Skocz do zawartości
IGNOROWANY

[B5 AFN] 4x4 :)


kartomaniak

Rekomendowane odpowiedzi

W końcu znalazłem auto które bedzie służyć do wożenia mojego szanownego tyłka :)

Audiana A4 z '97 roku z silnikiem klekota 110KM i napędem na 4 koła :D

na liczniku jest 241 tys km i sądze , że to faktyczny przebieg patrząc na stan samochodu.

Wewnątrz super utrzymana czarna skóra i climatronic, czyli to co lubie 8)

Z wyposażenia :

-pełna elektryka (szyby i lustra)

-podgrzewane fotele

-wspoma abs i takie tam

-system nagłośnienia BOSE (w bagażniku fabryczy subwoofer)

Jak na te lata trzyma sie nieźle, oczywiście jest kilka pierdółek do zrobienia które przyprawiają mnie o palpitacje serca jak np. zepsuty potencjometr w radiu(podczas włączania głośność jest na maxa) wgniotka na tylnej klapie, czy zacinająca sie wycieraczka.

Na szczęści wszystkie niedociągnięcia rekompensuje napęd na każde koło :D :D

Foty zrobiłem na szybko, jak umyje i założe alu wtedy bedzie widać jak autko prezentuje swoje wdzięki : :lol:

20110126044.th.jpg

20110126045.th.jpg

20110126046.th.jpg

20110126047.th.jpg

20110126048.th.jpg

20110126049.th.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jakieś plany :mysli:

Zrób mu chociaż program bo AFN w Quattro to muł straszny :gwizdanie:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

:kox: ładna furka do tego Q :kox: lamyt przód po lifcie tył też, koło ładne i jest mega :kox:

fajny wypas :kox:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Rocznik 1997 ale model 98 :good:

Ze Szwecji? Przebieg można łatwo sprawdzić (o ile wiesz jakie miał tablice rejestracyjne).

Wypas niezły :kox::naughty: i Q :good:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

sprawdź sobie wyposażenie masz kody na wlepce w kole zapasowym , może masz pakiet zima podgrzewane lusterka i spryskiwacze , spryski reflektorów tez dobra rzecz

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ile dałeś ???

cena przystępna :)

Jakieś plany :mysli:

Zrób mu chociaż program bo AFN w Quattro to muł straszny :gwizdanie:

póki co daje rade, może cos pomodzę, za bardzo nie orientuję sie w sprawach chiptuningu

sprawdź sobie wyposażenie masz kody na wlepce w kole zapasowym , może masz pakiet zima podgrzewane lusterka i spryskiwacze , spryski reflektorów tez dobra rzecz

lustra nie są grzane, ogólnie jeszcze nie doszedłem co to za wersja, wiem że przyjechało Z Francji kilka lat temu, te spryski reflektorów nie działąją i nawet nie wiem czy są ori
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

:quattro: i wszystko jasne :)

Tylko faktycznie z AFN i jego 110KM to auto raczej słabo się zbiera, ale ogarnij wszystko jedź na program i auto dostanie zastrzyk młodości ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

jeździłem różnymi TDI -kami i śmiem twierdzić że moja audianka na prawde żwawo sie odpycha :cool1:

ile taki "program" kosztuje ?[br]Dopisany: 27 Styczeń 2011, 18:57_________________________________________________a tak w ogóle to ile we Wrocławiu może kosztować wymiana rozrządu ? lub np poduszek pod silnikiem?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ładne audi napęd taki jak u mnie miodzio u mnie z wyposażenia jeszcze jest składane i grzane lustereczka elektryczne .Bezawaryjności :good:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...