Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

To jest tuning

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano
. połączenie luksusu ze sportowym zacięciem

:)

też mam takie zdanie, człowiek dodatkowo ma ten luksus, że już wie jakie będzie jego następne auto :D:cool:

Te lampy diodowe z tyłu w avancie są extra !

:twisted:

Opublikowano

Chyba Ci sie wojtas dzialy pomylimy dzial fun troszke nizej :lol: a to cos na klapie gosc ma chyba jakis kompleks :lol:

Opublikowano
a to cos na klapie gosc ma chyba jakis kompleks

No co troche mu wymiary sie poje.aly :twisted:

Opublikowano

Nie wiem jak wy ale dlamnie to A4 to wileka LIPA a to co mu wyrosło na tylnej klapie to poprosty brak słów. Wielka Kicha

Opublikowano

to jest po prostu klapa z b5 :) tylko po bokach docieta żeby lampki spasować :lol::lol:

Opublikowano

Śmiechu warte :lol::lol::lol:

Opublikowano

jednym slowem porazka nic mi sie tu nie podoba :mrgreen: tylko fele bym zdjal :mrgreen: hehe

Opublikowano

chłopaczek znalazł nowe miejsce na pierścienie :mrgreen:

7e4e2be237e90d2am.jpg

Opublikowano

Halogeny też ma cztery :mrgreen:

Opublikowano
Takie fele do Audi ... kiszka :razz:

nie wydaje mi sie zeby te fele były kiszką,jak dla mnie są wypas,

na wiosne będę malował swoje siedemnastki OZety i chyba robił je na chrom :mrgreen:

Opublikowano

Oto Super extra CALIBRA == > http://motoryzacja.interia.pl/hity_dnia/news/Calibra_z_podnoszonymi_drzwiami,787030,415 - rejestracja STA - Tarnowskie Góry ?? ;) Pewnie chlopaki ja znaja, ja sam ja dzisiaj widzialem w Hali Ludowej we Wroclawiu - prawdopodobnie wygrala TOP TUNING - TVN TURBO ;)

s3600011dw1.th.jpgs3600012nc7.th.jpgs3600013wx5.th.jpg

s3600014of7.th.jpg

Na zywo robi wrazenie - zwlaszcza zawieszenie, koles sie bawil to w gore to w dol, przod , tyl ;) ;)

Opublikowano
Takie fele do Audi ... kiszka :razz:

nie wydaje mi sie zeby te fele były kiszką,jak dla mnie są wypas,

na wiosne będę malował swoje siedemnastki OZety i chyba robił je na chrom :mrgreen:

fele ładne, tylko do audi nie pasi :razz:

Opublikowano
Oto Super extra CALIBRA

pamiętam ją jak jeszcze była zielona :) i miała z tyłu zwykłe lexusy z puga 206 :)

i normalne 17" koła :P i już wtedy robiłą wrażenie ale to zwykła calibra jest była i będzie :P

a koleś wogóle to znalazł to auto gdzieś na złomie spalone zniszczone i sobie tak je zrobił :). jak ma na gałce zmiany biegów głowe cobry to to ten o którym mówie

Opublikowano

widziałem ją na żywo na Kraków Tuning Schow 2006 - robiła wrażenie

  • 3 tygodnie później...
Opublikowano
Popatrzcie na to!!!

Jak dla mnie mistrzostwo:)))

Obrazek Obrazek Obrazek

A TO NIE JEST CZASEM VT?? bo tak jakos troche wyglada.....kolor fajny a felgi faktycznie troche duze..ale ładne :grin:

Opublikowano
Popatrzcie na to!!!

Jak dla mnie mistrzostwo:)))

Obrazek Obrazek Obrazek

A TO NIE JEST CZASEM VT?? bo tak jakos troche wyglada.....kolor fajny a felgi faktycznie troche duze..ale ładne :grin:

nie jest, na kilku forach jest mnostwo informacji o tym aucie :)

  • 3 lata później...
Opublikowano
:shocked: ale przypał z alusami oooooooo szok!!!!!!!! ;( to nie SUV !!!!!!!!!
Opublikowano

:polew: :polew: :polew:

zimny ten kotlet :polew:

stary post :gwizdanie:

Opublikowano

miał facet pomysł na b5 brawo

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.