Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

[ALL] Skarga na Cyfrowy Polsat

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Chce napisac skarge na CP... wie ktoś może na jaki adres najlepiej?

I czy listownie czy maila słać.

Z góry dzięki

pzdr

Opublikowano

Jak juz to listownie zawsze to lepeij wyglada, bo maila to moze napisac że tak powiem byle kto :gwizdanie: wiec też będzie odebrany byle jak :gwizdanie:

Opublikowano

najlepiej to zmień operatora tak jak ja, bo mi już nerwów do nich nie starczało (5 lat się z nimi użerałem :wallbash: )

Opublikowano

A ja dziś wysyłam rezygnacje z Polsatu ze względu na wyłączenie BBC :decayed:

Skargę wysyłaj pocztą na adres

Cyfrowy Polsat SA

ul. Łubinowa 4a,03-878 Warszawa

Opublikowano

Chce napisac skarge na CP... wie ktoś może na jaki adres najlepiej?

I czy listownie czy maila słać.

Z góry dzięki

pzdr

Co jest nie tak z CP, że piszesz skargę?

http://forum.satkurier.pl/viewforum.php?f=7&sid=0477bdb0452c3ac84f6496c9033f3c78 zajrzyj tutaj.

Opublikowano
  • Autor

Dzięki za pomoc. Ja od 2 tyg nie moge się doprosić dodatkowych kanałów w promocji, które jak jedna z pań mi powiedziała się należą....

Na 7 tel za każdym razem odbiera ktoś inny i ma całkiem inną wymówke... ręce opadają... :sick3: tym już.

Z tym BBC nieźle pojechali... A zaczyna się nowy TOP GEAR ;(

Rodzice właśnie dostali nową umowe razem z nowym dekoderem i mówiłem im by zrezygnować z tego ale podobno jakaś kara jest za zerwanie umowy czy cos...

A ja dziś wysyłam rezygnacje z Polsatu ze względu na wyłączenie BBC :decayed:

Skargę wysyłaj pocztą na adres

Cyfrowy Polsat SA

ul. Łubinowa 4a,03-878 Warszawa

Tak bez problemu można czy jest jakiś haczyk?

Opublikowano
Rodzice właśnie dostali nową umowe razem z nowym dekoderem i mówiłem im by zrezygnować z tego ale podobno jakaś kara jest za zerwanie umowy czy cos...

masz prawo napisać wypowiedzenie od umowy kiedy tylko chcesz bez żadnej kary

Opublikowano

Wypowiedzenie Polsatu trwa 3 miesiące, wczoraj żona się dowiadywała.

Opublikowano

W tym momencie możesz zerwać umowę bez okresu wypowiedzenia ze względu na wyłączenie kanałów bbc.

Coś takiego im napisałem:

W związku ze zmianą warunków umowy, a w szczególności zaprzestaniem emisji programów BBC na platformie Cyfrowy Polsat i brakiem mojej akceptacji dla tych zmian , wypowiadam Państwu umowę na świadczenie usług z dniem 1 lutego 2011 z winy Cyfrowego Polsatu.

Opublikowano

dokladnie. wczoraj czytalem o tym w punkcie. mozesz zerwac umowe natychmiast bez placenia kary ze wzgledu na wylaczenie pewnych programow

Opublikowano

Hej, ja też chciał bym zerwać umowę z nimi ale u mnie BBC działa :blink: o co to chodzi z tym wyłączeniem BBC. Ja płacę abonament 58.90zł i mam dwa dekodery w tym abonamencie.

Opublikowano
  • Autor

Grzesiekkbc na którym kanale masz BBC ?

Troche żal że nie ma juz BBC i nie rozumien dlaczego Polsat reklamuje telewizję N ... jakaś paranoja żeby konkureta reklamować...

Chyba by trza pomyśleć o N...

Opublikowano

Chce napisac skarge na CP... wie ktoś może na jaki adres najlepiej?

I czy listownie czy maila słać.

Z góry dzięki

pzdr

najlepiej wyslij poleconym za potwierdzeniem, ja wyslalem zwyklym i mnie zbyli ze nic nie doszlo :confused4:
  • 2 tygodnie później...
Opublikowano

binio-stg napisz jak poszlo zerwanie umowy

zonka tez mi sie wkur..la za BBC , nie bedzie ogladac TopGear ....

sam sie zastanawiam nad zerwaniem ale musze poczekac do wakacji kiedy bede w polsce

pozdrawiam

Opublikowano

A ja dziś wysyłam rezygnacje z Polsatu ze względu na wyłączenie BBC :decayed:

Skargę wysyłaj pocztą na adres

Cyfrowy Polsat SA

ul. Łubinowa 4a,03-878 Warszawa

a ja dziś z tego samego powodu, ten polsat to chyba już najgorsza oferta

Opublikowano

Grzesiekkbc na którym kanale masz BBC ?

Troche żal że nie ma juz BBC i nie rozumien dlaczego Polsat reklamuje telewizję N ... jakaś paranoja żeby konkureta reklamować...

Chyba by trza pomyśleć o N...

:good: :good: Mam juz 3 rok :cool1: Mam teraz za 99zl full opcje :kox: i bardzo duzo kanalow w hd :naughty: I oczywiscie VOD i dekoder z 250gb dyskiem :cool1: Do tego dobry TV i kino domowe i mozna nie wychodzic z pokoju :decayed:

EDIT: wszystkie kanaly polsatu nie dlugo beda na N :cool1:

Opublikowano

sam sie zastanawiam nad zerwaniem ale musze poczekac do wakacji kiedy bede w polsce

masz tylko 30 dni od daty zmiany oferty, czyli w tym przypadku wyłączenia BBC, potem to już będzie po zawodach..

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.