Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

[B5 ALF]Paputowóz - 2.4 V6 quattro + LPG -- SPRZEDAM--

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano
bajerka jest :wink: tylko coś wysoko stoi :decayed:

trochę tak ale weź go teraz na takim niskim profilu opuść to będzię rył mordą o każdą nierówność:decayed:

trza było sobie 40ke kupic, a nie teraz beczysz:grin: pucuj tego cudaka na 9 czerwca:decayed:

Opublikowano
bajerka jest :wink: tylko coś wysoko stoi :decayed:

trochę tak ale weź go teraz na takim niskim profilu opuść to będzię rył mordą o każdą nierówność:decayed:

to tak jak zamontowac air'a i jezdzic tylko na maks wysoko, cos kosztem czegos po co kupowac cos czego nie uzyjesz
Opublikowano
szybki strzał z balkonu na brudasa:kwasny:

http://s18.postimage.org/pat31okz9/aaa.jpg

Wygląda całkiem nieźle:kox::thumbup1:

Opublikowano
  • Autor
bajerka jest :wink: tylko coś wysoko stoi :decayed:

trochę tak ale weź go teraz na takim niskim profilu opuść to będzię rył mordą o każdą nierówność:decayed:

to tak jak zamontowac air'a i jezdzic tylko na maks wysoko, cos kosztem czegos po co kupowac cos czego nie uzyjesz
auto ma być chociaz w jakiejś części funkcjonale i w miarę możliwości wyglądać.
Opublikowano
bajerka jest :wink: tylko coś wysoko stoi :decayed:

trochę tak ale weź go teraz na takim niskim profilu opuść to będzię rył mordą o każdą nierówność:decayed:

to tak jak zamontowac air'a i jezdzic tylko na maks wysoko, cos kosztem czegos po co kupowac cos czego nie uzyjesz
auto ma być chociaz w jakiejś części funkcjonale i w miarę możliwości wyglądać.
oj nie pier**l spusc chociaz do fotek :grin: dekle masz?
Opublikowano
  • Autor
bajerka jest :wink: tylko coś wysoko stoi :decayed:

trochę tak ale weź go teraz na takim niskim profilu opuść to będzię rył mordą o każdą nierówność:decayed:

to tak jak zamontowac air'a i jezdzic tylko na maks wysoko, cos kosztem czegos po co kupowac cos czego nie uzyjesz
auto ma być chociaz w jakiejś części funkcjonale i w miarę możliwości wyglądać.
oj nie pier**l spusc chociaz do fotek :grin: dekle masz?
:grin:

dekle mam, ale jeszcze nie pomalowane, potrzebne mi będą jeszcze znaczki bbsa bo te alu już niebardzo

Opublikowano
bajerka jest :wink: tylko coś wysoko stoi :decayed:

trochę tak ale weź go teraz na takim niskim profilu opuść to będzię rył mordą o każdą nierówność:decayed:

to tak jak zamontowac air'a i jezdzic tylko na maks wysoko, cos kosztem czegos po co kupowac cos czego nie uzyjesz
auto ma być chociaz w jakiejś części funkcjonale i w miarę możliwości wyglądać.
oj nie pier**l spusc chociaz do fotek :grin: dekle masz?
:grin:

dekle mam, ale jeszcze nie pomalowane, potrzebne mi będą jeszcze znaczki bbsa bo te alu już niebardzo

poka foto delki pilnuj ich bo sztuka kolo 200pln :grin::facepalm:
  • 2 tygodnie później...
Opublikowano
  • Autor

wpadły boczne kierunki w dymie, te wystające cycki nie widziały mi sie:thumbdown:

large_migacze_cz_audi.jpg

---------- Post dopisany at 14:43 ---------- Poprzedni post napisany at 13:56 ----------

i stare fotki stickera

image.jpg

image.jpg

image.jpg

image.jpg

image.jpg

Opublikowano

W sumie podobne do puertosa:decayed:

Opublikowano

Paput wracalem wczoraj z Poznania i na wylocie z pulaw do lbn Twoja furka stala chyba pod lidlem czy czyms takim. fajnie sie prezentuja te biale alu. koksik fura:wink::thumbup1:

Opublikowano
  • Autor
Paput wracalem wczoraj z Poznania i na wylocie z pulaw do lbn Twoja furka stala chyba pod lidlem czy czyms takim. fajnie sie prezentuja te biale alu. koksik fura:wink::thumbup1:
zgadłeś:decayed: cza było poczekać byśmy spota walnęli:decayed:
Opublikowano

heh mialem wlasnie przystanac na mala przerwe ale kur pogoda do d*py byla i jakos tak przepryslem szybko. jeszcze bedzie okazja :wink:

Opublikowano
  • Autor
heh mialem wlasnie przystanac na mala przerwe ale kur pogoda do d*py byla i jakos tak przepryslem szybko. jeszcze bedzie okazja :wink:
akurat spotkałem innego kolegę z forum to byłoby nas 3:decayed: to Ty z Lbn jesteś?
Opublikowano

no z Lublina ale wiecej jestem na Wlkp. teraz na dwa tygodnie do rodzinki przyjechalem ;p

  • 2 tygodnie później...
Opublikowano
  • Autor

panowie jak myślicie ile mógłbym wołać za swoją a4? wiem wiem rocznik i nikt nie oddaje za tjun:decayed:

---------- Post dopisany at 17:46 ---------- Poprzedni post napisany at 17:22 ----------

10 tysi bez kół 18" to dużo/mało?

---------- Post dopisany 15-06-2012 at 10:48 ---------- Poprzedni post napisany 11-06-2012 at 17:46 ----------

panowie auto będzie do sprzedania w lipcu/początek sierpnia

http://a4-klub.pl/audi-a4-b5-145/sprzedam-czarny-a4-b5-avant-2-4-b-g-quattro-97-rok-minilift-237907/

Opublikowano

Wstępnego klienta mam na twoje auto :wink:

Opublikowano
  • Autor
Wstępnego klienta mam na twoje auto :wink:

któż to taki?:decayed:

Opublikowano

Z pracy kolega, obecnie szuka b5 z gazem i na twoją go naprowadzam :wink:

Opublikowano
  • Autor
Z pracy kolega, obecnie szuka b5 z gazem i na twoją go naprowadzam :wink:

aha, kurde nie mam aparatu można by rzec i fotki brudasa robiłem kanapką z szynką:kwasny:

audi1.jpg

audi2.jpg

audi3.jpg

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.