Polska-Belgia trzymamy kciuki za historyczny awans juz dzis

Wihajster

Nie obstawaim jak będzie bo z naszymi nigdy nic nie wiadomo :gwizdanie:

nom, bo nasi to jak jest coś łatwego i do wygrania to potrafia to przerypać.... ale dziś jestem dobrej myśli!!!

Nie obstawaim jak będzie bo z naszymi nigdy nic nie wiadomo :gwizdanie:

Ja obstawiam , że jutro będe miał kaca , bo mam dziś grupowe oglądanie meczu :polew:

Nie obstawaim jak będzie bo z naszymi nigdy nic nie wiadomo :gwizdanie:

Nie tylko wy -imprezowicze, jest nas już 6 a będzie więcej hyhyhy. Nasi dadzą radę-bo w historycznych chwilach dajemy radę!!! Wy-powerowa dzsiaj się leje litrami.

Ja ostrożnie obstawię 1:0 dla nas.... Btw - nie wiem, czy w pojedynku Ekipa z Łodzi vs. Finlandia będzie 1:0, czy 2:0...obstawiam jednak 2:0, bo jest nas kilku...:)

już 1:0 dla nas :thumbup:[br]Dopisany: 17 Listopad 2007, 21:39 _________________________________________________już 2:0 :thumbup: :thumbup:[br]Dopisany: 17 Listopad 2007, 21:42 _________________________________________________i tak zostało :thumbup: :thumbup: :thumbup: mamy awans !!! :oklaski: :oklaski: :oklaski:

Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.