Odpowiedzi 2,2 tys.
  • Wyświetleń 203,7 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowano

Ja ten sezon przelatałem tym

269992ee2a96de99.jpg

285e5809aef4b766.jpg

bb41b59a711909f7.jpg

Opublikowano

Dwa lata na forum, a dopiero dzisiaj zauważyłem ten temat! :doh:

Przyłączam się do grona, z moim świeżym zakupem:

:banan:

20201004_171840.jpg

  • 2 miesiące temu...
Opublikowano

Ja jeżdżę 125. Jak na początek jest ok. Wiadomo że większa pojemność większa frajda z jazdy i kultury pracy silnika.DSC_9199~2.JPG

  • 2 tygodnie później...
Opublikowano

Siema, 
chcę uruchomić Cezet 350 (jawa 350) po długim postoju. Do naprawy mam zapłon a właściwie platynki. Pamiętam, że kiedyś kupiłem na allegro ale rozpadły się podczas montażu i po tym wstrzymałem się z naprawą :decayed:. Znacie jakiś sklep gdzie znajdę części, które nie rozpadają się w dłoniach?

Opublikowano
Godzinę temu, Majk009 napisał:

Siema, 
chcę uruchomić Cezet 350 (jawa 350) po długim postoju. Do naprawy mam zapłon a właściwie platynki. Pamiętam, że kiedyś kupiłem na allegro ale rozpadły się podczas montażu i po tym wstrzymałem się z naprawą :decayed:. Znacie jakiś sklep gdzie znajdę części, które nie rozpadają się w dłoniach?

Ciężko teraz o jakieś dobre części do tych sprzętów, głównie niestety chińskie badziewia zostały na rynku.

Możesz spróbować w gmoto.pl: https://gmoto.pl/platynki,55143.html
Na pewno mają tam też jeszcze te dobre części, jeżeli występują, choć nie wiem czy tylko takie.  

Albo jakbyś robił jakieś większe zakupy, to polecam też bezpośrednio z Czech: https://www.motojelinek.cz

  • 1 rok później...
Opublikowano

Coś tu cisza....

Nikt się nie przygotowuje do sezonu? :eusathink:

  • 2 tygodnie później...
Opublikowano
W dniu 22.03.2022 o 11:13, Adam87 napisał:

Coś tu cisza....

Nikt się nie przygotowuje do sezonu? :eusathink:

Adaś ja aktualnie szukam moto :P

Opublikowano
9 godzin temu, musti napisał:

Adaś ja aktualnie szukam moto :P

O widzisz:paker:

Jaki rodzaj? Czy masz już upatrzony konkretny model?

Opublikowano
W dniu 31.03.2022 o 09:47, Adam87 napisał:

O widzisz:paker:

Jaki rodzaj? Czy masz już upatrzony konkretny model?

Myślę nad yamaha r1 rn19

Honda cbr 1000rr

Suzi gsxr litr

Opublikowano
34 minuty temu, musti napisał:

Myślę nad yamaha r1 rn19

Honda cbr 1000rr

Suzi gsxr litr

Czyli po opisie R1 celujesz w lata 2008, około..

Z tych lat to chyba wziąłbym GSXR, ale to tylko moja ocena.. W każdym bądź razie, każdy z tych to będzie kosa:paker:

Ja mam CBR f4i 600:decayed:

Opublikowano
6 godzin temu, Adam87 napisał:

Czyli po opisie R1 celujesz w lata 2008, około..

Z tych lat to chyba wziąłbym GSXR, ale to tylko moja ocena.. W każdym bądź razie, każdy z tych to będzie kosa:paker:

Ja mam CBR f4i 600:decayed:

Widziałem ;)

Miałem też Hondzine 

Opublikowano

IMG-20220403-WA0036.jpg

Pierwsze mycie w tym roku :wink:

Edytowane przez Dev

Opublikowano

No fajny sprzęcik:thumbup:

  • 3 tygodnie później...
Opublikowano

 Pierwsze uszkodzenia w tym roku ?

20220305_170458.jpg

20220305_170504.jpg

20220310_174136.jpg

20220310_174046.jpg

20220314_095614.jpg

20220312_163926.jpg

Opublikowano

Uuu szkoda..

Tobie coś się stało???

Opublikowano

jezdzi jak gupi po krzokach i efety widac :decayed:

Opublikowano
W dniu 25.04.2022 o 11:36, Adam87 napisał:

Uuu szkoda..

Tobie coś się stało???

Lewa ręka zwłaszcza w łokciu uciercierpiała ale już prawie Ok.

Przeleciałem przez kierownice na bystrym zjeździe i jak nigdy dostałem jeszcze motocyklem...dobrze że Bóg czuwał ?

Edytowane przez Enduro Grybów

Opublikowano
5 godzin temu, Dev napisał:

jezdzi jak gupi po krzokach i efety widac :decayed:

Tomek.....coś w tym jest ?

Jak by było ciut wolniej to oczywiście nic by się nie stało. ?

  • 10 miesięcy temu...
Opublikowano

To ja też się pochwalę , kupiony w listopadzie 2022 r , czeka na sezon , trochę rzeczy już zmienione .

Ducati streetfighter v2 .

 

IMG_0422.jpg

IMG_1298.jpg

IMG_9738D.jpg

IMG_9740.jpg

IMG_9476.jpg

IMG_1297.jpg

Edytowane przez marcinch001

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.