Skocz do zawartości
IGNOROWANY

Lampka podsufitki


arek2642

Rekomendowane odpowiedzi

Czy lampka oferowana tu: http://moto.allegro.pl/show_item.php?item=123589425 a dokładnie włączniki do poszczególnych lampek będą pasować do mojej lampki. U mnie jest ona mniejsza, nie ma tego okrągłego otworu - on jest chyba na jakieś elementy szyberdachu. Układ poszczególnych żarówek też jest inny niż u mnie. Same włączniki wyglądają identycznie ale nie jestem pewien czy będą pasować, jeżeli ktoś byłby w stanie potwierdzić, że będą pasować bądź nie, to bardzo prosiłbym o to prosił :smile:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

to okrągłe wycięcie jest pod okragły potencjiometr do regulacji otwarcia szyber dachu a skoro ty nie masz szybera to całość jest inna :wink: ale co do włączników to raczej będą pasowac a zresztą to kosztuje pare groszy i jesli masz uszkodzone to bierz i się nie oglądaj bo to oryginały :wink:

ps. ja mam 97 rok i ten panel trochę inny i kolor musza się wypowiedzieć ludziska co mają niunie z początku produkcji

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A ja mam z 2000 r i do mojego będzie pasowac (mimo, że nie mam szyberdziury). Poprostu A4 po lifcie ma zmienioną podsufitkę a co za tym idzie, pewnie panel oświetlenia (nie wiem jak wygląda to w modelach przed liftem). Ten otwór rzeczywiście jest na pokrętło od szyberdachu, ale stosując inny plastik osłaniający nie będzie widoczny. Widzę, że jest też "ambiente"...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...