Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

[B6 AWX] FMIC w 1.9tdi AWX on board

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

zna ktoś kogoś w WLKP kto robi takie przeróbki? Mam dziurę w intercoolerze seryjnym i nie wiem właśnie czy rezać coś lepszego czy kupić seryjny..

  • 3 miesiące temu...
Opublikowano

Ja wczoraj skończyłem rezanie u siebie

Chinka o wymiarach rdzenia 550x180x65mm

rura 54mm

dscn4944y.th.jpg

dscn4945.th.jpg

dscn4946f.th.jpg

dscn4947e.th.jpg

dscn4948a.th.jpg

dscn4949.th.jpg

Opublikowano

niezła robota, fajnie Ci to wyszło :thumbup1:

Opublikowano

a dziękuję można by się czepiać bo nie miałem czasu na to żeby rury były dopieszczone i do polerowane:)

Opublikowano

naprawdę fajnie to wygląda, przede wszystkim mało silikonów :thumbup1:

Opublikowano

a jak wyglada sprawa z halogenami i kraktami? pasuje Ci wszystko?

Opublikowano

halogeny ok kratki muszą mieć podcięte dolne mocowania a i tak poprzedni właściciel po przykręcał je na wkręty wiec mnie nie przeszkadza i muszę jeszcze w miejscu kratek podciąć chociaż na 3-4mm zderzak bo opiera się na opaskach na silikonach jutro wstawię fotkę ze zderzakiem efekt całej zabawy to 36 stopni w dolocie pod koniec rozpędzania do 200km/h zwalniam i od razu spada normalna jazda 26stopni a temperatura zewnętrzna przy pomiarach to 23stopnie, przed chwila jeździłem jak było 16 i sprzęgło mi zaczęło puszczać i musiałem się do domu dotoczyć:( jutro jeszcze modyfikacja w ECU coby EGRa pod maską nie szukał i dolot zrobiony.

Opublikowano

U mnie jest wiecej silikonu, jak na dworze było 23 *C to doszło do 42 w dolocie:wink:

Opublikowano

ale ja poza FMIC resztę mam seria i dołdownie 1,5bra po kolejnych modach a choćby wycięciu kata sytuacja może się zmienić tylko nie wiem w którą stronę:)

Opublikowano

No w sumie u mnie laduje 1.65, i jest dosc mocno podlany soft

Opublikowano

zdjęcia jak to wygląda poskładane bez kratek w zderzaku oprócz silikonów i opasek które można zliczyć ze zdjęć poszło 9 kolan 90stopni i 1,5mb rury no i jeszcze kawałek płaskownika pod map sensor.

dscn4950i.th.jpg

dscn4956r.th.jpg

dscn4955.th.jpg

dscn4954v.th.jpg

dscn4953c.th.jpg

dscn4952s.th.jpg

dscn4951d.th.jpg

Opublikowano

dolnego grila nie bedzie:eusathink:

Opublikowano
dolnego grila nie bedzie:eusathink:

Dobrze wygląda bez dolnego grila, rzuca się w oczy :thumbup1:

Opublikowano
dolnego grila nie bedzie:eusathink:

niezdążeniem jak składałem samochód bo musiałem go dostarczyć na napełnienie klimy bo był mały wypadek podczas instalacji IC i teraz mam nowa chłodnice klimy również a potem mi się nie chciało tego założyć szczerze to zderzak S-line by się przydał ale to może kiedyś na sam koniec teraz kolej na sprzęgło potem turbinka i wtryski

Co myślicie o izolowaniu rury z IC do silnika jakby nie było trochę się nagrzewa i pewnie ze 2-3 stopnie powietrze gubi

Opublikowano

co za zaslepka gumowa OGRa w pokrywie silnika?

Opublikowano

no zdaje się oryginalna;P

Opublikowano

daj nr części jeśli to ori,hehe

Opublikowano

według etka ta guma jest częścią osłony plastikowej nie występuje pod odrębnym numerem

pokrywa_silnika.jpg

Opublikowano
dolnego grila nie bedzie:eusathink:

Dobrze wygląda bez dolnego grila, rzuca się w oczy :thumbup1:

sleeper lepszy:decayed:

Opublikowano

sleeper lepszy:decayed:

Bedzie sleeper:P

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.