Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

Zmaina Audi na mazde 626

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

1000 funciakow :naughty: ciagle serwisowana w stanie bdb wiec czemu nie brac

Bo za 1000 funtów to ogarnął by coś lepszego niż kiblowatą mazdę :naughty:

Opublikowano
  • Autor

czemu uwazacie ze mazda jest kiblowata ,przeciez to solidny japonczyk:)

Opublikowano

Tyle że rdza go wpi....la jak jakieś fiaty.

Opublikowano

czemu uwazacie ze mazda jest kiblowata ,przeciez to solidny japonczyk:)

ja miałem mazde 323 1.7D i złego słowa nie powiem :gwizdanie: ale fakt,gniła okrutnie :decayed:
Opublikowano

Tyle że rdza go wpi....la jak jakieś fiaty.

Wypraszam sobie jestem 1właściciełem FIATA brava jeszcze produkcji włoskiej i 0 rdzy. :hi:

Opublikowano

japonczyk:)

Większość japońskich aut nie widziała Japonii na oczy :decayed:

Opublikowano

Tyle że rdza go wpi....la jak jakieś fiaty.

Wypraszam sobie jestem 1właściciełem FIATA brava jeszcze produkcji włoskiej i 0 rdzy. :hi:

A lakier nie schodzi ? Bo kolega miał to mu na bogato poschodził z 1/3 auta :polew:

Opublikowano

Nie własnie lakier tam jest jak nówka sztuka lakier audi to przy nim `kupa` :wink4:

Z tego co wiem to własnie te produkcji włoskiej były super te polskiej już miały problemy z blacha itp.

A to wkońcu 96 rok :wink4:

Opublikowano

japonczyk:)

Większość japońskich aut nie widziała Japonii na oczy :decayed:

akurat co do mazdy to na 90% japoniec , podobnie jak accord robiony z kiera po prawej .

Opublikowano
  • Autor

Rdzy moze troszke ma pod spodem ale tak to naprawde w bdb stanie nic ja nie boli :> i tez wygodne autko na dlugie dystansy:) i w miarę oszczedne:)

Opublikowano

W Polsce nosze modele mazdy robią furorę :kox: Kiedyś gadałem z człowiekiem który dużo aut sprowadza i powiedział że jest to tanie ale jak zaczną się psuć i sypać to trzeba będzie przejść na coś innego :decayed:

Opublikowano
  • Autor

To prawda japoniec jak sie zepsuje to juz po portfelu moze mocno uderzyc,ale wsumie kazdy samochod kosztuje swojego wlasciciela mniej lub wiecej.

Opublikowano

Powiem tak.

Mazda w naprawach może się okazać droższa od mercedesa. :evil:

Opublikowano

ciekawe która.. chyba mazda 6 z silnikiem z mondeo

Opublikowano

Wyżeraj coś takiego ze swojej :audi: to będziesz kozak :decayed::

picture.php?albumid=137183&pictureid=204468

Z tą motorownią co ma kolega to faktycznie byłby kozak :rolleyes:

Opublikowano

+ 3.0 TDI :decayed:

Opublikowano
  • Autor

No Rs-a nie wystrugam z mojego złomu ale odświezona bedzie na całego ,moze zderzaczki od e-ski będą i światła poliftowe no i cały zawias:) i kapitalka silnika i bedzie jak noweczka :decayed:

Opublikowano

Kapitalka silnika czyli co masz na myśli ? :gwizdanie:

Opublikowano

Wiedząc jak ciężko jest znaleźć dobre autko, nie bite, kręcone, zajechane, itp...to znowu problemy z napinaczami, imbusikami, wycierającymi się wałkami, itp...to uważam, że to nie jest głupi pomysł żeby naprawić to czym się jeździ.

Opublikowano
  • Autor

Kapitalka silnika czyli co masz na myśli ? :gwizdanie:

Tak dokładnie kapitalka silnika od zaworkow w głowicy i wszystkich uszczelniaczy, pierscienie i konczac na panewkach :) wiem ze to kupa kasy ale naprawde nie chcemi mi sie na nowo kupowac czegoś nowego bo nie wiadomo co sie kupi a jeszcze w tej anglii to nie dbają o samochody tyraja je do śmierci :confused4: a tak wiem co mam :)

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.