Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

[B5 AFN] 4x4 :)

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

W końcu znalazłem auto które bedzie służyć do wożenia mojego szanownego tyłka :)

Audiana A4 z '97 roku z silnikiem klekota 110KM i napędem na 4 koła :D

na liczniku jest 241 tys km i sądze , że to faktyczny przebieg patrząc na stan samochodu.

Wewnątrz super utrzymana czarna skóra i climatronic, czyli to co lubie 8)

Z wyposażenia :

-pełna elektryka (szyby i lustra)

-podgrzewane fotele

-wspoma abs i takie tam

-system nagłośnienia BOSE (w bagażniku fabryczy subwoofer)

Jak na te lata trzyma sie nieźle, oczywiście jest kilka pierdółek do zrobienia które przyprawiają mnie o palpitacje serca jak np. zepsuty potencjometr w radiu(podczas włączania głośność jest na maxa) wgniotka na tylnej klapie, czy zacinająca sie wycieraczka.

Na szczęści wszystkie niedociągnięcia rekompensuje napęd na każde koło :D :D

Foty zrobiłem na szybko, jak umyje i założe alu wtedy bedzie widać jak autko prezentuje swoje wdzięki : :lol:

20110126044.th.jpg

20110126045.th.jpg

20110126046.th.jpg

20110126047.th.jpg

20110126048.th.jpg

20110126049.th.jpg

Opublikowano

:hi:Moim zdaniem bomba,wszystko ma co chcialbym miec w swojej :tongue4:bezawaryjnosci :good:

Opublikowano

Jakieś plany :mysli:

Zrób mu chociaż program bo AFN w Quattro to muł straszny :gwizdanie:

Opublikowano

:quattro::good:

Niech służy, będziesz coś modził?

Opublikowano

:kox: ładna furka do tego Q :kox: lamyt przód po lifcie tył też, koło ładne i jest mega :kox:

fajny wypas :kox:

Opublikowano

sportowa kiera , pełny fis :naughty::good:

Opublikowano

Rocznik 1997 ale model 98 :good:

Ze Szwecji? Przebieg można łatwo sprawdzić (o ile wiesz jakie miał tablice rejestracyjne).

Wypas niezły :kox::naughty: i Q :good:

Opublikowano

sprawdź sobie wyposażenie masz kody na wlepce w kole zapasowym , może masz pakiet zima podgrzewane lusterka i spryskiwacze , spryski reflektorów tez dobra rzecz

Opublikowano

Czy można przerobić fwd na q ?

Opublikowano

Czy można przerobić fwd na q ?

nie :gwizdanie:

Opublikowano

audina baardzo ładna :) bardzo fajna opcja :) niech służy :)

Opublikowano
  • Autor

ile dałeś ???

cena przystępna :)

Jakieś plany :mysli:

Zrób mu chociaż program bo AFN w Quattro to muł straszny :gwizdanie:

póki co daje rade, może cos pomodzę, za bardzo nie orientuję sie w sprawach chiptuningu

sprawdź sobie wyposażenie masz kody na wlepce w kole zapasowym , może masz pakiet zima podgrzewane lusterka i spryskiwacze , spryski reflektorów tez dobra rzecz

lustra nie są grzane, ogólnie jeszcze nie doszedłem co to za wersja, wiem że przyjechało Z Francji kilka lat temu, te spryski reflektorów nie działąją i nawet nie wiem czy są ori
Opublikowano

Czy można przerobić fwd na q ?

nie :gwizdanie:

Jak nie jak tak, jak sie potnie podloge i wyspawa tunel? ;D Wszstko jest kwestia kasy ;)

Fajnie, ze q, szkoda ze halasujacy kopciuch :P

Opublikowano
  • Autor

Czy można przerobić fwd na q ?

nie :gwizdanie:

Jak nie jak tak, jak sie potnie podloge i wyspawa tunel? ;D Wszstko jest kwestia kasy ;)

Fajnie, ze q, szkoda ze halasujacy kopciuch :P

heheh witam kolegę z CM :)
Opublikowano

:quattro: i wszystko jasne :)

Tylko faktycznie z AFN i jego 110KM to auto raczej słabo się zbiera, ale ogarnij wszystko jedź na program i auto dostanie zastrzyk młodości ;)

Opublikowano
  • Autor

jeździłem różnymi TDI -kami i śmiem twierdzić że moja audianka na prawde żwawo sie odpycha :cool1:

ile taki "program" kosztuje ?[br]Dopisany: 27 Styczeń 2011, 18:57_________________________________________________a tak w ogóle to ile we Wrocławiu może kosztować wymiana rozrządu ? lub np poduszek pod silnikiem?

Opublikowano

Program ~ 1000-1500pln zależy czy grupowo czy samemu.

Opublikowano

ładne audi napęd taki jak u mnie miodzio u mnie z wyposażenia jeszcze jest składane i grzane lustereczka elektryczne .Bezawaryjności :good:

Opublikowano

heheh witam kolegę z CM :)

Tez zestaw Colt & A4 czy przesiadka na A4 ? ;)

Oj tam sie czepiacie AFN + q, jak jest mokro nie mowiac o sniegu to zmasakruje duzo mocniejsza oske jak chce :kox:

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.