Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

[B5 ALF]Paputowóz - 2.4 V6 quattro + LPG -- SPRZEDAM--

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano
  • Autor
ze niby tyle mocy podniósł ten filtr w focusie:kox: :lol1:

dobre jaja:polew::polew:

Nagraj jakis filmik jak to teraz brzmi:wink:

nie o to chodzi przeca, to tylko informacyjnie

dźwiek mi sie podoba, w środku w przedziale 3-4tys ładnie gra, basowo:kox:

tutaj jak aprat jest blisko stozka nie ma efektu, słychać aby zasysanie powietrza

Opublikowano

EJ no fajnie gada. Postaw aparat na glebie i nagraj jak startuje na prostej :decayed:

Opublikowano
  • Autor
EJ no fajnie gada. Postaw aparat na glebie i nagraj jak startuje na prostej :decayed:

nagram, nagram:decayed:

Opublikowano
ze niby tyle mocy podniósł ten filtr w focusie:kox: :lol1:

dobre jaja:polew::polew:

Nagraj jakis filmik jak to teraz brzmi:wink:

nie o to chodzi przeca, to tylko informacyjnie

dźwiek mi sie podoba, w środku w przedziale 3-4tys ładnie gra, basowo:kox:

tutaj jak aprat jest blisko stozka nie ma efektu, słychać aby zasysanie powietrza

stary co tam za wtryski od gazu masz? klepia jak dizel :facepalm:
Opublikowano
  • Autor
ze niby tyle mocy podniósł ten filtr w focusie:kox: :lol1:

dobre jaja:polew::polew:

Nagraj jakis filmik jak to teraz brzmi:wink:

nie o to chodzi przeca, to tylko informacyjnie

dźwiek mi sie podoba, w środku w przedziale 3-4tys ładnie gra, basowo:kox:

tutaj jak aprat jest blisko stozka nie ma efektu, słychać aby zasysanie powietrza

stary co tam za wtryski od gazu masz? klepia jak dizel :facepalm:

:grin: taki odgłos jest niestety zapewne słychać zawór oparów paliwa który jet obok aparatu, na żywo nie ma klepania, a wtryski to jedne z najlepszych i najcichszych na rynku Barracuda, byś usłyszał Reg Fasty totak jak byś dieslem jeździł:decayed:

---------- Post dopisany at 17:05 ---------- Poprzedni post napisany at 17:04 ----------

dzisiaj małe uaktualnienie będzie: do czego to poczciwe tdi może się przydać podczas rezania dolotu:decayed:

---------- Post dopisany at 20:14 ---------- Poprzedni post napisany at 17:05 ----------

Bbył sobie kawałek tłumika od TDIka:decayed:, a zaszła potrzeba wyrezania osłony termicznej. Najchętniej stożek bym wpakował w ori puszczę ale nie chciałem jej niszczyć. Więc kwasiak posłużył jako doskonały materiał na osłonę

wyciąłem, dorobiłem dwa zaczepy też z kwasu, wypolerowałem i jest:decayed:

t6ck.jpg

jabi.jpg

ori, ori, taki montowali w RSie TDI:grin:

8ewg.jpg

peu7.jpg

1wdi.jpg

uoip.jpg

zukz.jpg

Opublikowano
ze niby tyle mocy podniósł ten filtr w focusie:kox: :lol1:

dobre jaja:polew::polew:

Nagraj jakis filmik jak to teraz brzmi:wink:

nie o to chodzi przeca, to tylko informacyjnie

dźwiek mi sie podoba, w środku w przedziale 3-4tys ładnie gra, basowo:kox:

tutaj jak aprat jest blisko stozka nie ma efektu, słychać aby zasysanie powietrza

stary co tam za wtryski od gazu masz? klepia jak dizel :facepalm:

:grin: taki odgłos jest niestety, na żywo nie ma klepania, a wtryski to jedne z najlepszych i najcichszych na rynku Barracuda, byś usłyszał Reg Fasty totak jak byś dieslem jeździł:decayed:

---------- Post dopisany at 17:05 ---------- Poprzedni post napisany at 17:04 ----------

dzisiaj małe uaktualnienie będzie: do czego to poczciwe tdi może się przydać podczas rezania dolotu:decayed:

---------- Post dopisany at 20:14 ---------- Poprzedni post napisany at 17:05 ----------

Bbył sobie kawałek tłumika od TDIka:decayed:, a zaszła potrzeba wyrezania osłony termicznej. Najchętniej stożek bym wpakował w ori puszczę ale nie chciałem jej niszczyć. Więc kwasiak posłużył jako doskonały materiał na osłonę

wyciąłem, dorobiłem dwa zaczepy też z kwasu, wypolerowałem i jest:decayed:

http://imageshack.us/a/img18/8729/t6ck.jpg

http://imageshack.us/a/img203/5066/jabi.jpg

ori, ori, taki montowali w RSie TDI:grin:

http://imageshack.us/a/img10/7416/8ewg.jpg

http://imageshack.us/a/img18/1559/peu7.jpg

http://imageshack.us/a/img13/1508/1wdi.jpg

http://imageshack.us/a/img13/4205/uoip.jpg

http://imageshack.us/a/img43/3976/zukz.jpg

za***iście Ci to wyszło, graty:hi:

Opublikowano
  • Autor
ze niby tyle mocy podniósł ten filtr w focusie:kox: :lol1:

dobre jaja:polew::polew:

Nagraj jakis filmik jak to teraz brzmi:wink:

nie o to chodzi przeca, to tylko informacyjnie

dźwiek mi sie podoba, w środku w przedziale 3-4tys ładnie gra, basowo:kox:

tutaj jak aprat jest blisko stozka nie ma efektu, słychać aby zasysanie powietrza

stary co tam za wtryski od gazu masz? klepia jak dizel :facepalm:

:grin: taki odgłos jest niestety, na żywo nie ma klepania, a wtryski to jedne z najlepszych i najcichszych na rynku Barracuda, byś usłyszał Reg Fasty totak jak byś dieslem jeździł:decayed:

---------- Post dopisany at 17:05 ---------- Poprzedni post napisany at 17:04 ----------

dzisiaj małe uaktualnienie będzie: do czego to poczciwe tdi może się przydać podczas rezania dolotu:decayed:

---------- Post dopisany at 20:14 ---------- Poprzedni post napisany at 17:05 ----------

Bbył sobie kawałek tłumika od TDIka:decayed:, a zaszła potrzeba wyrezania osłony termicznej. Najchętniej stożek bym wpakował w ori puszczę ale nie chciałem jej niszczyć. Więc kwasiak posłużył jako doskonały materiał na osłonę

wyciąłem, dorobiłem dwa zaczepy też z kwasu, wypolerowałem i jest:decayed:

http://imageshack.us/a/img18/8729/t6ck.jpg

http://imageshack.us/a/img203/5066/jabi.jpg

ori, ori, taki montowali w RSie TDI:grin:

http://imageshack.us/a/img10/7416/8ewg.jpg

http://imageshack.us/a/img18/1559/peu7.jpg

http://imageshack.us/a/img13/1508/1wdi.jpg

http://imageshack.us/a/img13/4205/uoip.jpg

http://imageshack.us/a/img43/3976/zukz.jpg

za***iście Ci to wyszło, graty:hi:

dzięki:hi:
Opublikowano

bedzie chyba ksero :jerk:

Opublikowano
  • Autor
bedzie chyba ksero :jerk:

:decayed: no jeszcze kawałków tłumika na 3 osłony zostało:decayed:

podsumowując CAI

1. dolot ze zderzaka - jest (brakuje połączenia z puchą stożka, ale to kwestia czasu)

2. filtr Pipercros - jest

3. osłona termiczna - jest

4. pozostaje zająć się jeszcze SAI - to wkrótce

5. no i chyba zrobię oil catch tanka bo cały czas mi sie syfią rurki odmy:facepalm:

---------- Post dopisany 29-06-2013 at 09:46 ---------- Poprzedni post napisany 28-06-2013 at 22:37 ----------

i jeszcze porównanie: bez osłony i z osłoną

mkb6.jpg

Opublikowano

Mi się podoba i tak i tak:thumbup1:

A jaki porządek pod maską:grin:, chwali się:naughty::kox:

Opublikowano
Mi się podoba i tak i tak:thumbup1:

A jaki porządek pod maską:grin:, chwali się:naughty::kox:

+1

Opublikowano
Mi się podoba i tak i tak:thumbup1:

A jaki porządek pod maską:grin:, chwali się:naughty::kox:

+1

Bardzo ładnie to się wszystko komponuje pod maską:naughty:

Opublikowano
  • Autor
Mi się podoba i tak i tak:thumbup1:

A jaki porządek pod maską:grin:, chwali się:naughty::kox:

+1

Bardzo ładnie to się wszystko komponuje pod maską:naughty:

thanks guys:pali:

Opublikowano

Witaj Paput właśnie trafiłem na Ciebie na forum, jako, że jesteś z LPU mam pytanie odnośnie jakiś szrotów, ewentualnie ludzi którzy mają na podwórkach b5 na części, właśnie realizuję swój projekt i potrzebujęciągle jakiś gratów, byłbym wdzięczny gdybyś mi pomógł

Opublikowano
  • Autor
Witaj Paput właśnie trafiłem na Ciebie na forum, jako, że jesteś z LPU mam pytanie odnośnie jakiś szrotów, ewentualnie ludzi którzy mają na podwórkach b5 na części, właśnie realizuję swój projekt i potrzebujęciągle jakiś gratów, byłbym wdzięczny gdybyś mi pomógł

ale przeciez w profilu masz Zamość, to z Zamościa chcesz te szroty?

---------- Post dopisany 04-07-2013 at 15:24 ---------- Poprzedni post napisany 01-07-2013 at 21:09 ----------

no wpadła wreszcie pomarańczowa folia Oracal zamiast tej żółtej, wcześniej miałem naklejone 4 warstwy tej pseudo pomarańczowo/żółtej folii i myślę że to było bardziej zbliżone do ori niż teraz - szkoda ze fot nie zrobiłem, no ale to co teraz mam też ujdzie:decayed:

x2lp.jpg

---------- Post dopisany at 15:29 ---------- Poprzedni post napisany at 15:24 ----------

36yf.jpg

Opublikowano

koleszko daj namiary na ta folie ???

moze byc na pw

---------- Post dopisany at 19:03 ---------- Poprzedni post napisany at 19:03 ----------

jest za***ista

  • 2 tygodnie później...
Opublikowano
  • Autor
koleszko daj namiary na ta folie ???

moze byc na pw

---------- Post dopisany at 19:03 ---------- Poprzedni post napisany at 19:03 ----------

jest za***ista

tutaj tylko trzeba zamówić żółtą a poprosić na PW o pomarańcz

termoplastyczna folia ŻÓŁTA do lamp-najtaniej!!! (3347463037) - Allegro.pl - Więcej niż aukcje. Najlepsze oferty na największej platformie handlowej.

... "i budujemy domki" - w trakcie - :decayed: brakuje podkładek i kilku nakrętek oraz wkładu separującego w środku no i kurfffa miejsca pod machą gdzie to zamontwać:grin:

...i chyba znalazłem materiał na rozpóreczkę :dance2:

---------- Post dopisany 13-07-2013 at 19:53 ---------- Poprzedni post napisany 05-07-2013 at 21:01 ----------

wpadła rozpórka - wyrób własny

image.jpg

---------- Post dopisany at 19:55 ---------- Poprzedni post napisany at 19:53 ----------

image.jpg

---------- Post dopisany at 19:56 ---------- Poprzedni post napisany at 19:55 ----------

image.jpg

---------- Post dopisany at 20:00 ---------- Poprzedni post napisany at 19:56 ----------

image.jpg

image.jpg

image.jpg

image.jpg

Opublikowano

pięknie ! :kox:

Opublikowano
  • Autor
pięknie ! :kox:

dzięki:wink: trochę z nią roboty było:facepalm:

Opublikowano

ale jaja Paput, to nawet wygląda :decayed:

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.