Skocz do zawartości
IGNOROWANY

Składanie lusterek automatycznie po zamknieciu samochodu


Lukaszxxx

Rekomendowane odpowiedzi

Tak jest...najlepiej tak jak pisalem jakie "domykacz" on wtedy dziala do wyczucia oporu bo mysli ze sie szyba zamknela..

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

jakie są opcje w lusterkach składanych i jak je rozpoznać ?

z tego co czytam są :

- składane elektrycznie

- składane elektrycznie + fotochrom

- składane elektrycznie + fotochrom + pamięć ??

czy wszystkie składane mają te opcje tylko do kazdej opcji trzeba domontowac osobny bajer zeby działało ?

i jak sprawdzić czy mechanizm składania lusterek w obudowach lusterek obsługuje jedno a drugiego nie :gwizdanie:?

im dłużej o tym czytam tym mniej rozumiem ;d

Więc tak:

Ja miałem u siebie składane lustra z grzaniem. Moja wiązka lusterka była wyposażona dodtkowo w kabelki od fotochromu. Wg mnie jak masz składane lustra to na 99% masz kable od fotochromu, ale już od pamięci - niekoniecznie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jak cos to mam dwa komplety lusterek el. skladanych z fotochromami...:)

a ile sobie kolego cenisz taki komplecik?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Panowie czy wszystkie lusterka które mają 10 pinów są składane?? I czy jak bym zakupił takie lusterka to po podłączeniu plusa i minusa do kabli niebieskiego i różowego to lusterka się złożą "na biurku" czy jeszcze jakieś kable trzeba podłączyć??

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tak Kolego jak jest 10 kabli to napewno są składane i wystarczy podpiecie nawet "na biurku" niebieskiego i różowego (+i-) i muszą działać (składać i rozkładać się), nic więcej im nie trzeba.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

to super udało mi się kupić jedno lusterko za 150zł :)

Mam natomiast jeszcze jedno pytanie czy lusterka z modelu b6 i b7 są identyczne i nie ma różnicy które się kupi??

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Panowie orientujecie się może do których pinów należy podłączyć + i - aby szkło przeszło w taką pozycję by je można łatwo wyciągnąć (tzn w dół) - oczywiście chodzi o zrobienie tego manewru "na biurku"

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

żeby wyciągnąć szkło wystarczy wcisnąć je spodem (odchyli się góra) i posiągnąć górą, odgłosy są mało fajne ale wyjdzie bez problemów i napewno się nie uszkodzi.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

żeby wyciągnąć szkło wystarczy wcisnąć je spodem (odchyli się góra) i posiągnąć górą, odgłosy są mało fajne ale wyjdzie bez problemów i napewno się nie uszkodzi.

naciskam, ale coś ciężko idzie boję się że pęknie

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jak masz na stole to odkrec 2 wkrety od dołu i obudowa schodzi, wtedy na bamk nie rozwalisz..

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

żeby wyciągnąć szkło wystarczy wcisnąć je spodem (odchyli się góra) i posiągnąć górą, odgłosy są mało fajne ale wyjdzie bez problemów i napewno się nie uszkodzi.

naciskam, ale coś ciężko idzie boję się że pęknie

Kolego napewno nic nie pęknie, bo inaczej się nie da. Jak odkręcisz obudowe i pociągniesz to odgłosy dopiero będą nieciekawe ale w temp. pokojowej plastyki są dość elastyczne.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...