Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

[B5 ALF]Paputowóz - 2.4 V6 quattro + LPG -- SPRZEDAM--

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

ale czysciutko, wieczorem wrzuce foto mojej padliny :decayed:

Opublikowano
  • Autor
w sumie nie jest tak źle nawet aż tak bardzo się nie rzuca w oczy, czerwień pasuje ja bym pomalował jeszcze 0000

chyba za pstrokato wtedy będzie

---------- Post dopisany at 13:43 ---------- Poprzedni post napisany at 13:42 ----------

ale czysciutko, wieczorem wrzuce foto mojej padliny :decayed:

jeszcze nie wyczyściłem wszystkiego:wink:

czekamy na twoje osłony:decayed:

---------- Post dopisany 20-05-2013 at 17:27 ---------- Poprzedni post napisany 17-05-2013 at 13:43 ----------

dscf21032103easyhdrpro2.jpg

image2bov.jpg

Opublikowano

drugie ujecie było by lepsze gdyby auto stało tyłem do fotografa, tak to auto wyjeżdza z kadru:thumbdown: :wink:

Opublikowano

Paput kupiłeś ESKĘ? :vava::decayed:

no druga fotka fajnaaa, Kowi dobrze mówi że tyłem byłoby już mega zdjęcie :wink:

Opublikowano
  • Autor
drugie ujecie było by lepsze gdyby auto stało tyłem do fotografa, tak to auto wyjeżdza z kadru:thumbdown: :wink:

musimy umówić się na sesyję miszczu:decayed: to mnie nauczysz sztuczek :wink:

---------- Post dopisany at 17:35 ---------- Poprzedni post napisany at 17:35 ----------

Paput kupiłeś ESKĘ? :vava::decayed:

no druga fotka fajnaaa, Kowi dobrze mówi że tyłem byłoby już mega zdjęcie :wink:

nie ma to jak s4:grin:

---------- Post dopisany at 17:40 ---------- Poprzedni post napisany at 17:35 ----------

jeszcze mi takie zapodał Golfer:decayed:

90293047906140882839969.jpg

dscf21032103easyhdrpro3.jpg

---------- Post dopisany at 17:41 ---------- Poprzedni post napisany at 17:40 ----------

by KOWI

dsc0556805568easyhdrpro.jpg

---------- Post dopisany at 17:42 ---------- Poprzedni post napisany at 17:41 ----------

ostatnie by Kowi:decayed: jeszcze bez dekielków

---------- Post dopisany at 23:06 ---------- Poprzedni post napisany at 17:42 ----------

myju myju

---------- Post dopisany at 23:08 ---------- Poprzedni post napisany at 23:06 ----------

22925936.jpg

---------- Post dopisany at 23:15 ---------- Poprzedni post napisany at 23:08 ----------

mały spocik

pkpx.jpg

Opublikowano

lepiej pucujcie fury na weekend:evil::evil::evil: jak zadnego nie spotkam to sie pogniewamy

Opublikowano
  • Autor
lepiej pucujcie fury na weekend:evil::evil::evil: jak zadnego nie spotkam to sie pogniewamy

:grin: się zobaczy

Opublikowano

Jak tak patrzę, to jednak tą ćwiarę krzywo wspawałeś :kwasny:

Opublikowano
  • Autor
Jak tak patrzę, to jednak tą ćwiarę krzywo wspawałeś :kwasny:

:decayed: boś źle czymał

Opublikowano

czymałem jak mogłem :grin:

mówiłem żeby brać ori audi, a nie "nie, nie taniej będzie weźmiemy od tarpana"

:facepalm:

no to masz teraz takie kwiatki

Opublikowano
  • Autor
czymałem jak mogłem :grin:

mówiłem żeby brać ori audi, a nie "nie, nie taniej będzie weźmiemy od tarpana"

:facepalm:

no to masz teraz takie kwiatki

:kwasny:

sorry też za lampy poliftowe, wracam do przedliftowych jednak

5555wrw.jpg

---------- Post dopisany at 11:23 ---------- Poprzedni post napisany at 11:07 ----------

Opublikowano
  • Autor
za***iste to foto z myjni :kox:

żaba:decayed:

i jeszcze jedno z wczorajszego wypadu

23572636.jpg

Opublikowano
:kox::kox::kox:
Opublikowano
za***iste to foto z myjni :kox:

żaba:decayed:

i jeszcze jedno z wczorajszego wypadu

http://img834.imageshack.us/img834/938/23572636.jpg

za***iste foto :kox: Paput walnij ramki szyb na czarno, bo ten chrom średnio się komponuje z resztą auta:wink:

Opublikowano
  • Autor
za***iste to foto z myjni :kox:

żaba:decayed:

i jeszcze jedno z wczorajszego wypadu

http://img834.imageshack.us/img834/938/23572636.jpg

za***iste foto :kox: Paput walnij ramki szyb na czarno, bo ten chrom średnio się komponuje z resztą auta:wink:

dzięki:decayed:

co do chromów to póki co zostają moze kiedys się pomyśli

Opublikowano

Paput folie kupowales na allegro do tych lamp z przodu ? ;> :wink: Jak tak to zarzuc linkiem bo chcialbym wiedziec jakiej nie kupowac bo strasznie na zolto to wyszlo :decayed:

  • 2 tygodnie później...
Opublikowano
  • Autor
Paput folie kupowales na allegro do tych lamp z przodu ? ;> :wink: Jak tak to zarzuc linkiem bo chcialbym wiedziec jakiej nie kupowac bo strasznie na zolto to wyszlo :decayed:

dzięki za dobre słowo:grin:

folię zmienię ale póki co mam inne zmartwienia nie związane z autem:kwasny:

---------- Post dopisany 03-06-2013 at 18:46 ---------- Poprzedni post napisany 22-05-2013 at 14:48 ----------

winterbc.jpg

Opublikowano

lato pełną parą pogoda wysmienita na zdjecia(deszcz) a ty zime jeszcze wstawiasz:facepalm:

:polew:

  • 3 tygodnie później...
Opublikowano
  • Autor
lato pełną parą pogoda wysmienita na zdjecia(deszcz) a ty zime jeszcze wstawiasz:facepalm:

:polew:

powiem CI że już jeżdze nawet:naughty: choć w gipsie noga:decayed: a mam taki jeden ładny plener obok siebie i na pewno pojadę:whistling:

---------- Post dopisany 20-06-2013 at 14:25 ---------- Poprzedni post napisany 03-06-2013 at 18:56 ----------

pierwsze elementy układanki pod CAI

jhk0.jpg

1hal.jpg

fx27.jpg

8hao.jpg

nu2t.jpg

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.