Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

[B5 ALF]Paputowóz - 2.4 V6 quattro + LPG -- SPRZEDAM--

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano
  • Autor
jakos nie pasuje...

:cry::cheesy:

mi pasi do dekorów, może dlatego że nie ujołem na fotkach dekorów

Opublikowano
czym malowane? spray?

NA pewno to drugie, ja u siebie walne pistoletem ten element :)

Opublikowano
  • Autor
czym malowane? spray?

oklejone tym co dekory

---------- Post dopisany at 12:08 ---------- Poprzedni post napisany at 12:01 ----------

czym malowane? spray?

NA pewno to drugie, ja u siebie walne pistoletem ten element :)

czemu twierdzisz że gdy pomalujesz będzie lepiej?

zwróć uwagę jaka jest struktura elementu, to nie rączki w drzwiach które mają idealnie gładką powierzchnie

Opublikowano
czym malowane? spray?

oklejone tym co dekory

---------- Post dopisany at 12:08 ---------- Poprzedni post napisany at 12:01 ----------

czym malowane? spray?

NA pewno to drugie, ja u siebie walne pistoletem ten element :)

czemu twierdzisz że gdy pomalujesz będzie lepiej?

zwróć uwagę jaka jest struktura elementu, to nie rączki w drzwiach które mają idealnie gładką powierzchnie

dla tego kolego gdyż zrobię na gładko zeszlifuje podkład i pomaluje dla tego wyjdzie lepiej, po za tym rączki z drzwi miałem w gumie i tez było z tym sporo roboty

Ps. nie twierdze że wyszło źle tylko ja zrobię u siebie inaczej i tyle :wink:

Opublikowano
  • Autor
czym malowane? spray?

oklejone tym co dekory

---------- Post dopisany at 12:08 ---------- Poprzedni post napisany at 12:01 ----------

czym malowane? spray?

NA pewno to drugie, ja u siebie walne pistoletem ten element :)

czemu twierdzisz że gdy pomalujesz będzie lepiej?

zwróć uwagę jaka jest struktura elementu, to nie rączki w drzwiach które mają idealnie gładką powierzchnie

dla tego kolego wyjdzie lepiej gdyż zrobię na gładko zeszlifuje podkład i pomaluje dla tego wyjdzie lepiej, po za tym rączki z drzwi miałem w gumie i tez było z tym sporo roboty

jeśli tak to inna rozmowa

folia niesamowicie imituje lakier, sami macie problemy z odróżnieniem:grin: mi tam owa struktura pasuje, folia się fajnie ułożyła na znaczku ECU i wszystko wygląda jak moalowane

Opublikowano
czym malowane? spray?

oklejone tym co dekory

---------- Post dopisany at 12:08 ---------- Poprzedni post napisany at 12:01 ----------

czym malowane? spray?

NA pewno to drugie, ja u siebie walne pistoletem ten element :)

czemu twierdzisz że gdy pomalujesz będzie lepiej?

zwróć uwagę jaka jest struktura elementu, to nie rączki w drzwiach które mają idealnie gładką powierzchnie

dla tego kolego wyjdzie lepiej gdyż zrobię na gładko zeszlifuje podkład i pomaluje dla tego wyjdzie lepiej, po za tym rączki z drzwi miałem w gumie i tez było z tym sporo roboty

jeśli tak to inna rozmowa

folia niesamowicie imituje lakier, sami macie problemy z odróżnieniem:grin: mi tam owa struktura pasuje, folia się fajnie ułożyła na znaczku ECU i wszystko wygląda jak moalowane

hehe no właśnie dla tego mnie to zmyliło że ECU tak ładnie wyszło stawiałem że folia nie da rady ale pozytywnie zaskoczyła :P

Opublikowano
  • Autor
czym malowane? spray?

oklejone tym co dekory

---------- Post dopisany at 12:08 ---------- Poprzedni post napisany at 12:01 ----------

czym malowane? spray?

NA pewno to drugie, ja u siebie walne pistoletem ten element :)

czemu twierdzisz że gdy pomalujesz będzie lepiej?

zwróć uwagę jaka jest struktura elementu, to nie rączki w drzwiach które mają idealnie gładką powierzchnie

dla tego kolego wyjdzie lepiej gdyż zrobię na gładko zeszlifuje podkład i pomaluje dla tego wyjdzie lepiej, po za tym rączki z drzwi miałem w gumie i tez było z tym sporo roboty

jeśli tak to inna rozmowa

folia niesamowicie imituje lakier, sami macie problemy z odróżnieniem:grin: mi tam owa struktura pasuje, folia się fajnie ułożyła na znaczku ECU i wszystko wygląda jak moalowane

hehe no właśnie dla tego mnie to zmyliło że ECU tak ładnie wyszło stawiałem że folia nie da rady ale pozytywnie zaskoczyła :P

:decayed: tu lepiej widac, 3M ma mikrokanaliki którymi da się ładnie wypchnąć powietrze

ecu.jpg

Opublikowano

Wyszło zacnie :decayed:

Opublikowano
czym malowane? spray?

oklejone tym co dekory

---------- Post dopisany at 12:08 ---------- Poprzedni post napisany at 12:01 ----------

czym malowane? spray?

NA pewno to drugie, ja u siebie walne pistoletem ten element :)

czemu twierdzisz że gdy pomalujesz będzie lepiej?

zwróć uwagę jaka jest struktura elementu, to nie rączki w drzwiach które mają idealnie gładką powierzchnie

ty wujek jak to sie uklada na ori dekorze w delikatna strukture podrobki karbonu? gladko czy sie przylepia i odciska wzor?
Opublikowano
  • Autor
czym malowane? spray?

oklejone tym co dekory

---------- Post dopisany at 12:08 ---------- Poprzedni post napisany at 12:01 ----------

czym malowane? spray?

NA pewno to drugie, ja u siebie walne pistoletem ten element :)

czemu twierdzisz że gdy pomalujesz będzie lepiej?

zwróć uwagę jaka jest struktura elementu, to nie rączki w drzwiach które mają idealnie gładką powierzchnie

ty wujek jak to sie uklada na ori dekorze w delikatna strukture podrobki karbonu? gladko czy sie przylepia i odciska wzor?

tego nie wiem, ja miałem drewno i wyszło idealnie płasko a na takim dekorze ala carbon zapewne wyjdzie to prążkowanie

---------- Post dopisany at 15:44 ---------- Poprzedni post napisany at 15:07 ----------

trochę fot w zimowej scenerii

DSCF1892.jpg

DSCF1926.jpg

DSCF1883.jpg

DSCF1872.jpg

DSCF1871.jpg DSCF1872.jpg DSCF1874.jpg

DSCF1876.jpg DSCF1877.jpg DSCF1878.jpg

DSCF1879.jpg DSCF1880.jpg DSCF1881.jpg

DSCF1882.jpg DSCF1883.jpg DSCF1884.jpg

DSCF1885.jpg DSCF1886.jpg DSCF1887.jpg

---------- Post dopisany at 15:49 ---------- Poprzedni post napisany at 15:44 ----------

DSCF1892.jpg DSCF1925.jpg DSCF1926.jpg

DSCF1928.jpg

Opublikowano

podoba mi się :decayed:

sam dorzeźbiałeś spryskiwacze? Czy ori były? Właśnie planuje, gdy się zrobi cieplej coś takiego zrobić :wink:

Opublikowano

ale te auto brzydkie !!!!!!! i ten zrypany silnik wszystko przez to ze nie chciales mi go sprzedac

a tak serio jest kozak ale to nie zmienia faktu ze i tak jestem zly na ciebie ;p

Opublikowano
  • Autor
podoba mi się :decayed:

sam dorzeźbiałeś spryskiwacze? Czy ori były? Właśnie planuje, gdy się zrobi cieplej coś takiego zrobić :wink:

spryski były z wypasu:grin:

Opublikowano

wyślij jakieś foto do kalendarza :wink:

Opublikowano
  • Autor
ale te auto brzydkie !!!!!!! i ten zrypany silnik wszystko przez to ze nie chciales mi go sprzedac

a tak serio jest kozak ale to nie zmienia faktu ze i tak jestem zly na ciebie ;p

hehe, no w sumie za 10 kafli szkoda go było sprzedawać jak widzę jakie padła są na allegro:kwasny:

---------- Post dopisany at 21:05 ---------- Poprzedni post napisany at 19:55 ----------

wyślij jakieś foto do kalendarza :wink:

tylko które?:eusathink:

Opublikowano

to, które Ci się najbardziej podoba :decayed:

Opublikowano
  • Autor
to, które Ci się najbardziej podoba :decayed:

waham się

1.

DSCF1926.jpg

czy

2.

DSCF1892.jpg

---------- Post dopisany at 21:41 ---------- Poprzedni post napisany at 21:41 ----------

skłaniam sie przy 2

Opublikowano

zdjęcie w pionie więc odpada. musi być poziome :whistling:

Opublikowano
  • Autor
zdjęcie w pionie więc odpada. musi być poziome :whistling:

to w poziomie jest

---------- Post dopisany 20-03-2013 at 15:32 ---------- Poprzedni post napisany 19-03-2013 at 22:01 ----------

malować rączki od boczków na czarno czy to już będzie przesada?:mysli:

popio_ka.jpg

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.