Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

[B6 AWX] FMIC w 1.9tdi AWX on board

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

No juz nie mówicie że majac FMIC nie odczuwa sie spadku w dynamice w gorące dni :gwizdanie: mam u siebie 180mm i wyraznie lepiej wieczorem auto jeżdzi, ale w porównaniu do serii to niebo a ziemia w gorące dni :decayed:

Gorszy problem to chłodniczka oleju w lato :gwizdanie:

Opublikowano

to rezaj, chwila i gotowa, niestety np mocal wychodzi drogo ale można wyrwać jakąś chłodnice oleju z innego auta lub maszyny :decayed:

Opublikowano

to rezaj, chwila i gotowa, niestety np mocal wychodzi drogo ale można wyrwać jakąś chłodnice oleju z innego auta lub maszyny :decayed:

od motoru najtaniej wychodzi :wink4:

Opublikowano

nie wiem, ja mam od fiata coupe 16vt, miał byc mocal ale wyskoczyła skrzynia :)

Opublikowano
  • Autor

tubro BRD juz jest :kox: FMIC i silkiony redukcje opaski gbs+rura fi 50mm 1.50mb(mam nadzieje ze wystarczy),bo fi 51mm nie bylo teraz czekam az worce do IRL i zaczynam rezac :naughty:

wielkie dzieki dla Olek_Wroc za graty :good:

47bd2c7c0d4b98a6m.jpg

nowe graty Turbo BRD i FMIC trzeba to tylko wstawic :naughty: :naughty: :naughty:

Opublikowano

Czy duża różnica jest pomiędzy rurami silikonowymi a tymi z nierdzewki? Bo w sumie przecież ORI jest z kwasówki? Myślę właśnie, o kupnie takiego icka jak kadafi kupił, na samo BRD powinien starczyć chyba nie? Tylko teraz pytanie co do orurowania, silikon czy nierdzewka?

Opublikowano

ja wychodzę z założenia że nierdzewka i jak najmniej złączek elastycznych

Opublikowano

ja wychodzę z założenia że nierdzewka i jak najmniej złączek elastycznych

Dokładnie, złączki tylko tam gdzie konieczne. :good:

Opublikowano

Dlatego ja się muszę umówić z bakusiem na lato i podjadę zrobić porządnie, do tego tylko turbo brd znaleźć dobre i do Rogala za jednym razem... Mamy jakieś sprawdzone źródło turbin?

  • 2 miesiące temu...
  • 1 miesiąc temu...
Opublikowano

panowie czy ten fmic o którym mowa 550x140x65mm wejdzie do a4 b6 bez cięcia belki? na weekendzie próbowałem "wsadzić" od a5,bo ktoś na forum pisał że wejdzie i nie wejdzie za chiny ludowe,nie ma najmniejszych szans nawet po sporym wycięciu belki :wallbash:

Opublikowano

panowie czy ten fmic o którym mowa 550x140x65mm wejdzie do a4 b6 bez cięcia belki? na weekendzie próbowałem "wsadzić" od a5,bo ktoś na forum pisał że wejdzie i nie wejdzie za chiny ludowe,nie ma najmniejszych szans nawet po sporym wycięciu belki :wallbash:

A próbowałeś wsadzić o grubości 64mm czy 80mm, bo są i takie i takie.. :wink4:

Opublikowano

65 nie wejdzie... trzeba podciac :good: mam ten sam z FMIC.PL

Opublikowano

Zaden z A5 nie wejdzie do B6, do B5 ciezko sie mieści, a co dopiero w B6 gdzie prawie miejsca nie ma :gwizdanie:

Opublikowano

próbowałem ten ogrubości 64mm i lipa totalna :wallbash:,wiem że nie ten dział oddam icka z a5 nowego w dobrej kasie.... :naughty:

Opublikowano

jak sie podetnie 1 cm belki to nic sie nie stanie :gwizdanie:

Opublikowano

jak sie podetnie 1 cm belki to nic sie nie stanie :gwizdanie:

wiecej bedzie trzeba :wink4:

Opublikowano

ja juz swoj skonczyłem dzisiaj....

wyszły 2 zlaczki 45 * jedno kolanko 130* i jedno 90* do tego troche rurki i kilka zlaczek

efekt... brak trakcji na 2 biegu... 225/40/18 a na dworze ponad 20 *

foty pozniej :decayed:

Opublikowano

ja juz swoj skonczyłem dzisiaj....

wyszły 2 zlaczki 45 * jedno kolanko 130* i jedno 90* do tego troche rurki i kilka zlaczek

efekt... brak trakcji na 2 biegu... 225/40/18 a na dworze ponad 20 *

foty pozniej :decayed:

Jaki koszt tego wszystkiego z IC?

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.